Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чи є в попкорні глютен?

Чи є в попкорні глютен?

Попкорн виготовляється з кукурудзяного ядра, яке вибухає при нагріванні.

Це популярна закуска, але, якщо у вас непереносимість глютену ви можете задатися питанням, чи містить попкорн глютен.

У людей з непереносимістю глютену, алергією на пшеницю або целіакію вживання глютену може викликати побічні ефекти, такі як головний біль, здуття живота і пошкодження кишечника.

Ця стаття пояснює, чи є весь попкорн безглютенових, і пропонує поради щодо вибору того, який можна їсти.

Велика частина попкорна не містить глютену

Попкорн зроблений з кукурудзи, яка не містить глютену. Насправді кукурудзу часто рекомендують в якості безпечної альтернативи пшениці для людей з целіакію, і більшість людей, які не переносять глютен, можуть безпечно насолоджуватися продуктами з кукурудзи.

Проте кукурудза містить білки, звані Проламіни кукурудзи, які можуть бути проблематичними для деяких людей з целіакію або непереносимістю глютену.

Дослідження показали, що у деяких людей з целіакію може виникнути запальна реакція на ці білки. Щоб визначити, чи є у вас чутливість до кукурудзи, краще поговорити з вашим лікарем.

Висновок:

Ядра попкорна не містять глютену. Проте деякі люди з целіакію можуть також мати непереносимість певних білків, присутніх в кукурудзі.

Деякі види попкорну можуть містити глютен

Хоча більша частина попкорна, природним чином не містить глютену, деякі комерційні бренди можуть містити цю групу білків.

Попкорн, вироблений на підприємствах, які також виробляють містять глютен продукти, може піддаватися ризику перехресного забруднення.

Крім того, попкорн, який був ароматизований або приготований з використанням певних добавок, може містити глютен. Наприклад, деякі начинки або суміші спецій можуть включати глютен, якщо продукт не маркований як «Без глютену».

До деяких поширеним глютенсодержащие добавок відносяться:

Висновок:

Попкорн може піддаватися ризику перехресного забруднення глютеном в залежності від того, де він зроблений. Деякі виробники попкорну можуть використовувати глютенсодержащие ароматизатори або добавки.

Як зробити ваш попкорн безглютенових

Якщо ви особливо чутливі до незначних кількостей глютену, краще вибрати попкорн без добавок і ароматизаторів. Подивіться на список інгредієнтів і виберіть продукт, який містить тільки «попкорн» або містить тільки кукурудзяні зерна і сіль.

Також гарною ідеєю є вибір продуктів, що мають маркування та сертифікованих як «Без глютену». Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) передбачає, що продукти, марковані як безглютенові, повинні містити менше 20 мільйонних часток (ppm) глютену.

Крім того, згідно із законом виробники зобов’язані вказувати на етикетці загальні харчові алергени, в тому числі пшеницю.

Ви також можете безпосередньо зв’язатися з компаніями виробниками, щоб дізнатися їх методи обробки, конкретні інгредієнти продукту і контроль перехресного забруднення.

Висновок:

Щоб звести до мінімуму ризик вживання глютенсодержащие попкорну, шукайте продукти, які містять тільки ядра попкорна або мають маркування «Без глютену».

Як зробити свій власний безглютеновий попкорн

Зробити свій власний попкорн без глютену легко. Все, що вам потрібно, це сирі ядра попкорна і джерело тепла. Якщо у вас немає апарату для приготування попкорна, ви можете використовувати мікрохвильову піч або сковороду і плиту.

Ось що потрібно для приготування безглютенового попкорну в мікрохвильовій печі:

Ось що потрібно для приготування попкорна на вашій плиті:

Висновок:

Приготування власного попкорну — хороший спосіб переконатися, що він не містить глютену. Це можна зробити за допомогою апарату для приготування попкорна, мікрохвильової печі або сковороди на плиті.

Підведемо підсумок

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: