Etender.in.ua

Таємниці цього світу

9 ознак хронічного недосипання

9 ознак хронічного недосипання

В добі не може бути більше 24 годин і на жаль, занадто багато з нас забуваючи про це, намагаються продовжити години свого неспання за рахунок скорочення часу сну, внаслідок чого виникає недосипання. Ось ознаки того, що протягом деякого часу ви перевищуєте свій щоденний ліміт.

Як визначити, що ви недосипаєте?

Якщо ви не можете прокинутися вчасно без «сторонньої» допомоги, це є ознакою того, що ви недостатньо спите. Якщо щоранку, перед роботою ваш будильник просто «висмикує» вас з глибокого сну або ви відчуваєте потребу поспати «ще трохи» кожен раз, коли він дзвонить — ви хронічно недосипає. Ви хочете поспати довше у вихідний день, в той час, як лягли в звичайний час? Отже, давайте розглянемо явними ознаками хронічного недосипання.

Знижена здатність прийняття рішень

Хронічне недосипання погіршує нашу здатність приймати незначні рішення. Це навіть стосується зовсім несуттєвих речей, наприклад, де сидіти в кінотеатрі, який фільм подивитися або куди піти погуляти. Загалом, всякі дрібниці.

Нездатність приймати важливі рішення так само є ознакою недосипання. У стресових ситуаціях, коли потрібно швидко прийняти важливе рішення, це може проявлятися у вигляді заціпеніння або паніки.

Імпульсивність

Крім зниженої здатності в прийнятті рішень, існує ще одне порушення в поведінці людини, що зазнає хронічне недосипання. Деякі люди замість стану заціпеніння починають бурхливо реагувати на будь-які події. Вони швидко і імпульсивно починають приймати рішення, часто навіть не замислюючись про наслідки.

Дратівливість

Якщо ви не впевнені в тому, дратівливі ви чи ні, попросіть вашого близької людини оцінити вашу поведінку з боку.

Ваша подушка виглядає більш привабливо ніж ваш улюблений (травня)

Хронічне недосипання може призвести до зниження статевих гормонів і збільшення рівня гормонів стресу, що природним чином в подальшому знижує сексуальний потяг.

Ви часто хворієте

Скільки разів ви хворіли в минулому році? Якщо ви не можете згадати, але ви знаєте, що хворіли досить часто, то ймовірно робота вашої імунної системи порушена. Ваш організм потребує повноцінного відпочинку, для того, щоб ваша імунна система функціонувала на оптимальному рівні.

Часто не можете згадати

Якщо ви не можете зрозуміти, що сталося з вашою пам’яттю останнім часом, недолік сну може бути у цьому винна. Хороший сон — запорука повноцінного роботи мозку.

Нездатність сконцентруватися

Наша здатність концентруватися безпосередньо залежить від повноцінного відпочинку. Недосипання може призвести до погіршення результатів у навчанні, зниження продуктивності в роботі і підвищеної отвлекаемости. Також із млявого погляду, спрямованому в нікуди можна визначити, що людина хронічно недосипає.

Незграбність

Якщо ви не знаєте, що сталося з вашим почуттям координації, цілком можливо, що проблема криється в недосипанні. Люди позбавлені повноцінного сну більш незграбні, ніж напідпитку люди. Любителям комп’ютерних ігор необхідно прийняти до відома: опівнічні «баталії» погіршують вашу координацію.

Клевань носом або мікросни

Коли ми не даємо нашому організму необхідного відпочинку, він буде красти його у нас. У невідповідний час ми можемо просто вимкнутися і не будемо навіть знати, що це сталося з нами. Більше половини водіїв зізнаються, що хоч якось клювали носом за кермом, в більшості випадків просто продовжуючи рух. Якщо засинаєте на нетривалий час протягом дня, ваш організм намагається сказати вам дещо.

Якщо ж причиною хронічного недосипання є безсоння, використовуйте ефективні методи описані тут — 14 методів як позбутися від безсоння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: