Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Алкогольне отруєння: що робити в домашніх умовах?

Алкогольне отруєння: що робити в домашніх умовах?

У вашого друга (близької людини) алкогольне отруєння? Що робити в домашніх умовах і чи можна якось допомогти або все ж необхідно викликати швидку допомогу? Є деякі речі, які вам необхідно зробити.

Отруєння алкоголем виникає внаслідок споживання великого обсягу спиртного протягом короткого періоду часу. Отруєння є результатом впливу токсичних речовин на організм, які можуть зашкодити вашому здоров’ю, що може також викликати загрозливе життя стан. Алкогольне отруєння може також виникнути внаслідок вживання продуктів побутового призначення, що містять спирт (іноді діти можуть випадково випити їх).

Які ознаки алкогольного отруєння?

До ознак алкогольного отруєння відносяться такі стани:

Не обов’язково чекати виникнення всіх цих ознак і симптомів, перш ніж звернутися за медичною допомогою. Людина, що знаходиться в несвідомому стані або якого неможливо розбудити, перебуває у смертельній небезпеці.

Дізнайтеся більше: 6 стадій алкогольної інтоксикації.

Алкогольне отруєння — лікування в домашніх умовах недоречно, але все ж необхідно допомогти

Якщо людина при свідомості і реагує на те, що відбувається навколо нього, вам слід зробити ось що:

Якщо людина знаходиться без свідомості, в напівнепритомному стані або не реагує, такі симптоми можуть вказувати на алкогольне отруєння або передозування наркотиків:

Якщо спостерігається будь-якої з цих симптомів передозування алкоголем, терміново телефонуйте в швидку, а перед тим, як приїде швидка допомога, вам слід ось про що подбати:

Що може статися, якщо алкогольне отруєння не лікувати?

Зверніться за медичною допомогою для занадто багато випив одного. Ваш друг може розсердитися або бентежитися потрапивши до лікарні з алкогольним отруєнням, але все ж краще сердитися і жити, ніж бути мертвим.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: