Etender.in.ua

Таємниці цього світу

4 напрямки для використання кипарисового масла

4 напрямки для використання кипарисового масла

Кипарис — це досить давнє рослина, що виростає у вигляді чагарників і дерев переважно в субтропічному і тропічному кліматі. У нас же він виростає в Криму.

Дуже часто можна спостерігати чагарниковий кипарис в парках, пансіонатах і місцях відпочинку як своєрідний декор, причому дуже добре пахне і позитивно впливає на загальне самопочуття людини. Кипарисове масло (ефірне), як правило, роблять з мексиканського кипариса (один з різновидів кипариса). За рахунок своїх цілющих властивостей його широко застосовують в ароматерапії, косметології та лікуванні різних захворювань. Ми розглянемо найбільш поширені методи застосування цього масла.

Застосування кипарисового масла і його користь

Лікуємо випадання волосся

Ефірна олія кипариса ефективно перешкоджає випаданню волосся, нормалізує роботу сальних залоз шкіри, а також сприяє росту волосся і зміцненню їх цибулин. Його можна наносити на коріння волосся, як у нерозведеному вигляді, так і поєднуючи з іншими маслами (сосновим, кедровим, лавандовим) або додаючи в шампуні або бальзами для волосся (2 краплі на 5 мл шампуню або бальзаму).

Усуваємо целюліт

Від целюліту нам допоможуть позбутися різні процедури із застосуванням кипарисового масла і не тільки.

Прибираємо нервову напругу і відновлюємо сон

Масло кипариса дуже добре знімає нервове напруження, допомагає усунути депресію, функціональні нервові розлади і покращує сон. Просто приймайте щодня ванну з додаванням всього 3 — 4 крапель цього масла, носите ароматичний медальйон з додаванням 4 — 5 крапель або використовуйте ароматичну лампу на ніч (4 краплі на 10 м² житлової площі) і ви відзначите позитивні зміни в самопочутті.

Доглядаємо за шкірою

Папіломи, бородавки, гнійники, роздратування, неприємний запах та інші неприємності шкіри. На пошкоджені ділянки шкіри нанесіть трохи кипарисового масла в чистому вигляді. Усунення зайвої жирності шкіри можна забезпечити за рахунок використання спеціально приготованого тоніка. У 60 мл води додайте по 4 краплі кипарисового, лимонного, сандалового і м’ятного масел. Отриманим тоніком протирайте шкіру.

Запобіжні заходи і протипоказання

Від застосування кипарисового масла варто утриматися:

Насправді кипарисове масло застосовується при значно більшій кількості проблем зі здоров’ям, ніж ми змогли охопити в цій статті, але найпопулярніші способи ми все ж розглянули.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: