Etender.in.ua

Таємниці цього світу

6 стадій алкогольної інтоксикації

6 стадій алкогольної інтоксикації

Алкогольна інтоксикація може надавати на організм людини ряд ефектів, зокрема це стосується головного мозку, так як він дуже чутливий до алкоголю.

Алкоголь, після його вживання, практично миттєво потрапляє в кров, надаючи негайний ефект і в залежності від кількості випитого, чоловік проходить Ряд стадій алкогольної інтоксикації. Швидке попадання алкоголю в кров обумовлено тим, що, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт він дуже швидко засвоюється організмом, тоді як інші харчові продукти довго перетравлюються в шлунку, перш ніж будуть засвоєні. Чим вище стає концентрація алкоголю в крові, тим більший ефект він робить на діяльність органів і систем організму. Розглянемо шість етапів алкогольної інтоксикації.

1. Ейфорія

На першому етапі алкогольної інтоксикації людина відчуває ейфорію. Цей етап алкогольного сп’яніння характеризується наступним:

2. Порушення

На другому етапі алкогольної інтоксикації людина відчуває збудження, після чого швидко виникають наступні стани:

3. Плутанина і замішання

На третьому етапі алкогольної інтоксикації людина стає неадекватною і відчуває значні труднощі в управлінні емоціями і тілом. Це проявляється в наступному:

4. Ступор

На четвертому етапі алкогольного отруєння починають проявлятися ознаки того, що людина сильно перепив. Ось ознаки, які говорять про те, що людині вже необхідна допомога з боку:

5. Коматозний стан

Якщо людина випила забагато, його стан може погіршуватися ще протягом 40 хвилин після останньої випитої чарки, тому що алкоголь все ще продовжує всмоктуватися в кров. Людина може відчувати такі загрозливі здоров’ю і життю стану:

Якщо ви бачите, що людина відчуває такі стану, його необхідно доставити терміново в невідкладну допомогу, а до приїзду лікарів надати першу допомогу, про що читайте тут — Алкогольне отруєння — що робити в домашніх умовах?

6. Смерть

Якщо людині не надати першу допомогу, може наступити смерть в результаті:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: