Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Бачити себе вагітної уві сні

Бачити себе вагітної уві сні

Зміст:

Сонник бачити себе вагітної уві сні

Жінка при надії символічно уособлює родючість. Їй приписується магічна сила, здатність охороняти, так само як і зберігати.

Символізм снів

Появи дитини на світ чекали в старовину з надією, а й одночасно зі страхом. Тому що ніхто не знав, дитина стане подарунком небес, або ж покаранням, посланим Богами. Уві сні вагітність часто символізує поняття, зв’язані з невдачливих шлюбних відносин і не складанням особистому житті.

Альтернативне тлумачення

Вагітність мариться жінкам, однаково, як і чоловікам. Трактування може виявитися досить несподіваною.

Сонник Міллера

Бачити себе при надії уві сні пророкує сплячому невдалий шлюб. Більш того, потомство цього тандему буде не симпатичним.

Бачити себе з животом, трапляється незайманій. Цей сон передвіщає їй ганьба.

Якщо бачили себе вагітної

Коли Спляча реально вагітна, і бачить себе в такому положенні уві сні, це предзнаменует їй благополучне протікання пологів і, вельми швидке, відновлення стану здоров’я. Прогнози цього сну благополучні і по відношенню до самого немовляті, що стосовно його здоров’я.

Сонник Ванги

До чого сниться сплячій, на думку Ванги, що вона в вагітна? Посил таких снів дає надію на реальну вагітність. Однак сновидіння може бути попередженням про початок захворювання, за прогнозами провидиці Ванги.

Побачити уві сні кого-то зі знайомих в цікавому положенні, згідно з трактуванням Ванги, значить чекайте несподіване фінансове надходження. Це може тлумачитися як народження цікавої ідеї, поєднаної з особистим життям, за сонником Ванги.

Сонник Лоффа

Сюжет сновидіння, коли спляча будучи в положенні займається будь-якими клопотами, вказує на її дорослішання і зрілості, готовності до серйозних вчинків, наприклад: привести на світ і виховати дитя. Вона може поручитися і за себе, і за інших.

А ось якщо чоловікові себе сталося бачити вагітним уві сні, це знак, що ще у нього не зовсім достатньо хоробрості, щоб створити повноцінну стійку сім’ю і народити дитину. Цей сон вказує на творчу натуру сплячого. Ймовірно у нього в світі інша місія.

Тлумачення снів, де сплячий відчуває щоденні хвилювання і тривожність при вагітності, прогнозує дефекти у дитини.

Сонник Фрейда

Психоаналітик на питання, до чого сниться цікаве положення, відповідає, до знайомства з людиною, відносини з яким принесуть вагому користь і успіх. Дівчину — вигідний шлюб.

Чоловікові побачити себе при надії передрікає труднощі у відносинах з нинішньою зазноби.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування відрізняються в своїх думках про дані мріях. Розшифровки зустрічаються абсолютно протилежні одна одній.

Якщо приснилося дівчині

Сонник Цветкова

До чого дівчині сниться, що вона в положенні, чекайте брехні кого-небудь з оточення.

Побачити в снах в положенні іншу жінку, означає неприємності реально.

До чого побачити себе в положенні чоловікові, значить реально він планує високі і сміливі цілі.

Цікаве тлумачення до чого марилося, що довелося народжувати чудовисько. Пророкує хвороба, яка пожирає сновидіння зсередини. Але при відповідальному виконанні настанов мед працівників та дієти, йому вдасться все здолати.

Сонник Лонго

Білий маг вказує, що коли молодий чоловік бачить свою дружину в очікуванні дитини, це може стати реальністю.

Інші сонники

Ісламський сонник трактує це як успіх в господарстві, набуття нових витоків доходу. Але є і протилежна точка зору, що обіцяє обман близьких людей. Дівчину чекає зрада коханого.

Чоловік після такого сну, вказує мусульманський сонник, може очікувати нагороди за добрі діяння. Дівчину чекає заміжжя, і зачаття дівчинкою. Літнім жінкам сон сигналізує про хиткість здоров’я.

Сюжети снів

Сон надсилається нам не тільки щоб відпочити, але для того, щоб про щось попередити, або щоб дати поштовх переосмислити свої вчинки і прагнення. Не є винятком сон, де нам вдається бачити себе, а може когось в положенні, при чому трактування різняться, якщо жінки вагітні дівчинкою, або хлопчиком. Тлумачення буде залежати від деталей снів:

Що означає, якщо уві сні примариться позитивний тест. Це знак добробуту сім’ї. Якщо до цього бізнес приносив середні доходи, то незабаром популярність і попит на товар підвищаться, що стане запорукою величезних доходів.

До чого такий сон сниться чоловікові — його дружина бажає піти від нього. Принагідно, коли це сновидіння відвідало холостяка, то гряде весілля.

Бачити саму себе з великим животом і відчувати, як ворушиться плід, означає виношування, свого роду, геніальної ідеї, яка близька до набуття реальних рис.

Мариться батькові дочка в положенні, наяву у нього натягнуті відносини з близькими. Матері дочка в положенні мариться до змін в її житті, не пов’язаними з вагітністю.

Трактування снів, де дочка була виснажена, тому як їй довелося народжувати в муках, обіцяє корінні позитивні зміни в житті двох жінок.

До чого сюжет снів, де дочка вагітна і у неї почалися перейми. При цьому дочка голосно стогнала, знак, що наяву завагітніє дівчинкою. Прогнози снів, де дочка народжувала без ускладнень, обіцяють новонародженого — хлопчика.

Примарилась дочка на фото в положенні, чекайте від неї несподіваних звісток, які вас приємно вразять.

Часто жінкам, які вагітні хлопчиком, сниться кров під час пологів. Необхідно перевірити стан і стан плода.

Дівчину, яка вперше виношує дитину, може відвідати сновидіння, де примариться кров. Вельми часто кров сниться жінкам, які бояться або не бажають материнства.

Кров асоціюється з ріднею, тому вона сниться як знак турботи і радісному очікуванні родичів появи дитини.

Кров сниться в період першого семестру, як генетична пам’ять про жіночих циклах.

За старих часів, сон, де була кров, тлумачили як безболісні і легкі пологи.

До чого сниться уві сні чужа кров? Заклик — захистіть жінку в положенні від контактів з чужими людьми.

Коли уві сні трапляється викидень, це передвісник захворювань, або загроза репутації сновидіння.

Примарилося, що виношуєте не свого дитя, це докір до вашої нечесності, ви потоптали колегу, вкрали його ідею, щоб представити як власну. Відмовтеся від цієї затії. Вона вийде боком.

Відображення в дзеркалі

Бачити відображення в дзеркалі

Бачити в дзеркалі своє відображення з животом, будучи в положенні, готуйтеся народжувати.

Відображення в дзеркалі, яскравий символ. Там ми постаємо собі такими як є. Аналізуючи такий сон, ми зможемо акумулювати знання про себе. Не випадково, коли ворожили, в дзеркалі був суджений. Спляча бачила своє відображення в дзеркалі з животом, чекайте швидкого довгоочікуваного зачаття дівчинкою.

Якщо мова йде про розбитому дзеркалі, це не говорить про безпліддя, проте не зайве буде звернутися до фахівця.

Несприятливі прогнози очікують дівчину, бачила себе в положенні в дзеркалі, постраждає її репутація.

Примарилась дружину дружина з животом, в дзеркалі, обіцяє швидкі і легкі пологи.

Якщо мати бачила доньку в положенні, розглядаються в дзеркалі, сенс цих снів лише відображає природні тривоги матері.

Цікаво, що зграя голубів

Ми звикли до думки, що передвісником вагітності є риби. Але існує думка про те, що зграя голубів віщують клопоти, з приводу народження дитини.

До чого сниться пара щось туркотять голубів? Це любовний зв’язок і провісники зачаття.

Пара, що купаються голубів знаменує народження близнюків. Вдається побачити голубів вагітним хлопчиком. Яйця голубів в гнізді сняться вагітним хлопчиком. Одна голубка мариться вагітним дівчинкою.

Політ голубів — радість і щастя дітонародження.

А ось вдале полювання на голубів уві сні може сигналізувати про якийсь збій в ході родової діяльності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: