Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чим небезпечна молочниця для плода під час вагітності

Чим небезпечна молочниця для плода під час вагітності

У зв’язку зі змінами, що відбуваються в організмі, у вагітних жінок часто виникає молочниця, особливо під час третього триместру вагітності.

Чим небезпечна молочниця для плода і що можна зробити, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків? Розглянемо це детальніше.

Що таке молочниця?

Диплоїдний грибок Candida Albicans

Молочниця є дріжджовий інфекцією, збудниками якої є рід дріжджів Candida, зазвичай диплоїдний грибок Candida Albicans. Ці грибки часто присутні в піхві і зазвичай не викликають будь-яких симптомів, так як їх зростання контролюється мікрофлорою.

Якщо імунна система пригнічена, наприклад, ви проходите курс антибіотикотерапії або перебуваєте у великому стресі — грибок може посилено розмножуватися і викликати такі симптоми:

Також можуть виділятися білі, густі, кремоподібні виділення, але неприємного запаху від них не виходить.

Лікування молочниці під час вагітності

Клотримазол крем

Якщо ви вагітні, вам слід поговорити з вашим лікарем або фармацевтом перш, ніж ви почнете використовувати будь-які засоби від молочниці.

Молочницю під час вагітності можна лікувати за допомогою крему або пессарія (введення таблеток і свічок у піхву), які містять клотримазол або аналогічне протигрибковий активна речовина.

Зазвичай молочницю також можна лікувати за допомогою протигрибкових таблеток, званих флуконазол. Проте, якщо ви вагітні, намагаєтеся завагітніти або годуєте грудьми, ви не повинні приймати таблетки від молочниці.

У зв’язку з тим, що грибок Candida розвивається найкраще за певних умов, ви також можете позбавити його живильного середовища просто збалансувавши ваш раціон харчування. Про це читайте тут — Дієта при кандидозі або як вбити кандида і збалансувати кишкову мікрофлору.

Чим небезпечна молочниця для плода і небезпечна взагалі?

Чим небезпечна молочниця для плода в утробі матері?

На даний момент, ніяких доказів того, що молочниця може бути небезпечна для плода немає. Ваш майбутній дитина надійно запечатаний всередині матки і грибок не може підібратися до нього.

Проте, якщо у вас є інфекція, існує невеликий ризик того, що під час пологів ваша дитина буде інфікований при проходженні через родові шляхи.

Якщо ваш новонароджений малюк заразився молочницею, ви побачите білі плями у нього в роті. В цьому випадку і вам і вашій дитині необхідне лікування. Якщо ви годуєте грудьми, а ваша дитина все ще хворий, молочниця може поширитися і на грудях.

Ваш акушер перевірить дитини на наявність ознак молочниці і поговорити з вами про кращий в таких ситуаціях способі лікування. Якщо молочниця інфікована вашу груди, ви можете продовжувати грудне вигодовування, хоча це може бути болючим. Ваш акушер може порадити вам зціджувати молоко до тих пір, поки ваш малюк не видужав.

У період вагітності ви можете виявити, що молочниця з’являється і проходить. Вона може доставляти незручності і у вас буде йти деякий час на те, щоб очистити свій організм від Candida, але в дійсності вам не варто турбуватися про те, що молочниця може бути небезпечна для здоров’я вашої майбутньої дитини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: