Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чи варто вірити сонникам?

Чи варто вірити сонникам?

Зміст:

Сонник варто вірити сонникам

Складно знайти людину, яка не побажав би дізнатися, що чекає його в майбутньому. Умінням передбачати долю за допомогою карт для може похвалитися далеко не кожен, а ходити до ворожок — справа не з дешевих. Але нічні бачення, які ми бачимо практично щоночі, — безкоштовне «вікно» в майбутнє.

Питання полягає в тому, як розпізнати знаки долі, послані в нічному баченні. Для полегшення завдання були придумані тлумачі снів. Але чи варто вірити сонникам?

Поняття сну

Перед тим як почати розбиратися з тим, що таке сонник і чи варто йому вірити, варто розібратися з поняттям сну. Багато хто схиляється до того, що це просто фізіологічний процес, під час якого організм відпочиває. А певні образи — це просто свідчення роботи людської психіки і звільнення від інформації, накопиченої за день.

Інші ж стверджують, що уві сні ми відкриті потойбічного світу, і таким чином отримуємо поради, застереження, вказівки.

Використання збірок тлумачень сновидінь

Якщо постаратися об’єднати дві ці теорії, то можна зробити наступне припущення. Першу частину ночі наш мозок дійсно обробляє інформацію і позбавляється від непотрібного «сміття». Потім підсвідомість, до якого ми часто не прислухаємося днем, починає подавати нам приховані знаки. Наша інтуїція намагається допомогти вибрати правильне рішення, уберегти від біди.

Що таке сонник, чи варто вірити йому

Сновидців цікавить, чи можна довіряти створеним тлумачам снів. Також цікаво, чи варто довіряти сновидінь.

Чи варто вірити снам

Підходячи до цього питання грунтовно, слід розділити його на дві частини. У першій частині варто розібратися з точки зору психології. Щодо другої частини, не зайвим буде розібратися, що говорить про це релігія.

Думки психологів

Беззастережно вірити снам не варто. Іноді у видіннях тієї ночі ми бачимо абсолютно нереальні речі, що не піддаються жодній логіці.

Не варто списувати з рахунків те, що певні нічні бачення мають властивість збуватися. Подивіться правді в очі і постарайтеся згадати, чи бувало таке у вашому житті.

Релігія і тлумачення сновидінь

Нерідко у людини буває так, що в реальності він знаходиться в ситуації, яку вже явно колись бачив. Це могло бути бачення, що запрограмувати сплячої людини на певні дії.

Що стосується сонників, то вони не були написані просто так, їх створювали досвідчені психологи або ж групи людей, які ретельно вивчали нічні бачення і аналізували події, які слідували за ними.

Важко собі навіть уявити, який це титанічна праця. Щоранку доводиться записувати свій сон, а потім і всі події, що слідують за ним. Дані маніпуляції повинен проводити не одна людина, а кілька десятків, а то і сотень сновидцев.

Що говорить релігія

Якщо вірити догмам церкви, то наша душа є безсмертною. Вона знову і знову повертається на землю, щоб прожити подальше життя. Не виключається, що душа пам’ятає інформацію, яка залишилася у неї з колишніх життів.

Вночі, коли людина спить, уяву дістає з глибин підсвідомості потрібну інформацію.

Релігія говорить, що уві сні люди абсолютно беззахисні перед темними силами. Існує думка, що страшні сни не варто нікому розповідати, інакше ви маєте демонів силою, випускаєте їх у реальний світ.

Яким снам вірити

Якщо сняться приємні бачення

Як вже говорилося вище, страшні сни не варто переказувати, потрібно просто забувати про них. Вони не принесуть нам шкоди, якщо ми не звернемо на них свою увагу.

Зовсім по-іншому йде справа з хорошими снами. Як говорить сонник, саме їм вірити необхідно. Щоб зрозуміти, чи варто ваше нічне бачення уваги, не буде потрібно великих зусиль, просто прислухайтеся до себе, вірте своєї інтуїції.

Бувають сни, що просто неможливо забути. Вам може запам’ятатися символ, абсолютно незрозумілий вам. Не виключено, що ви могли запам’ятати, як снився їжак або лижні палиці, або ви були пілотом літака. Тлумачі вважають, що розглядатися повинні тільки бачення, що запам’яталися чітко. Вони несуть в собі певну інформацію. Якщо ж образи розмиті, ви не в змозі чітко згадати, що відбувалося, то бачення не варто вашої уваги.

Що таке сонник

Зараз люди вже не такі забобонні, як були раніше. У минулі часи населення Землі вірило в те, що сни несуть в собі потужний заряд інформації. Люди ретельно записували кожен сон, дізнаючись, до чого він призводить.

Тлумачення з книг закликає до самоаналізу

Таким чином стали створюватися тлумачі снів. Уже в двадцятому столітті вчені почали вивчати такий фізіологічний процес, як сон, і стало зрозуміло, що даний процес ділиться на фази, і кожна з них несе свій сенс.

Тлумач снів не є джерелом незаперечних фактів. Це лише література, здатна допомогти вам краще розібратися в своїй підсвідомості. Багато вчених вважають, що сонники досить небезпечні, вони свідомо програмують людини на певні дії.

Припустимо, вам наснився якийсь образ, і в сонник ви прочитали, що він обіцяє біди і нещастя, і ви невпинно починаєте думати про це. Таким чином ви налаштовуєте себе на невдачі.

Якщо бути тверезомислячих людиною, то краще виходити з того, що позитивним прогнозам варто вірити, таким чином «прирікаючи» себе на щастя. А ось негативним трактуванням не варто надавати ніякого значення.

Підводимо підсумки

Якщо почитати відгуки читачів сонників, то багато хто з них скаржаться на суперечливість інформації, що надана в тлумачі. Справа в тому, що зараз сонників досить-таки багато, і пророцтво одного абсолютно не збігається з прогнозом іншого. Що робити в такому випадку:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: