Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чи можна валеріану при грудному вигодовуванні?

Чи можна валеріану при грудному вигодовуванні?

Чи безпечні препарати валеріани в період лактації для малюка і матері? Чи можна валеріану при грудному вигодовуванні? Про це і піде мова в даному матеріалі.

Чи безпечна валеріана під час грудного вигодовування?

В даний час безпеку застосування добавок валеріани при грудному вигодовуванні не підтверджена в зв’язку з недостатньою кількістю досліджень в цій області. Рослинні засоби на основі валеріани часто використовуються для лікування безсоння, а також інших розладів, пов’язаних з психічними порушеннями.

Перед використанням валеріани, годуючим жінкам необхідно проконсультуватися з їх лікарем. До сих пір не відомо, чи потрапляють активні речовини валеріани в грудне молоко і чи є це рослинний засіб безпечним для використання під час грудного вигодовування. До тих пір, поки не надійде достовірна інформація про безпеку прийому валеріани під час грудного вигодовування, жінкам слід уникати застосування цього рослинного заспокійливого засобу під час годування дитини.

Валеріана і грудне вигодовування: Що кажуть фахівці?

Хоча валеріана є рослинним натуральним засобом, це не обов’язково означає, що вона безпечна для використання під час грудного вигодовування. Багато жінок намагаються уникати застосування лікарських засобів під час годування грудьми і при виникненні будь-яких проблем зі здоров’ям, в більшості своїй вдаються до використання альтернативних натуральних рослинних засобів, припускаючи, що «натурально» автоматично означає «безпечно». Однак, не все так райдужно, адже натуральні продукти можуть бути дуже токсичними. Наприклад, багато отрути і токсини є натуральними речовинами. Просто не має сенсу використовувати рослинні засоби під час грудного вигодовування, про безпеку яких немає ніяких відомостей.

Майте на увазі, що, якщо інші жінки використовували валеріану при грудному вигодовуванні без будь-яких проблем, це не означає, що це засіб безпечно також для вас і вашої дитини. Необхідно обстежити велику групу матерів-годувальниць, які приймають конкретні лікарські засоби або трави, щоб відстежити, чи збільшує прийом того чи іншого засобу ризик виникнення проблем або побічних ефектів у дітей, так як ці проблеми, як правило, відбуваються нечасто.

Так як грудне вигодовування, особливо в перші місяці після народження дитини, практично у всіх матусь значно порушує цикл сну через часті нічних годувань, прийом будь-яких лікарських засобів або добавок, в тому числі валеріани, не може усунути цю проблему.

Про корисні властивості валеріани та її застосуванні читайте тут — Застосування валеріани і її корисні властивості.

Поговоріть з вашим лікарем перш, ніж застосовувати валеріану при грудному вигодовуванні

Перш, ніж ви приймете рішення про прийом валеріани під час грудного вигодовування, настійно рекомендуємо вам поговорити про це з вашим лікарем. Ситуації бувають різні і можливо в вашому випадку, варто-таки почати прийом цього натурального заспокійливого засобу. Оцінивши всі ризики, ваш лікар зможе порекомендувати вам спосіб, за допомогою якого ви зможете вирішити проблему, можливо навіть без використання валеріани.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: