Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Бачити себе без зубів уві сні — до чого сниться?

Бачити себе без зубів уві сні - до чого сниться?

Зміст:

Сонник бачити себе без зубів уві сні

Дуже багатогранне значення зубів в геральдиці, науці про символах. Там вони уособлені з народженням дітей, зачаттям, станом потенції, енергетикою людини. У міфах давнини з драконівських зубів, посаджених в грунт, ростуть чоловіки, споряджені до бою з ворогом. Зуби відображають негативні енергетичні посили людей, що ставлять за мету захопити життєву силу іншої людини.

Символіка снів

Зуби, з’явившись уві сні, сполучаються з близькими і рідними людьми. Тому їх відсутність у сновидіння несе важливу інформацію.

Альтернативні прогнози

Якщо уві сні були без зубів

Віщуни попередніх років поєднують відсутність зубів з бідами, неприємностями, хворобами, майбутньої боротьбою за щасливе життя.

Сонник Міллера

До чого позбутися уві сні зубів? Відповідь психолога однозначний — це обіцяє нещастя. А коли дантист вам видалив зуб, вам уготовано затяжне захворювання.

Сниться, що ви втрачаєте зуби, ймовірно на вас ляже важкий тягар. Воно потовче ваше самолюбство і гордість, погубить плоди вашої праці, вказує сонник.

До чого сниться, як в бійці вам вибили зуби? Сон є закликом провести моніторинг ваших справ. Конкуренти, заздрісники не дрімають. Навіть партнери здатні зрадити заради вигоди. Вони підуть туди, куди подме вітер.

Бачити як уві сні вам довелося випльовувати зуби, значить є необхідність зайнятися своїм здоров’ям. Ймовірне виникнення проблем у вас, або у ваших рідних стосовно здоров’я.

Бачити уві сні, як у вас зіпсувалися всі зуби, а вам їх видалили — це означає голод і банкрутство стануть переслідувати вас наяву.

До чого бачити себе з насадками, що імітують зуби в роті? Це передрікає вам жорсткі випробування на шляху до досягнення мети.

Сонник Ванги

Довелось бачити, як випали всі до одного зуба, значить отримаєте звістку про раптову смерть близького друга або знайомого.

Якщо довелося бачити випадання зубів, коли ясна кровоточила, значить піде в інший світ хтось із ваших найближчих родичів.

До чого сниться спляча людина сам собі беззубим, значить вас чекає самотня старість. Вся ваше життя було дуже змістовною і цікавою. Але, Господь не поспішатиме закликати вас до себе. Сонник свідчить, відійдуть усі ваші друзі і родичі в інший світ, а ви, будучи слухняним долі, доживете залишок днів у спогадах.

Якщо видалили всі зуби

Якщо сниться, як білосніжні зуби чорніють і випадають на очах, значить стабільна робота, стійкість матеріального становища чимось похитнуть. Це знайде відгомін і в сімейних відносинах. Люблячий чоловік виявиться не готовим до таких випробувань, і тим більше надати підтримку.

Якщо довелося бачити видалення зубів до одного, значить один з ваших родичів помре насильницькою смертю. Більш того, злочинець не буде знайдений. Але не займайтеся себе бичуванням, ви нічого не зміните і вашої провини в цьому немає.

Випадають один за одним, гнилі зуби, служать сигналом про те, що є проблеми стосовно здоров’я.

Сонник Фрейда

Майстер психоаналізу сполучає образ зубів з мастурбацією, і не менше, зі страхом перед засудженням, або оголошенням про це.

Видалення зубів відображають страх сплячої людини перед кастрацією, як методом покарання за аморальні заняття.

До чого сниться, як ви навмисно розхитували зуби, щоб вони швидше випали самі? Це викриває вас в схильності до самозадоволення. Вам цей процес кращий, ніж вступати в інтимні зв’язки з особами протилежної статі.

Сучасні прогнози

Вас чекає біда і неприємності

Нинішні віщуни майже співзвучні з прогнозами своїх опонентів минулого. Беззубий рот — це однозначно проблеми, біди, печаль.

Сонник Деніз Лін

Сниться, що в роті немає зубів, вказує на вашу зайву балакучість. Ви не розумієте проблеми до кінця, але разглагольствуете на цю тему нестримно.

«Беззубий рот може говорити про можливу втрату репутації, через вашу безтурботної балаканини.»

Рот з штучними зубами символізує людину, яка демонструючи відданість, насправді фальшивий, улесливий і шукає вигоду.

До чого бачити випадання молочних зубів, і зростання нових. Це Символ зростання в професійній сфері. Сновидець перейшов на інший рівень професіоналізму.

Але, іноді втрата зуба, або запалена ясна, можуть насправді вказувати на проблему зубів сплячої людини. Заздалегідь сходіть в поліклініку, підлікуєте їх.

Сонник Гришиной

До чого бачити свій рот без єдиного зуба, а замість них протез. Значить реально ви дуже зарозумілий чоловік, цінуєте сторонніх більше, ніж своїх рідних і близьких людей.

Якщо замість своїх зубів були дерев’яні

До чого бачити рот без своїх зубів, просто вони зроблені з нестандартного матеріалу, як то, дерев’яні? Це попередження про важкі хвороби. Кістяні обіцяють радість; олов’яні пророкують сором’язливість через незручної ситуації; зі свинцю — обіцяють неприємності; зі скла, або воску предзнаменует нещастя; порожнисті усередині — до удачі.

На думку Ніни Гришиной, бачити беззубий рот у сні, не завжди обіцяє смерть знайомих або родичів. Така ситуація може уособлювати несподівану любовну інтрижку, невірність партнерів. Іноді, це відображення бажання сновидіння комусь із рідних смерті. Не рідко це може відображати відчуття інволюції, деградації, втрати майбутнього, впадіння в дитинство.

Циганський сонник

Сниться будь-яка людина, у якого рот без єдиного зуба, замість них штучні, означає нещирого людини з вашого оточення. Цей факт не слід ігнорувати, оскільки своєю льстивостью, він може принести великі неприємності в бізнес.

Сонник Шувалової

Сниться рот, в якому немає жодного зуба, означає ослаблення організму, занепад імунітету.

Сниться видалення кожного зуба хірургічно — уособлює смерть. Але це має не зовсім прямий стосунок до смерті. Швидше за все мова про страх перед нею, підсвідомому її бажанні. Це може бути прагненням до загибелі бажань і ілюзій, яких-небудь цілей і цінностей в житті.

Сонник Цветкова

Сниться, як ви видалили всі до одного зуба, означає рішучість розірвати відносини з нав’язливим партнером.

Вибиті уві сні все до одного зуба, віщують низку невдач.

Якщо уві сні ви бачили свій беззубий рот, просто суцільна гола ясна, велика ймовірність втрати майна.

Наснилося, що втрата зуба супроводжувалася втратою крові. Ймовірно, хтось із рідних відійде в інший світ. Але якщо ясна не кровоточить, то це може означати відчуженість з рідними.

Закутки видінь в царстві Морфея

Іноді уві сні символічне значення зуба сполучається з жорсткістю, болем. Про Докучаєв гостя говориться, що той в зубах навяз. Що ж може означати, коли наснилося як у себе, у кого-небудь стороннього в роті гола ясна. Розглянемо кілька ситуацій такого бачення:

Довелось уві сні побачити себе з протезувати щелепою, свідоцтво того, що реально ви надто часто вдаєтеся до думки інших. Це може мати негативні наслідки — може статися катастрофа ваших власних планів. Тому посил сну в необхідності бути наполегливішими, і впевненіше. Не втрачайте віру в те, що ваша думка теж може бути правильним і досить вагомим.

Якщо ви бачили себе уві сні, що чистить порожню порожнину рота, де була суцільна ясна, це обіцяє або небажаного гостя, або фінансові втрати через позичання грошей.

Наснилося, що у вас запалилася ясна, це констатація вашого самотності і відображення бажання мати сім’ю.

Якщо ясна так сильно збуджена, що з неї сочиться кров, це обіцяє зустріч, як вам здасться зі своєю долею, але друга половинка виявиться далеким родичем (- цей). А ось її приятель (- ка) якраз стануть вашою долею.

Запалена, почервоніла ясна, на яку ви бачили в дзеркалі, віщує тимчасову розлуку з коханим через майбутньої далекого відрядження.

До чого приснився процес, коли ви самі у себе видаляєте зуби просто пальцями. Ви повинні бути готові стати очевидцем невірності своєї половинки. Хоча причин для смутку немає. Тому як можливо в даному випадку вам пощастило. Давно потрібно було розірвати ці стосунки. Ви не дозволяли бути поруч дійсно щиро любить вас людині. Тепер ви отримали шанс переглянути свої любовні пристрасті і цінності, і мати можливість бути щасливим з людиною, призначеним долею.

Якщо приснилося, що ви бачили себе в ролі почесного гостя на якомусь солідному торжестві. І коли прийшла ваша черга вимовляти тост, ви відкрили уста, і все виявили, що у вас беззуба щелепа. Це віщує, що ви зробите такий вчинок, який всіх шокує, вельми здивує. Більш того, після цього вчинку вас все почнуть поважати. Багато, кого ви раніше дратували, прийдуть від вас у захваті. Навіть деякі впливові особи захочуть з вами контактувати. Можливо вам надійдуть пропозиції на високооплачувану посаду.

Якщо бачили беззубого старого

Коли приснився беззубий літній старий, який зустрівся вам на дорозі, це уособлення ваших недоброзичливців, які підлаштують пропажу вельми дорогої речі, прагнучи зганьбити вас. Але їх зусилля виявляться марними.

Якщо сниться, що ваші зуби просто розчиняються у воді, яку ви п’єте, і щелепа залишається беззубою на очах, це означає вашу нездатність влаштовувати кар’єру, вести і розвивати бізнес самостійно. Вам нудна допомогу близьких людей, або відданих товаришів.

Чи то бачення, то чи реальність

Іноді сюжети снів бувають моторошними. Але трактування їх зовсім протилежні.

Дивний сон

Що означають сни про беззубих людей, в яких ми бачимо неадекватні фрагменти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: