Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Алое при запорах: як приймати, дозування, протипоказання

Алое при запорах: як приймати, дозування, протипоказання

Статистичні дані показують, що запор є найбільш поширеною проблемою шлунково-кишкового тракту. Найчастіше запорами страждають люди, які населяють розвинені країни. Статистика показує, що від 10 до 15% жителів розвинених країн страждають частими запорами. Тільки в одних Сполучених Штатах Америки понад чотири мільйони чоловік, як відомо, страждають від частих запорів. Перед тим як ми покажемо вам Як використовувати алое при запорах, давайте подивимося на найбільш поширені причини розвитку цього стану.

Що викликає запор

Наш тонкий кишечник поглинає поживні речовини з вживаної нами їжі, після чого вона переміщається в товсту кишку (кишечник). У товстій кишці формуються калові маси за рахунок поглинання води з їжі, що робить напіврідку їжу твердої на той час як вона залишає кишечник. У разі запору відбувається надмірне поглинання кишечником води (що робить калові маси занадто твердими) або м’язи товстої кишки стають слабкими, в зв’язку з чим вони не можуть проштовхувати ефективно кал назовні. Це те, що ми називаємо запор.

Найбільш частою причиною запору є раціон харчування, в якому не вистачає продуктів, багатих на клітковину. Крім цього, до запору також можуть привести:

Деякі захворювання і прийом лікарських засобів можуть також призвести до запорів.

У той час як запор може час від часу виникати у багатьох людей в якийсь момент їхнього життя, є люди, які страждають на хронічні запори. Цей стан може призвести до ряду ускладнень, в тому числі, геморою, анальним тріщинах, кишкової непрохідності, випадання прямої кишки і т. д.

Детально про причини запору ви можете дізнатися на цій сторінці — Причини запору або від чого виникає запор.

Алое віра від запору

Ви будете здивовані тим, що алое вера є ефективним засобом від запору не завдяки гелю, одержуваного з серцевини листя цієї рослини, а завдяки Чумацькому соку, який видобувається з-під шкірки. Молочний сік алое вера має гіркий смак і володіє сильним проносним ефектом, завдяки чому його з давніх часів використовували для лікування закрепів.

Причиною того, чому молочний сік алое вера ефективний при запорах є те, що він містить антрахінони, такі, як барбалоін. Ці антрахинони метаболізуються в нашому організмі в проносні, такі як алое-емодін. Точний механізм цього проносного дії досі незрозумілий.

Молочний сік алое вера має дуже потужним проносний ефект у зв’язку з чим, крім позитивного впливу можуть також спостерігатися побічні ефекти. До них відносяться болю в животі, кишкові кольки і т. д. Молочний сік підходить для усунення певних видів запорів, таких як атонічний запор (коли м’язи товстої кишки стають слабкими) і гострий запор, але не хронічні і спастичні запори.

Як приймати алое при запорах

Дозування

Гель алое вера і сік, багаті компонентами, що володіють послаблюючу дію, повинні прийматися в обмежених кількостях. Гель алое при запорах можна приймати в дозуванні більше 2-х чайних ложок 3 рази на добу, оскільки це може привести до проблем шлунково-кишкового тракту. Не приймайте це засіб протягом більш ніж 2-3 днів.

Запобіжні заходи і протипоказання

Є деякі інші запобіжні заходи, які слід вжити:

В Індії до сих пір можна знайти людей, які використовують гель і сік алое віра для усунення проблем травлення, так як застосування цих засобів практично не викликає побічних ефектів. Якщо ви побоюєтеся використовувати алое при запорах, спробуйте спочатку приймати його в незначній кількості і подивіться, як ваш організм реагує на нього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: