Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чи можна їсти апельсини при вагітності: користь і шкода

Чи можна їсти апельсини при вагітності: користь і шкода

Коли ви очікуєте народження нового життя, ви повинні переконатися, що ви покладаєтеся на здорові звички в харчуванні. Те, що ви вживаєте в їжу, визначає, наскільки здоровим і щасливим буде ваша дитина в вашому череві. Дуже важливо дотримуватися здорової дієти, багатої фруктами, овочами, молочними продуктами, м’ясом і рибою. Чи можна їсти апельсини при вагітності? Відомо, що серед різних видів фруктів апельсини є багатим джерелом вітаміну С, який буде підтримувати вас і вашого маленького дитину здоровою, і в хорошому настрої протягом всього дня.

Чому споживання апельсинів під час вагітності вважається небезпечним

Вам необхідно пам’ятати наступне в відношення вживання апельсинів під час вагітності:

Пастеризований апельсиновий сік при вагітності

Пастеризований апельсиновий сік багатий на кальцій і збільшує рівень споживання мінералів, необхідних для міцності кісток.

Користь вживання апельсинів під час вагітності

Згідно з рекомендаціями Національного інституту здоров’я, вагітна мати повинна щодня споживати 85 мг вітаміну С.

Ось короткий огляд переваг від вживання апельсинів, які ви і ваш ще не народжена дитина отримаєте:

1. Багатий джерело вітаміну C

2. Зменшення алергічних реакцій

3. Фолієва кислота (вітамін B9)

4. Шкірка апельсинів

5. Протизапальні властивості

Апельсини мають протизапальні властивості, які допомагають усунути запалення в організмі і лікувати такі захворювання, як артрит та ін.

6. Запобігає гіпертонію і запор

Високий вміст калію в апельсинах допомагає запобігти високий кров’яний тиск у вагітних жінок. Крім того, це дуже хороший джерело клітковини, яка запобігає проблеми, пов’язані із замком при вагітності.

7. Лікує сечокам’яну хворобу

Апельсини збільшують значення рН сечі, а також посилюють виведення лимонної кислоти з організму. Тому ці цитрусові плоди є відмінним засобом для лікування і профілактики сечокам’яної хвороби.

8. Каротиноїди

Високий вміст каротиноїдів в апельсинах допомагає підтримувати здоров’я дихальних шляхів на оптимальному рівні як у не вагітних, так і у вагітних жінок.

Незважаючи на те, що апельсини під час вагітності є надзвичайно корисними для здоров’я жінки і майбутньої дитини, важливо знати міру при їх вживанні.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: