Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Ангіна — симптоми, лікування традиційним і народним способом

Ангіна - симптоми, лікування традиційним і народним способом

Серед можливих захворювань горла особливо частим явищем є ангіна. Симптоми її важко сплутати з чимось іншим, а причиною як правило стають бактерії з роду гемолітичних стрептококів вражають мигдалини в горлі (гланди).

Втім, також не рідко винуватцем гострої ангіни стає вірус грипу, а хламідії і грибки вражають гланди в рідкісних випадках. Ангіна також часто виникає як ускладнення під час сезонних респіраторних захворювань.

Ангіна дуже заразна і з легкістю передається повітряно-крапельним шляхом. У випадках зараження необхідно вживати всіх необхідних заходів, для того, щоб убезпечити оточуючих від подальшого поширення захворювання. Кашляти і чхати варто тільки прикриваючись хусткою, не їсти і не пити з одного посуду з хворою людиною, не користуватися з ним одним рушником і т. п.

Найлегшою формою ангіни є — катаральна ангіна. В даному випадку виникає лише поверхневе запалення мигдалин. А найважчою формою ангіни прийнято вважати — фолікулярну ангіну. В цьому випадку пошкоджується фолікулярний апарат мигдаликів, а запалення гланд відбувається на найглибших рівнях.

Симптоми і ознаки ангіни

Як перевірити, що у вас саме ангіна?

Якщо ви або ваш близька людина часто хворіє на ангіну, то у вас не буде сумнівів в черговий раз, але як же бути якщо ви стикаєтеся з цим досить рідко, як підстрахуватися і виключити помилку? Існує комплекс аналізів, які необхідно здати:

Лікування ангіни

Існує два різних шляхи лікування ангіни:

Традиційний спосіб лікування ангіни

Перший шлях передбачає спочатку ретельний огляд пацієнта і збір перерахованих вище аналізів, після чого призначається антибактеріальна терапія, а саме прийом призначених антибіотиків. У традиційній медицині вважається, що ангіна не проходить сама по собі і що тільки антибіотики здатні усунути інфекцію. Як доповнення до основного лікування лікарі рекомендують робити полоскання горла теплою водою з содою і сіллю, застосування різних антибактеріальних спреїв і льодяників від кашлю для зменшення болю в горлі і місцевого усунення бактерій.

Народний спосіб лікування ангіни

У давні часи наші предки справлялися з ангіною без антибіотиків, так що тут говорити, люди сучасності воліють природні способи лікування без проблем позбавляються від ангіни використовуючи народні кошти. Давайте розглянемо всі складові успішного лікування ангіни:

Якщо щодня як годиться лікувати захворювання, симптоми ангіни зникнуть в середньому через 2 тижні. Чи не лікувати ж її не радимо, це загрожує ускладненнями, іноді досить небезпечними.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: