Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чи може лопнути геморой і як довго він буде кровоточити?

Чи може лопнути геморой і як довго він буде кровоточити?

Якщо у вас є підозра що ваш геморой лопнув або ви побоюєтеся, що це може статися, вам необхідно знати деякі речі про це. Нижче ми розглянемо, що відбувається, коли геморой лопається, як довго триває кровотеча, що робити якщо геморой лопнув і в якому випадку потрібно звертатися до лікаря.

Зміст статті:

Що таке геморой?

Геморой — це розширені вени в прямій кишці і анус. У деяких людей це не викликає симптомів, але у інших це може привести до свербіння, паління, кровотечі і дискомфорту, особливо при присіданні.

Існує два типи геморою:

Як зовнішній, так і внутрішній геморой можуть стати тромбірованного. Це означає, що всередині вен утворюється згусток крові. Тромбірованний геморой не є небезпечним, але він може викликати сильний біль і запалення. Якщо гемороїдальних вузол стає занадто наповнений кров’ю, він може лопнути.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про розрив геморою, включаючи те, що відбувається і що ви повинні робити.

Що відбувається, коли геморой лопається?

Коли тромбірованний гемороїдальних вузол стає занадто наповненим кров’ю, він може лопнути. Це може привести до короткочасного кровотечі. Майте на увазі, що тромбірованний геморой, як правило, буде дуже болючим, перш ніж він лопне. Як тільки він лопне, ви, мабуть, відчуєте миттєве полегшення через зменшення тиску всередині судини в зв’язку з вивільненням скопилася там крові.

Якщо у вас є кровотеча, але ви також відчуваєте біль або дискомфорт, у вас, швидше за все, кровоточить геморой, а не лопнув.

Дізнайтеся більше про кровотечу при геморої і про те, як з ним впоратися.

Як довго триває кровотеча?

Кровотеча при лопнула геморої може тривати від кількох секунд до кількох хвилин. Однак це не повинно тривати більше 10 хвилин. У деяких випадках область може періодично кровоточити між дефекації.

Що робити, якщо геморой лопнув?

Зазвичай лопнув геморой не вимагає ніякого лікування. Але ви можете захотіти прийняти сидячу ванну, щоб заспокоїти область і зберегти її в чистоті, поки вона заживає. Сидяча ванна також може допомогти збільшити приплив крові до області, що допомагає процесу загоєння.

Щоб прийняти сидячу ванну, виконайте наступні дії:

Протягом наступного тижня намагайтеся тримати область чистою і сухою. У той час як прийому душу або ванни повинно бути достатньо, ви також можете щодня приймати сидячу ванну.

Чи повинен я звернутися до лікаря?

Будь-яке анальний кровотеча повинно бути належним чином оцінений. Якщо у вас є анальний кровотеча, яке триває понад 10 хвилин, найкраще звернутися до лікаря, щоб переконатися, що кровотеча не викликано іншим станом.

Не всі кровотечі бувають викликані гемороєм, тому важливо уникати самодіагностики. Іноді кровотеча може бути симптомом більш серйозного основного захворювання, такого як колоректальний або анальний рак.

Обов’язково повідомте лікаря, чи є у вас є які-небудь з наступних симптомів на додаток до кровотечі:

Пам’ятайте, що роздратований геморой може також викликати переривчасте кровотеча протягом більш тривалого періоду часу.

Який прогноз?

Кров від розриву геморою може викликати у вас тривогу, але це зазвичай несерйозно. Проте геморой, наповнений кров’ю, буде надзвичайно болючим, до тих пір, поки він не лопне. Цей біль настільки серйозна, що більшість людей звертаються за лікуванням до того, як у геморою з’явиться шанс лопнути.

Якщо у вас не було ніякої незвичайної болю, що веде до кровотечі, можливо, ви просто дратували запалену геморой. Якщо це так, ці народні засоби можуть допомогти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: