Etender.in.ua

Таємниці цього світу

3 потужних продукти для лікування пазух носа

3 потужних продукти для лікування пазух носа

Інфекції носових пазух або синусит — це запалення слизової оболонки придаткових пазух носа, часто приводить до хронічного нежитю, головного болю, лихоманки і лицьовим болів.

За даними Американської Академії Отоларингології, майже 12% населення, принаймні хоча б один раз на рік страждають від гострого синуситу, і це значення, здається, зростає в зв’язку з забрудненням навколишнього середовища, яке стає з року в рік все гірше.

Також сприяє погіршенню ситуації розростання міст і все більша стійкість бактерій до антибіотиків.

На щастя, світ природи дає нам багато коштів, які допомагають ефективно очищати пазухи і пригнічувати бактерії і віруси, що викликають ці проблеми. У даній статті міститься список кращих з цих коштів.

Кайенскийперець

Майже всі стародавні цілющі системи світу шанують кайенскийперець як сильні ліки, і не дарма: ці вогненні гарячі перці чилі просто переповнені активним компонентом під назвою капсаїцин. Доведено, що цей алкалоїд допомагає впоратися з багатьма проблемами зі здоров’ям, у тому числі він дуже ефективний в лікуванні пазух носа. Наприклад, рандомізоване, подвійне сліпе дослідження, опубліковане в « Annals of Allergy », « Asthma & Immunology » в серпні 2011 року показало, що интраназально капсаїцин може допомогти в лікуванні головного болю, закладеності носа, болю і тиску в пазухах, пов’язаними з ринітом ( запаленням слизової оболонки носа, яке часто призводить до синуситу).

Щоб використовувати кайенскийперець для лікування пазух носа, візьміть невелику дрібку натурального, неопроміненого порошку з кайенского перцю і втягніть його кожною ніздрею. Після цього просто дозвольте стікати мокроті і слизу в хустку або раковину. Якщо ви не можете терпіти неприємне печіння, яке виникає при втягуванні в ніс порошку з кайенского перцю, ви можете розбавити порошок з невеликою кількістю води, мокніть в нього вушну паличку і потім змочуйте їй носову порожнину. Додавання невеликої кількості кайенского перцю в вашу їжу або прийом його в якості біологічно-активної добавки може допомогти прискорити процес загоєння.

Яблучний оцет

Як і кайенский перець, яблучний оцет має довгу історію використання в якості лікарського засобу та добре підходить для лікування інфекції пазух носа. По-перше, він є природним антибактеріальним, противірусну, протигрибкову і протизапальну засобом, здатним пригнічувати патогенні мікроорганізми, що викликають інфекційні захворювання. По-друге, він допомагає організму підтримувати кислотно-лужний баланс рН, який сприяє усуненню слизу і перешкоджає поширенню хвороби. Нарешті, яблучний оцет є перевіреним засобом для зміцнення імунітету, що може допомогти не тільки в лікуванні пазух носа, а й для запобігання появи інфекції в них.

Є кілька способів використання яблучного оцту для лікування інфекції синуса. Змішайте одну столову ложку яблучного оцту з чашкою теплої води і пийте регулярно цей напій, поки ваш стан не покращиться. Це досить м’який спосіб лікування пазух носа яблучним оцтом. Але є також і більш жорсткий спосіб використання яблучного оцту в лікуванні синуситу. Необхідно змішати дві столові ложки яблучного оцту з чашкою теплої води і потім закопувати по 1 столовій ложці суміші в кожну ніздрю. Коли вміст пазух (слиз, гній) потрапляє в горло, необхідно його спльовувати, а не ковтати.

Часник

Часник вважається природним антибіотиком і як відомо здатний лікувати безліч захворювань. Практично всі корисні для здоров’я властивості часнику обумовлені великою концентрацією в ньому аллицина, органічної сполуки сірки, добре відомого своїми антибактеріальними, противірусними, протигрибковими, антибактеріальними і антиоксидантними властивостями. Саме завдяки вмісту в часнику алліцин, він є високоефективним засобом для лікування пазух носа.

На відміну від кайенского перцю і яблучного оцту, часник не варто поміщати в носову порожнину. Замість цього, його необхідно додавати в сирому вигляді в ваші страви. Зубчики часнику можна додавати в нарізаному або товченому вигляді, а можна їсти цілком. Також можна зробити інгалятор з часником, додавши кілька зубчиків в гарячу воду і вдихати пари протягом 5 — 10 хвилин.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: