Etender.in.ua

Таємниці цього світу

8 симптомів дефіциту вітаміну C (аскорбінової кислоти)

8 симптомів дефіциту вітаміну C (аскорбінової кислоти)

Вітамін С (аскорбінова кислота) є одним з найбільш важливих елементів у щоденному раціоні людини. Цей вітамін сприяє правильному клітинному росту, підтримує функції серцево-судинної системи і в цілому допомагає нашому організму правильно розвиватися. Дефіцит вітаміну С є серйозною проблемою, яка повинна бути виявлена ​​на ранніх стадіях, після чого просто необхідно поповнити свій щоденний раціон продуктами, багатими цим вітаміном або почати вживати харчові добавки, що містять велику кількість цього важливого речовини.

Багато медичні експерт сходяться на думці, що дефіцит вітаміну С досить рідкісний в більшості сучасних суспільств. Дитяче харчування часто збагачене аскорбіновою кислотою, а в раціоні харчування дорослих людей практично постійно присутні продукти, що містять цей вітамін. Однак якщо з якихось причин ви недоотримуєте вітамін C з їжі, у вас можуть виникнути перші симптоми його нестачі.

Симптоми дефіциту вітаміну C

Існує ряд симптомів, які можуть свідчити про те, що людина страждає від нестачі вітаміну С. Ось деякі з головних ознак такого роду дефіциту в нашому організмі.

Як заповнити недолік вітаміну C

При незначно виражених симптомах дефіциту вітаміну C рекомендується доповнити раціон харчування такими продуктами з високим його вмістом:

Вирішити проблему нестачі аскорбінової кислоти в організмі можна також за допомогою біологічно активних добавок. Проте, якщо ви відчуваєте виражені симптоми нестачі цього вітаміну, вам необхідно звернутися за професійною медичною допомогою, а не займатися самолікуванням. Добавки вітаміну C, як правило, не викликають побічних ефектів, хоча високі дози цього вітаміну можуть викликати нудоту або розлад шлунка. Людям, які відчувають будь-які з перерахованих вище симптомів, рекомендується звернутися до кваліфікованого лікаря, щоб визначити причину виниклої проблеми.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: