Etender.in.ua

Таємниці цього світу

12 продуктів знижують холестерин природно

12 продуктів знижують холестерин природно

Ви переживаєте з приводу рівня вашого холестерину? Існує, буквально тонни ліків і добавок, які використовуються для зниження рівня холестерину в крові. Проте, всі ці засоби та препарати складаються з елементів, які, можливо, містяться в натуральних продуктах, таких як фрукти, овочі, горіхи і особливі напої.

Кращі продукти, що знижують холестерин

Отже, розглянемо дванадцять найкращих продуктів, які можуть зробити диво з вашими рівнем холестерину.

1. Зелений чай

Зелений чай є дивним напоєм, який може знизити рівень ЛПНЩ (поганого холестерину) і збільшує рівень ЛПВЩ (хорошого холестерину). При регулярному вживанні зеленого чаю знижується загальний рівень холестерину в сироватці крові.

2. Волоські горіхи, арахіс, фісташки і мигдаль

Волоські горіхи, арахіс, фісташки, мигдаль і інші горіхи є багатим джерелом поліненасичених жирних кислот, які допомагають знизити рівень шкідливого холестерину в крові і зміцнити кровоносні судини. Проте, споживання цих горіхів має бути обмежена 40 — 50 г в день, так як вони висококалорійні і можуть сприяти небажаному набору маси тіла.

3. Вівсянка

Якщо у вас високий рівень холестерину, ви можете починати свій день з вівсянки. Це багате джерело клітковини, яка може обмежити всмоктування холестерину в кров.

4. Банани

Банани є багатим джерелом калію і розчинної клітковини, що добре позначається на здоров’я вашого серця, а також підтримує рівень холестерину в межах норми. Читайте також про корисні властивості бананів.

5. Авокадо

Авокадо дивовижний фрукт, який містить більше калію, ніж банани. Він багатий на мононенасичені жири, що покращує здоров’я нашого серця. Авокадо збільшує рівень ЛПВЩ, і в той же самий час зменшує рівень ЛПНЩ. Крім самого плоду авокадо, дуже корисно використовувати масло, що отримується з нього. Дізнайтеся докладніше про корисні властивості олії авокадо.

Детально про корисні властивості авокадо ви можете дізнатися тут — 12 корисних властивостей авокадо підтверджених наукою.

6. Часник

З давніх часів часник використовувався для лікування багатьох хвороб. І в даний час він також досить популярний і використовується не тільки як приправу до різних страв, але і в якості натурального кошти для зниження високого кров’яного тиску, зниження рівня поганого холестерину (ЛПНЩ), а також для запобігання утворення тромбів в кровоносних судинах. Читайте більше — Часник для серця — спираючись на науку.

7. Квасоля і сочевиця

Регулярне вживання квасолі і сочевиці можуть поліпшити рівень корисного холестерину (ЛПВЩ). Ці бобові багаті розчинною клітковиною. Просто їжте салат з цих бобових на обід або вечерю і вони допоможуть тримати рівень холестерину на потрібному для вас рівні.

8. Чорниця

ЛПНЩ або поганий холестерин відповідальний за багато серцево-судинні захворювання. Чорниця містить в собі антиоксидант під назвою птеростільбен, який ефективно знижує рівень шкідливого холестерину.

9. Вино

Всього 40 мл вина після здорового вечері допоможе підняти рівень корисного холестерину і знизити рівень шкідливого холестерину в крові. Але якщо ви зовсім не п’єте алкоголь, то ви можете вибрати інші доступні продукти.

10. Пийте більше води

Вживання достатньої кількості води може запобігти багатьом захворюванням. Коли ваш організм не отримує достатньої кількості води, ваша кров стає кислою, що може збільшити рівень шкідливого холестерину (ЛПНЩ). Вживання достатньої кількості води допомагає утримувати кров чистою. Читайте більше про важливість і ефективність очищення організму водою.

11. Бамия і баклажани

Ці овочі є хорошим джерелом розчинної дієтичної клітковини, яка знижує рівень шкідливого холестерину. Вони низькокалорійні, що також добре для нашого здоров’я.

12. Ячмінь

Ячмінь допомагає привести в норму співвідношення ЛПНЩ і ЛПВЩ завдяки вмісту в ньому харчових волокон.

Отже, якщо ви поставили собі за мету привести в норму рівень вашого холестерину, почавши регулярно вживати ці продукти знижують холестерин, ви зможете домогтися вашої мети.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: