Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Безглютенова дієта для дитини: рецепти, меню

Безглютенова дієта для дитини: рецепти, меню

Діти, як правило, люблять жувати різні смаколики, і вживання здорових закусок протягом дня може підвищити їхню енергію і ступінь засвоєння поживних речовин. Підтримка раціону харчування ваших дітей, в якому повністю відсутня глютен, може бути складним завданням, особливо коли справа доходить до закусок. Безглютенова дієта для дитини є важливим кроком на шляху одужання при таких захворюваннях, як аутизм, целіакія, діабет 1-го типу, непереносимість глютену тощо. Ми підготували вам на допомогу деякі рецепти страв без глютену, які допоможуть вам скласти дитяче Безглютенові меню на тиждень.

В яких випадках дитині показана безглютенова дієта

Складний білок глютен (клейковина) міститься в пшениці, ячмені, житі, тритикале та ін. Якщо у дитини є целіакія (див. Безглютенова дієта при целіакії) або непереносимість клейковини, ви вже знаєте, що він повинен уникати вживання всіх продуктів, що містять глютен ( см. Безглютенова дієта: список продуктів — що можна, а чого не можна). Вживання таких продуктів вашою дитиною може призвести до серйозних негативних наслідків, таким як:

Безглютенова дієта для дітей: Рецепти

Одним з найбільших помилок про безглютенової дієті є думка про те, що це автоматично зробить вас або вашої дитини здоровим, але це не завжди відбувається так, тому що багато розфасовані безглютенові продукти містять велику кількість калорій, жирів, солі і цукру, що явно не може позитивно позначатися на здоров’я людини. Але не впадайте у відчай! Запасіться потрібними інгредієнтами і знаннями, і ви зможете підтримувати здоров’я ваших дітей на високому рівні.

Коржі з рисової локшини

У цьому рецепті немає глютену, пшениці, дріжджів, молока і горіхів

Поживна цінність коржі: 2,8 г жиру (0,5 г насичених жирів); 63 ккал; 7,2 г вуглеводів; 1,8 г білка; 0,5 г клітковини.

Умови зберігання: Зберігати приготовлені коржі з рисової локшини необхідно в герметичному контейнері в холодильнику до 3-х днів або заморозити на строк до 3-х місяців. Безглютенові коржі з рисової локшини можна вживати холодними або розігрівати в мікрохвильовій печі на максимальній потужності протягом приблизно 30 секунд.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

Спосіб приготування:

Піца з картоплі і орегано

У цьому Безглютенові рецепті для дитини немає глютену, пшениці, дріжджів, молока і горіхів

Час приготування: 45 хвилин.

Кількість порцій: 6.

Поживна цінність однієї порції: 2,3 г жиру (0,4 г насичених жирів); 267 ккал; 40,9 г вуглеводів; 8,1 г білка; 2,8 г клітковини.

Умови зберігання: Піцу можна зберігати в герметичному контейнері в холодильнику до 2 днів. Її можна їсти холодної або розігріти в мікрохвильовій печі на максимальній потужності протягом приблизно 30 секунд.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

Спосіб приготування:

Рулет з омлету

У Безглютенові меню для дитини обов’язково повинен бути присутнім рулет з омлету, в якому немає глютену, пшениці, дріжджів і горіхів

Поживна цінність рулету з омлету: 20,8 г жиру (4,5 г насичених жирів); 313 ккал; 5,2 г вуглеводів; 25,9 г білка; 1,4 г клітковини.

Рада: Рулет з омлету з майонезом може бути приготований вночі і покладено в холодильник з тією метою, щоб ваша дитина з’їв його вранці наступного дня.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

Спосіб приготування:

Хрусткі курячі палички

Безглютенова дієта: меню для дитини може включати також цей рецепт без глютену, пшениці, дріжджів, молока і горіхів

Час приготування: 30 хвилин.

Поживна цінність однієї курячої палички: 4,2 г жиру (1,5 г насичених жирів); 90 ккал; 4 г вуглеводів; 8,7 г білка; 1 г клітковини.

Рада: Томатний соус можна замінити безглютенових солодким соусом чилі.

Умови зберігання: Що залишилися курячі палички можна зберігати в холодильнику протягом 1 дня, і розігрівати в духовці.

Вам знадобляться такі інгредієнти:

Спосіб приготування:

Це лише незначна частина смачних страв, які ви можете запропонувати своїй дитині, як меню безглютенової дієти для дітей. Рецепти безглютенових страв повинні грунтуватися на безглютенових продуктах, і, якщо вашій дитині категорично протипоказано вживання продуктів з глютеном, вам просто життєво необхідно припинити давати їх вашій дитині.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: