Etender.in.ua

Таємниці цього світу

10 корисних властивостей харчової соди вам на допомогу

10 корисних властивостей харчової соди вам на допомогу

Корисні властивості харчової соди дуже різноманітні. Сода не тільки є відмінним засобом для прибирання будинку і чудовим інгредієнтом, використовуваним в приготуванні їжі, але і на подив вона добре впливає на ваше здоров’я і красу.

Давайте розглянемо найбільш поширені корисні властивості харчової соди.

У чому користь соди:

Харчова сода — застосування і способи застосування

Розглянемо різні сфери застосування харчової соди, її корисні властивості і рецепти.

1. Натуральний дезодорант своїми руками

Ви можете створити свій власний дезодорант з харчовою содою, просто змішавши чайну ложку соди з достатньою кількістю води. На виході повинна вийти «молочна» паста, яку необхідно втирати в пахвову область. Це працює!

2. Скраб для обличчя

Просто додайте одну чайну ложку харчової соди в половину чашки води. Скраб для обличчя готовий. Втирайте його в шкіру обличчя круговими рухами і це допоможе вам з легкістю видалити суху шкіру.

3. Усунення запаху і бактерій з ваших ніг або рук

Додайте харчову соду в таз з теплою водою, а потім вимийте або попарте там руки або ноги. Це метод допоможе пом’якшити шкіру на ваших руках і усунути бактерії і запах на ваших ногах.

4. Полегшення свербежу

Харчова сода є природним засобом від свербежу. Змішайте чайну ложку соди з невеликою кількістю теплої води, щоб створити пасту. Після цього, втирайте цю содову пасту в проблемні місця, щоб зменшити дискомфорт.

5. Засіб від укусів комах

Харчова сода також дуже хороша як засіб від укусів комах. Для приготування цього засобу вам необхідно взяти одну чайну ложку харчової соди і трохи води. Соду з водою необхідно змішати до отримання своєрідною пасти, після чого наносити на місце ураження 2-3 рази на день до тих пір, поки укус не пройде.

6. Легко змивати забруднення і жир з волосся

Додайте чайну ложку харчової соди в ваш шампунь при митті волосся і ви побачите, що змити забруднення і жир стає дуже просто.

7. Легке усунення зубного нальоту

Харчова сода як відомо, допомагає з легкістю усувати зубний наліт, тому вона широко використовується в зубній пасті. Ви можете легко зробити свою власну зубну пасту, використовуючи тільки натуральні інгредієнти. Ця паста допомагає з легкістю усувати зубний наліт, освіжає подих і абсолютно не завдає шкоди вашому організму. Ось рецепт:

Всі інгредієнти необхідно змішати між собою і зубна паста готова.

8. Відбілювання зубів

Ви можете приготувати своїми руками засіб для відбілювання зубів. Вам знадобиться одна чайна ложка харчової соди і трохи води. Змішайте до пастоподібного стану і протирайте пастою ваші зуби один раз в тиждень. Після 5 хвилин, рот необхідно сполоснути. У підсумку, ваші зуби придбають перлинно-білий колір.

9. Усунення печії і розлади шлунка

Корисні властивості харчової соди дають можливість ефективно застосовувати її в якості засобу від печії, підвищеної кислотності шлунка і його розлади. Додайте половину чайної ложки соди в 400 мл води і випийте через годину після їжі. Це засіб має допомогти.

10. Усунення болю при виразці

Харчова сода є ідеальним засобом для зняття болю при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки. Випийте чашку води з однією чайною ложкою харчової соди, щоб зменшити біль.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: