Etender.in.ua

Таємниці цього світу

7 причин, чому натуральні засоби від раку іноді не працюють

7 причин, чому натуральні засоби від раку іноді не працюють

Традиційна медицина з легкістю приховує той факт, що їх методи лікування часто призводять до загибелі ракових хворих. Дуже легко стверджувати, що пацієнт просто помер від раку, а не від отруєння хіміотерапією або від радіаційного ушкодження.

Зазвичай, прогнози медичної системи, що стосуються звернення назад онкологічних процесів, досить похмурі. «Медична грошова машина» підтасовує статистичні факти і робить заміну понять з метою продовження використання своїх методів маркетингу, незважаючи на те, наскільки багато ефективних методів лікування навколо.

З іншого боку, ті люди, які шукають альтернативні методи боротьби з раком, мають набагато більше шансів на виживання без будь-яких негативних реакцій або побічних ефектів. Існує стара приказка: з фітотерапією, хвороба може вбити вас; але з алопатичній (традиційної) медициною, лікування може вбити вас.

Помилки, яких слід уникати при діагнозі — рак

Іноді при використанні альтернативних природних засобів від раку, виживаність знижується з 80-90% до 50% або нижче. Ось чому.

У поспіху починати традиційне лікування

Коли діагностований рак будь-якого типу, на пацієнтів чиниться тиск — або терміново починаєте процедури або неминуче помрете. Існують типи раку, на які основні традиційні ліки від раку не діють, наприклад, рак підшлункової залози, але все ж лікування призначається. Так навіщо поспішати?

Перспективи повного відновлення натуральними засобами від раку значно зменшуються при одночасному використанні традиційних токсичних препаратів від раку. У вас є час для того, щоб вивчити те, що краще для вас.

Не змінювати свої звички в харчуванні

Всі фабричні продукти харчування і напої необхідно повністю виключити зі свого раціону. Основу дієти повинні складати органічні рослинні продукти. Слід також повністю припинити їсти м’ясо, особливо червоне і повністю виключити з раціону ковбасні вироби. Рафінований цукор і рафіновані вуглеводи є ідеальним харчуванням для ракових клітин і їх виживання.

Підшлункова залоза секретує протеолітичні ферменти, які зазвичай використовуються для розщеплення білків тваринного походження, але також здатні розщеплювати і ракові клітини. Так навіщо витрачати їх на розщеплення плоті тварин, яка, ймовірно, напхана токсинами і стероїдами на птахофабриках і великих фермах?

Лікуватися в поодинці, використовуючи тільки єдиний метод

Cancer Tutor (Www. cancertutor. com) рекомендує використовувати щонайменше три різні види альтернативного лікування раку (включаючи дієту), але деякі хворі примудряються зцілитися, використовуючи тільки один вид терапії, а саме антираковую дієту.

Не дотримується на 100% той вид лікування, який вами обраний

Протиракова дієта Джоани Бадвіг виключає використання лаетріл (вітамін B17), тому що ця дієта ефективна сама по собі. Але вона допускає вживання ядер абрикосових кісточок — природного джерела лаетріл. І якщо ви використовуєте цю дієту як протиракової терапії, то необхідно дотримуватися всіх рекомендацій.

У той час як у Франції д-р Макс Герсон був спантеличений відсутністю прогресу у деяких зі своїх пацієнтів, він виявив, що помічник потайки приносив їм кондитерські вироби, що містять велику кількість цукру і рафінованих вуглеводів, які допомогли раковим клітинам вижити і саботували його дієтичну терапію.

Чай Ессиак рекомендували подрузі, у батька якої був рак. Вона сказала, що він спробував його і це не спрацювало. Звичайно, адже він не змінив свій раціон і використовував аптечний чай Ессиак, який абсолютно даремний.

Недостатня детоксикація

Виключно органічна, що базується на рослинній їжі і соках дієта допомагає в цьому. Однак в деяких випадках необхідні також і інші способи детоксикації. Відмирання і руйнування ракових клітин створює токсичність і навантажує печінку. Терапія Герсона передбачає використання клізм з кавою для детоксикації печінки. Звичайно, це не єдиний природний спосіб детоксикації і ви можете знайти інші.

Змішування систем лікування

Ракові хворі, які використовують конопляну олію часто винні в цьому. Вони, зазвичай, дивляться на неймовірні цілющі властивості конопель як на «срібну кулю» рятує від раку і починають ігнорувати протиракову дієту, продовжуючи вживати нездорову їжу з великою кількістю цукру. Відбувається погіршення стану, внаслідок чого вони в паніці починають використовувати хіміотерапію або променеву терапію на додаток до використання масла конопель.

Ігнорування психічного, емоційного і духовного аспекту зцілення

Журналісти і пацієнти клініки альтернативної терапії раку в Мексиці, уражаються дружній і невимушеній атмосфері, що панує там. Безтурботність і гумор є дуже корисними.

Необхідне очищення від психічного сміття втрат, емоційних потрясінь, стресів і образ, які сприяли ацидозу, який призвів до появи раку. Є протиракові терапії, зосереджується увага саме на цьому.

Ігнорування або неповноцінне використання натуральних засобів від раку знижує їх ефективність в рази, що може привести до смерті.

Читайте по темі:

Скільки людей помирає від хіміотерапії, а не від раку

Антиоксидант в оливковій олії вбиває ракові клітини протягом години

Хіміотерапія вбиває людей, які страждають на рак швидше, ніж відсутність лікування

Гриб чага від раку. А що думають вчені?

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: