Etender.in.ua

Таємниці цього світу

12 природних засобів від застуди та грипу

12 природних засобів від застуди та грипу

Люди зі зниженою імунною системою або дефіцитом поживних речовин можуть бути більш схильні до розвитку грипу або застуди. Стрес, недолік сну і вплив токсинів можуть погіршити симптоми грипу. Згідно з доповіддю, опублікованою Центрами з контролю і профілактиці захворювань (CDC) 8 грудня 2017 року, активність грипу зростає з початку листопада. Грунтуючись на даних з 1 по 25 листопада 2017 року, дослідники виявили, що віруси грипу А переважали в усіх вікових групах. На щастя, є природні ефективні засоби від застуди та грипу, які можуть допомогти полегшити симптоми захворювання і прискорити одужання.

Що таке грип?

Грип є інфекційним респіраторним захворюванням, що викликається вірусом грипу. Ці віруси поширюються по повітрю від людини до людини.

До ознак і симптомів грипу відносяться:

Хоча будь-хто може заразитися грипом, маленькі діти, вагітні жінки та люди старше 65 років мають підвищений ризик розвитку серйозних ускладнень, пов’язаних з цим захворюванням.

Стандартне лікування

Звичайна процедура лікування грипу включає використання противірусних препаратів і вакцини. Як ви, напевно, знаєте, вакцини від грипу можуть викликати побічні ефекти і часто містити небезпечні хімічні речовини і консерванти. У рідкісних випадках вони можуть викликати серйозні алергічні реакції. Тому експерти в області здоров’я не рекомендують вакцинуватися від грипу.

Нещодавно CDC внесли ряд доповнень в керівні принципи 2007 року по нефармацевтичними втручань для захисту себе і інших від грипу. Ось деякі з рекомендацій:

Реалізація цих рекомендацій може допомогти зупинити поширення грипу. Вам може бути цікаво, як позбутися від грипу та застуди протягом 24 годин без медикаментів. Якщо ви або ваш близька людина вже заражений вірусною або бактеріальною інфекцією респіраторного тракту, прочитайте нижче, щоб дізнатися, які природні лікарські засоби допомагають полегшити симптоми і лікувати це захворювання в домашніх умовах.

12 засобів для лікування застуди та грипу

Домашні натуральні засоби проти грипу включають вітаміни C і D, рослинні добавки, ефірні масла, пробіотики і здорове харчування. Спробуйте ці природні засоби від грипу та застуди, щоб полегшити свої симптоми. Ось список з 12 кращих засобів:

1. Вітамін С (1000 мг 3-4 рази на день)

2. Вітамін D (2000 МО щодня)

3. Ехінацея (1000 мг 2-3 рази на день)

Різні ліки мають різні концентрації ехінацеї. Ось деякі поширені форми ехінацеї і дози:

Детально про ехінацеї ви можете дізнатися на цій сторінці — Ехінацея: лікувальні властивості і протипоказання, застосування ехінацеї.

4. Бузина (10 мл щодня)

5. Масло орегано (500 мг 2 рази на день)

6. Цинк (50-100 мг в день)

7. Пивні дріжджі

8. Ефірні масла

9. Хіропрактика

10. Прибуток

11. Свіже повітря

12. Кращі продукти для відновлення при грипі та застуді

7 реальних способів, що допомагають не хворіти на застуду та грип весь рік

Існують деякі кроки, які ви можете зробити, щоб запобігти розвитку застуди і грипу протягом всього року.

Крок 1: Їжте натуральну їжу

Натуральна їжа — це найбільш природна їжа природного походження з найменшою кількістю обробки.

До натуральної їжі можна віднести такі продукти, як цілісні зерна, сирі горіхи і насіння, фрукти та овочі, м’ясо і риба. Продукти вважаються органічними, якщо вони не були напхані гормонами, пестицидами та іншими неприродними хімікатами. Це продукти, які вирощувалися без застосування хімічних добрив і без обробки іншими шкідливими речовинами. Необхідно вибирати органічне м’ясо тварин і птицю, вирощених на натуральних кормах без використання антибіотиків і гормонів.

Вживання в їжу різноманітних натуральних продуктів забезпечує організм всіма поживними речовинами, необхідними для функціонування і підтримки здоров’я. Для того, щоб підтримувати свій організм здоровим цілий рік протягом усього життя, необхідно дотримуватися цього першого кроку, як і наступних перерахованих нижче кроків.

Крок 2: Займайтеся спортом

Для запобігання застуди та грипу вам слід піддавати свій організм помірним фізичним навантаженням щонайменше п’ять днів в тиждень — це один з кращих способів поліпшити ваше загальний стан здоров’я і залишатися здоровим.

За словами дослідника Майкла Флінна, який вивчає вплив фізичних навантажень на імунну систему в Університеті Пердью, 30 хвилин вправ три або чотири рази на тиждень — найкращий спосіб підвищити імунну систему. Однак надмірні фізичні навантаження роблять зворотний ефект.

Флінн пояснив, що в одному дослідженні було виявлено, що у людей, що пробігають 16 кілометрів на тиждень, стимулювалася робота імунної системи, але збільшення щотижневого кількості кілометрів до 32, збільшувало ризик зараження.

Крок 3: Отримуйте достатню кількість сну

Отримання достатньої кількості сну на регулярній основі є ключем до підтримання гарного здоров’я. Дослідження показують, що недолік сну пов’язаний з проблемами зі здоров’ям і неможливістю схуднути. Згідно з даними Harvard Women’s Health Watch, одним з несприятливих наслідків недостатнього сну є ослаблена імунна система.

Крок 4: Насолоджуйтесь життям!

Постійний стрес викликає всілякі фізичні нездужання, включаючи простуду і грип. Згідно Лорел Меллін (клінічний професор Каліфорнійського університету в Сан-Франциско і засновник EBT Inc.), 80% проблем зі здоров’ям викликані стресом.

Меллін розробила новий підхід для боротьби зі стресом. Цей метод передбачає використання інструментів, які вже існують у вашому мозку, щоб, пройшовши через стрес ви швидко знаходили спокій і врівноваженість.

Один з кращих способів перевершити стрес — це збалансувати своє життя, включивши в неї задоволення. Знайдіть час, щоб насолоджуватися життям і створювати відчуття радості кожен день. Неважливо, чи настав час слухати улюблену музику або ходити в кіно або театр, або займатися спортом зі своєю сім’єю або друзями, життєво важливо включати в свій час веселощі, особливо коли це останнє, що ви відчуваєте.

Крок 5: Отримуйте багато вітаміну D

Останнім часом все більше і більше розкривається всебічна користь для здоров’я вітаміну D. Надходить все більше достовірної наукової інформації про те, що дефіцит вітаміну D пов’язаний з багатьма проблемами зі здоров’ям, такими як захворювання опорно-рухового апарату, захворювання серцево-судинної системи, високу кров’яний тиск, Раку, аутоімунні захворювання і багато інших хвороб.

На думку дослідника, професора Майкла Холіка (вивчає дуже тривалий час вітамін D), кращий спосіб отримати вітамін D — це безпечне перебування на сонці. У своїй книзі, названій « The Vitamin D Solution: A 3-Step Strategy to Cure Our Most Common Health Problems », Холик каже, що нестача вітаміну D (від якого багато жителів розвинених країн несвідомо страждають) може завдати шкоди організму, включаючи ослаблення імунної системи.

Щоб перемогти простуду або грип, вам необхідно регулярно отримувати багато безпечного сонця. Якщо ви живете в місцях, де в певні пори року мало сонячного світла, рекомендується приймати вітамін D до тих пір, поки його рівень в вашому організмі не прийде в норму.

Крок 6: Приймайте натуральні полівітаміни

Прийом полівітамінів (мультивітамінів) — відмінний крок для захисту вашого здоров’я. Але не всі мультивітаміни гарні для вашого організму. Дуже важливо, щоб ви вибрали натуральні вітаміни, а не синтетичні. Натуральні вітамінно-мінеральні комплекси виробляються з рослинних інгредієнтів без використання штучних компонентів. Фактично, ваш організм буде краще розпізнавати їх, перетравлювати і засвоювати присутні в ньому поживні речовини. Переконайтеся, що обраний вами полівітамінний комплекс має сертифікат ISO. Це гарантує, що ви отримуєте високоякісний вітамін.

Крок 7: Уникайте цукру

Цукор — один з найшкідливіших продуктів харчування, особливо якщо ви намагаєтеся залишатися здоровими. Цукор послаблює імунну систему і допомагає бактеріям рости. Повна відмова від цукру є ключем до збереження здоров’я, особливо коли ви часто відчуваєте стрес або в період простудних захворювань і грипу.

На ринку є відмінні, натуральні підсолоджувачі, тому вам не потрібно повністю відмовлятися від солодкого. Спробуйте стевію або сирої мед в помірних кількостях. І уникайте штучних підсолоджувачів — вони є штучними шкідливими для здоров’я продуктами! Обов’язково перевіряйте етикетки вживаних вами продуктів, і уникайте тих, які містять цукор.

Детально про шкоду цукру ви можете дізнатися тут — Шкода цукру для організму людини: 6 причин для відмови від цукру.

Ніхто не хоче хворіти на застуду або грип незалежно від пори року. Коли ви будете дотримуватися цих семи кроків з метою залишатися здоровими, ви не тільки переможете застуду і грип, ви також будете захищати свій організм від інших більш серйозних хронічних захворювань, які потенційно можуть розвинутися в майбутньому.

Запобіжні заходи

Якщо ви або близька вам людина відчуваєте ускладнення застуди або грипу, такі як пневмонія, або у вас висока температура, яка не збивається, негайно зверніться до лікаря. Якщо ви заразилися грипом і у вас хронічне захворювання, таке як астма, або ви вагітні, також зверніться до лікаря.

Ключові моменти

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: