Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Бджолине маточне молочко для волосся: зміцнюємо волосся, лікуємо облисіння

Бджолине маточне молочко для волосся: зміцнюємо волосся, лікуємо облисіння

Маточне молочко є драглисті речовиною, яке виробляється залозами робочих бджіл. Цей продукт бджоли використовують для вигодовування матки бджіл протягом усього її життя. Маточне молочко багате білком, вітамінами групи B, вітамінами С і Е, ніацин, пантотенової кислотою, біотин, інозитом і фолієвою кислотою. Люди беруть маточне молочко для оздоровлення організму в якості профілактичний і лікувальний засіб. Бджолине маточне молочко для волосся дуже корисно і може бути використано в якості кондиціонера з метою їх зміцнення, лікування облисіння і стоншування волосся.

Зовнішнє використання

Волоссю, активно піддається впливу агресивних хімікатів і інструментів для укладання волосся, потрібно більше поживних речовин. Використання багатого вітамінами і мінералами кондиціонера для волосся з маточним молочком, допомагає забезпечити волосся всіма необхідними поживними речовинами, підтримує їх зволоженими, усуваючи сухість і відкриваючи волосяні фолікули, що забезпечує краще засвоєння численних поживних речовин. Білки і амінокислоти омолоджують шкіру голови і допомагають відновлювати пошкоджені волосся. Маточне молочко також можна наносити в чистому вигляді безпосередньо на шкіру голови і волосся.

Прийом добавок маточного молочка — вплив на волосся

Маточне молочко можна придбати в ліофілізованої формі, у вигляді капсул або таблеток, або в рідкому вигляді. Кількість містяться вітамінів в цьому продукті бджільництва було предметом численних досліджень, так як перші дослідження, проведені в 1922 році, показали, що маточне молочко є надзвичайно багатим вітамінами та поживними речовинами продуктом. Ці вітаміни, амінокислоти і мінерали допомагають живити волосся, навіть коли вони все ще знаходяться в зародковому стані в фолікулі. Вітамін B5 (пантотенова кислота) може також боротися з передчасною сивиною.

Бджолине маточне молочко від випадіння волосся

Біотин, присутній в маточне молочко, допомагає виробляти кератин, будівельний блок волосся і нігтів. Фолієва кислота сприяє здоровому росту клітин і регенерації шкіри, завдяки чому приходить відновлення волосся і їх зростання. Інозітол (вітамін B8) є ще одним вітаміном, який дуже важливий для росту волосся. Дефіцит цих трьох вітамінів, як відомо, призводить до випадання волосся. Маточне молочко багате цими вітамінами, і завдяки прийому добавок на основі цього продукту бджільництва і. або використання кондиціонера для волосся з маточним молочком, ви можете не тільки відростити втрачені волосся, але і перешкоджати їх подальшому випаданню.

Здорове тіло = здорове волосся

У дослідженні, опублікованому в журналі «The Journal of the Science of Food and Agriculture» було виявлено, що маточне молочко має протизапальну властивість, знижує кров’яний тиск, зменшує рівень шкідливого холестерину в організмі і пригнічує ріст пухлин. Це відкриття показує, що маточне молочко корисно не тільки для волосся, але і для всіх систем людського організму.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: