Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чай з коріння кульбаби від раку: корінь кульбаби лікує рак

Чай з коріння кульбаби від раку: корінь кульбаби лікує рак

Рак є непростим і дуже серйозним загрозливому для життя захворюванням. Сучасні методи лікування, включаючи хіміотерапію, радіотерапію і хірургію, як показують наукові дослідження, є вкрай неефективними і небезпечними для життя. Серед безлічі протиракових рослинних засобів кульбаба і його корінь був розглянутий в якості протиракового засобу, так як існують свідчення того, що екстракт і чай з коренів цієї рослини здатні допомогти зупинити зростання ракових пухлин і повернути назад захворювання. Нижче ми розглянемо ефективність екстракту і чаю з коренів кульбаби від раку — це дозволить вам зрозуміти, чи варто спробувати це рослинний засіб в лікуванні цього страшного захворювання.

Корисні властивості чаю з кореня кульбаби

Чай з кореня кульбаби здавна цінується за свої корисні властивості і до цього дня використовується прихильниками природних і альтернативних засобів захисту здоров’я з низки причин. Було доведено, що він підвищує детоксикацію, стимулюючи сечовипускання і заповнюючи рівень калію, втраченого в процесі.

Чай з кульбаби широко відомий в якості потужного винищувача хвороб, завдяки стимулюючій імунну систему властивості і допомоги в лікуванні організму. Він допомагає боротися з серцево-судинними захворюваннями і раковими захворюваннями, і запобігає передчасному старінню.

Наукові дослідження підтверджують користь чаю з кульбаби

Існує також велике хвилювання з приводу здатності кульбаби боротися з раком. Канадські вчені виявили, що ракові клітини гинули після 48 годин впливу екстракту кульбаби. Екстракт навіть впливав на ракові клітини, які були стійкими до хіміотерапії. Це дослідження було опубліковано в журналі Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine.

Інше дослідження щодо використання кульбаби проти раку, опубліковане в журналі International Journal of Oncology, показало, що чай з кульбаби ефективний проти раку молочної залози і раку передміхурової залози. З’єднання в екстрактах кульбаби, мабуть, викликають апоптоз або загибель ракових клітин. Іншими словами, хворі клітини по суті здійснюють самогубство. (До речі, екстракти кульбаби мають тенденцію орієнтуватися тільки на ракові клітини — залишають здорові клітини неушкодженими).

До доктора Пандей (Канада) звернувся онколог, який зауважив, що у хворих на рак, які п’ють чай з коренів кульбаби, поліпшується стан — це підштовхнуло його та інших вчених почати ряд досліджень впливу чаю і екстракту кульбаби на ракових хворих. Результати виявилися досить перспективними для залучення фінансової підтримки через гранти філантропів.

Випадки використання чаю з коренів кульбаби при ракових захворюваннях

Існують задокументовані випадки лікування раку коренем кульбаби, описані на Blood Journal.

Випадок 1

70-річний чоловік з гострим міеломоноцітарнимй лейкозом був діагностований в червні 2009 року. Він не продемонстрував відповіді на стандартну 7 + 3 хіміотерапію або високу дозу AraC. Він залишається в стані ремісії через 4 роки після постановки діагнозу, так як відразу після хіміотерапії він почав постійно вживати чай з коренів кульбаби. Якщо він вживає менше трьох чашок цього чаю в день, рівень моноцитів в периферичної крові починає зростати. Повторне тестування демонструє хронічний мієломоноцитарний лейкоз.

Випадок 2

60-річна жінка з гострим мієломоноцитарний лейкозом, можливо, прогресувати з хронічного мієломоноцитарний лейкозу. Вона пройшла індукційну хіміотерапію 7 + 3. На 28 день її кістковий мозок не показав ніяких ознак ремісії. Потім їй була проведена повторна індукція з високою дозою Ara-C при дозах 3 г/м2 х 6 доз. Вона додатково отримувала Нейпоген, і на 28-й день її рівень білих кров’яних тілець в периферичної крові становив 60×10⁹/л з моноцитами 3,0 × 10⁹/л і бластів 1,2 × 10⁹/л. Повторна біопсія кісткового мозку виявила хронічний мієломоноцитарний лейкоз (ХММЛ). Вона зупинила введення Нейпогену і почала пити чай з кореня кульбаби по три чашки в день. Через 5 місяців після постановки первинного діагнозу вона залишається в повному гематологічному відповіді — кількість лейкоцитів і тромбоцитів в нормі,

Інші випадки

У нас були інші можливі випадки, які можуть підтримати ефективність цього продукту при рефрактерних гематологічних злоякісних пухлинах. В одному випадку ХММЛ-2 76-річний чоловік під час лікування отримував Азацітадін, а також вживав чай ​​з коренів кульбаби. Через 30 місяців хвороби, рак відступив.

Раніше ми представили літню жінку, яка використовувала для лікування ХММЛ тільки чай з коренів кульбаби і відчувала гематологическую ремісію протягом 3 місяців до рецидиву. Її початковий WBC становив 130 000×10⁹/л.

Ще один випадок гострого мієлоїдного лейкозу, який через супутні захворювань не був кандидатом на більш агресивні варіанти лікування, рецидивував з її гострого мієлоїдного лейкозу M2 в листопаді 2010 року. Були призначені низька доза AraC, а потім чай з кореня кульбаби. Незважаючи на те, що вона залишалася залежною від переливання крові, у неї розвивалися тільки бласти в периферичної крові, коли вона не могла знайти чай з кореня кульбаби протягом одного місяця. Вона продовжує вживати цей чай протягом 15 місяців після рецидиву її гострої лейкемії.

Екстракт з коренів кульбаби — сушені або свіжі коріння?

У той час як екстракти кульбаби здавна використовувалися в якості ліків від лейкемії і раку молочної залози в традиційній медицині корінних американців і традиційній китайській медицині, д-р Пандей досліджує інші потенційні області, в яких екстракт може працювати. До теперішнього часу екстракт кореня кульбаби був активний відносно ракових клітин підшлункової залози, ракових клітин товстої кишки і меланоми (щодо вирощених ракових клітин, а не у пацієнтів).

На додаток до здатності вбивати кілька типів ракових клітин, екстракт кореня кульбаби може мати перевагу перед іншими хіміотерапевтичними методами з точки зору токсичності.

За словами доктора Пандей, Таксолу є одним з найбільш часто використовуваних препаратів для хіміотерапії з ринком в 5 мільярдів доларів. Це також натуральний продукт, одержуваний з кори тисового дерева, але на відміну від екстракту кореня кульбаби Таксолу дуже сильно пошкоджує нормальні клітини.

«У порівнянні з таксол, цей показник в 100 разів краще з точки зору токсичності» — говорить доктор Пандей. «Таксолу жахливо, жахливо токсичний для нормальних клітин, він не діє вибірково щодо ракових клітин. Ось чому люди мають дуже поганий імунітет, вони втрачають свій імунітет, втрачають волосся і все таке».

Як видно, корінь кульбаби перемагає рак, але дослідники не можуть поки однозначно рекомендувати цей засіб, так як потрібні додаткові широкомасштабні дослідження. Плюс до всього, дослідники використовували в своїх дослідженнях не просто екстракт, одержуваний в результаті заварювання подрібнених сушених коренів кульбаби, а більш концентрований екстракт, одержаний за допомогою заварювання свіжих коренів кульбаби, отриманих від фермерів. Цим вони збільшили ефективність екстракту.

Тому, якщо ви приймаєте рішення використовувати чай з кореня кульбаби від раку, найкраще віддавати перевагу свіжим коріння кульбаб, зібраних в екологічно чистих місцях. І не забувайте — завжди проводите лікування під наглядом кваліфікованого лікаря.

Тільки час покаже, чи зможе ця інформація вийти на загальний огляд. У фармацевтичній промисловості багато людей, які хочуть тримати публіку в темряві. Кожному з нас потрібно поширювати цю інформацію. Люди повинні дізнатися більше про цілющої здатності кульбаби і багатьох інших рослинних засобах.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: