Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Бджолиний пилок для чоловіків, його користь для чоловічого здоров’я

Бджолиний пилок для чоловіків, його користь для чоловічого здоров'я

Складно переоцінити користь бджолиного пилку для чоловіків різного віку, будь то молода людина, чоловік середнього віку або літнього. Включаючи прийом пилку в щоденний раціон, ви принесете велику користь вашому здоров’ю.

Є ряд чоловічих проблем, які прекрасно вирішуються за допомогою пилку, але, безсумнівно, її прийом буде дуже корисний не тільки чоловікам. Однак в нашій статті ми розглянемо користь пилку саме для чоловіків.

Бджолиний пилок для чоловіків — рішення проблем зі здоров’ям

Найбільш часто зустрічаються проблеми в стані здоров’я чоловіків:

Надмірна вага і статеве безсилля — досить часто зустрічається останнім часом явище, і тут бджолиний пилок стала б хорошим помічником в рішенні цих проблем, так як вона сприяє втраті ваги, допомагає контролювати його, регулюючи обмін речовин і в той же час збільшуючи рівень енергії.

Посилення лібідо за допомогою бджолиного пилку

Ще однією корисною властивістю бджолиного пилку для чоловіків є її здатність допомогти при втраті лібідо. Статевий потяг (або лібідо) може бути посилено за рахунок вживання незамінних жирних кислот, амінокислот і вітамінів, що містяться в пилку. Ці речовини допомагають підвищити настрій і боротися зі стресом.

Бджолиний пилок також має чудовий властивість впливати на кількість і життєздатність сперматозоїдів і підвищує здатність до запліднення.

Бджолиний пилок для лікування захворювань простати

Для багатьох чоловіків, які досягли середнього віку, однією з головних неприємностей в здоров’я є збільшення простати. Будучи джерелом потужних антиоксидантів в комплексі з великою кількістю вітамінів і мінералів, бджолиний пилок допомагає зменшити запалення передміхурової залози і покращує її роботу.

Дослідження бджолиного пилку в зв’язку з її користю для здоров’я простати

Даллас Клуатр, доктор філософії і дослідник, автор книги «Квітковий пилок для здоров’я простати», стверджує, що люди з проблемами простати, які вживали бджолиний пилок визнали, що це призвело до значного поліпшення їх стану і зниження симптомів. Зокрема, він говорить, що «зменшується кількість сечовипускань у нічний час, поліпшується спорожнення сечового міхура, проходить дискомфорт в області простати».

Дослідники з відділення урології Університетської лікарні в Уельсі провели плацебо-контрольоване клінічне випробування 60 чоловіків. Вони виявили, що екстракт пилку виявився ефективним засобом для лікування простатиту і перешкоджав звуження простати.

Доктор наук Наум Петрович Йойриш, член Академії наук СРСР, перераховує простатит серед захворювань, яке успішно лікували бджолиним пилком російські лікарі.

Шведські і німецькі лікарі також використовували продукти з чистою пилку в комплексі з традиційною терапією; це давало можливість уникнути лікування простати хірургічним шляхом.

Відома історія Ноеля Джонсона, марафонця, який помер у віці 96 років, яким за багато років до цього в зв’язку з проблемами зі здоров’ям пророкували недовге, практично лежачу, життя. Ноель став додавати в свій раціон бджолиний пилок, і через короткий час лікуючий лікар з подивом констатував, що у нього зникли поставлені раніше діагнози. Цікаво також і те, що прийом бджолиного пилку здатний уповільнити старіння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: