Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Бачити себе п’яною уві сні — до чого?

Бачити себе п'яною уві сні - до чого?

Зміст:

Сонник бачити себе п’яною уві сні

Які тільки події не переслідують нас в мріях! У них ми можемо бути ким завгодно і приміряти на себе різні ролі. До чого сниться п’яна жінка? Або довелося бачити себе в полоні руйнівної звички? Алкоголь поневолює сучасне суспільство, будучи почесним гостем на будь-яких урочистостях, сумнівним джерелом відходу від проблем і причинами розладу в сім’ях. Як і будь-яке зло, він лише створює короткочасну ілюзію щастя і веселощів, приводячи до ще більших проблем і розпачу. Тому, якщо вже й довелося бути в п’яному стані, сонник не дає явних позитивних прогнозів.

Що говорить тлумач?

Сучасний сонник не дає однозначного тлумачення постигшему події. Необхідно згадати всі деталі нічних видінь, а також визначитися з деякими подробицями реальному житті.

Кому приснилося?

Велике значення має той факт, кому приснилася така сумна картина. Чи була це молода дівчина в розквіті сил або навчена досвідом жінка.

Молода дівчина

Якщо молода дівчина бачила себе п’яною уві сні

Бачити себе п’яною в такому юному віці — вкрай несприятливий знак. Велика ймовірність зганьбитися в колі близьких людей і громадськості. Варто відзначити, що публічне приниження може бути пов’язано з інтригами і підступними планами недоброзичливців, які заздрять Вашим успіхам. Сонник також радить придивитися до ближнього оточення. Найімовірніше, знайома подруга є джерелом всіх бід, прикриваючись маскою доброзичливості і щирості.

Незаміжня жінка

Подібна картина приснилася представниці прекрасної статі, яка не пов’язала себе узами шлюбу? Також недобрий знак, який свідчить про норовливий характер сновидіння. Ви схильні драматизувати і не бачити реального стану речей. Внаслідок даної риси виникає безліч сварок і розбіжностей з рідними і близькими людьми. Бути може, в цьому криється причина відсутності другої половинки. Сонник радить звернути увагу на свою поведінку і виправити негативні сторони.

Заміжня жінка

Часто доводиться бачити себе п’яною жінкам, які є щасливими дружинами і вихователями дітей. Однак спіткало подія не є передвісником добрих подій. Слід бути більш уважною до планів і помислам чоловіка. Якщо виявляється холодність і байдужість, то це вірний знак того, що незабаром в особистому житті настануть недобрі часи. Докладіть зусиль, щоб уникнути конфліктів і проблем.

Вчинені дії

В якій ситуації бачили себе п’яною

У мріях ми можемо не тільки спостерігати за собою або різними людьми і явищами, але і брати участь в самому процесі. Згадайте, які дії здійснювалися.

Білий маг Лонго стверджував, що якщо довелося бачити себе в п’яному вигляді, то Ви приділяєте занадто багато уваги речам, які того не заслуговують.

Інші тлумачення

Що ж обіцяє п’яна жінка уві сні за іншими джерелами? З даною ситуацією допоможуть розібратися провідні провісники і психологи.

Езотеричний сонник

Бачити себе в п’яному стані згідно з цим тлумачу — до погіршення самопочуття і прояву недуг. Необхідно якомога швидше обстежитися у лікарів, так як велика ймовірність наявності хвороб, які протікають в хронічній формі і не проявляють себе. За даним джерелом, необхідно бути дуже обережним і уникати найменших ризиків. Через безтурботність можна отримати серйозну травму.

А ось якщо приснилася незнайома особа, яка намагається Вас споїти, то будьте готові до неприємних сюрпризів і новин.

Думка Міллера

Психолог стверджує, що подібні дії є передвісником аморального і безрозсудного поведінки в майбутньому. Варто відзначити, що сновидець не відчуватиме жодних докорів сумління чи почуття провини. Однак подібна модель поведінки сильно віддалить його від близьких людей і призведе до конфліктів і непорозумінь.

Також Міллер стверджує, що дане явище говорить про інфантильність і безвідповідальність. Уникаючи труднощів і проблем, Ви втрачаєте повагу не тільки керівників, а й близьких людей. Зараз настав найкращий час для зміни своєї позиції.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: