Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Бачити себе красивою уві сні — до чого сниться?

Бачити себе красивою уві сні - до чого сниться?

Зміст:

Сонник бачити себе красивою

Будь-яка людина хоче мати привабливу зовнішність і подобатися оточуючим людям. Особливо це притаманно жінкам. Немає нічого дивного, що уві сні ми можемо побачити себе більш стрункою, молодий, привабливою. Чи можна вважати те, що сниться, простий грою уяви? Або це посил понад, який стоїть розгадати, щоб підняти завісу майбутнього?

До чого сниться краса

Часто можна зустріти висловлювання, що, якщо сниться більш ідеальна зовнішність, ніж є насправді, то це сновидіння — стимулятор. Воно повинно спровокувати вас зайнятися собою, привести себе в порядок.

Для достовірного тлумачення не зайвим буде перегорнути пару-трійку тлумачів снів.

Краса уві сні за сонником

Дане сновидіння може мати як позитивний, так і різко негативне тлумачення. Кпоследнему можна віднести думку, що бачити себе красивою в нічному баченні — до страшного захворювання, в результаті якого зовнішність сновидіння зміниться до невпізнання.

Сонник Міллера

До чого бачити уві сні, що ви перетворилися в красиву дівчину? Вас чекає приємне проведення часу. Ви будете грати і відпочивати.

Правда сонник не так поблажливий до тих дівчат, у яких наяву існує реальний дефект в зовнішності. Якщо ви бачите себе в сні без нього, то, можливо, все, про що ви мрієте, так і залишиться нереалізованим.

Сонник Цветкова

До чого сниться своє дуже привабливе відображення в дзеркалі? До матеріального благополуччя і сімейного щастя.

Перетворитися уві сні в красуню

Для жінки в роках бути в сновидінні молодий і симпатичною — до постійних знаків уваги з боку протилежної статі.

Сонник Ванги

Спостерігати за собою в дзеркало

Сонник розділяє подібне бачення на дві частини, тлумачення залежить від побаченого:

До чого бачити себе молодий

Коли старша жінка в сновидінні замість себе бачить прекрасну дівчину, молоду і красиву, значить, ви молоді душею. Чи не відчуваєте себе на ваш вік, і, що цікаво, навколишні люди також вважають, що ви привабливі. Це бачення — констатація факту, а не прогноз, саме так вважає сонник.

Бачити уві сні колишню молодість

Зустрічається тлумачення, що побачений в нічному баченні привабливий вигляд сигналізує вам про різке погіршення здоров’я, яке відбудеться в доступному для огляду майбутньому.

Також сонник схильний розглядати подібні бачення як страх перед старістю. Ви боїтеся знаходити у себе перші ознаки старіння, бажаєте продовжити свою молодість. На жаль, це невідворотний процес, тому варто піклуватися не тільки про зовнішній вигляд, а й про духовне збагачення.

Спостерігати уві сні за чужий красою

Буває, що в сновидінні ви бачите красиву людину, який одним своїм виглядом доставляє вам задоволення. Що може означати такий сон?

Бути красивою і щасливою

Якщо сниться, що ви щиро радієте своїй красі, то тлумачення сну буде неоднозначним.

Одні сонники пророкують вам справжнє щастя в реальному житті, інші ж вважають, що радість уві сні обернеться сумом і сльозами в реальному житті.

Дівчину, яку сниться, що вона красива і щаслива, чекає радість в сімейному житті. Ваші почуття з чоловіком будуть обопільними, справжніми і довговічними.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: