Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Чому болять нирки — причини. Мочекам’яна хвороба

Чому болять нирки - причини. Мочекам'яна хвороба

Чому болять нирки, що є основними причинами їх болю і що ж робити, якщо відбулося так, що вони вже хворі? Про це і піде мова в даному матеріалі. Нирки щодня, а саме кожні 24 години обробляють до 1000 літрів крові (1 тонну!!!), при цьому очищаючи її від отрут, токсинів і не засвоєні організмом продуктів. Цей процес дає можливість вивести непотрібні організму речовини разом з сечею, якої щодня утворюється до 1,5 літрів.

Основні причини болю в нирках

У традиційній медицині розрізняють більше 25 ниркових хвороб. Людині, яка не пов’язана з лікарською практикою не варто морочитися на всіляких назвах цих захворювань, а варто зрозуміти перш за все першопричини болю в нирках. Адже знаючи її ми не станемо боротися з симптомами, а зосередимо свої дії на усунення причини, що дасть нам результат — зцілення.

Що ж насамперед є першопричинами болю в нирках? Основною причиною захворювання нирок для більшості людей є перш за все неправильне харчування. Камені в нирках відкладаються в більшості випадків в результаті зловживання жирною їжею, фаст-фудом, поглинанням великої кількості м’ясних продуктів і цільного молока, вживанням великої кількості гострих приправ і теплого хліба. Також варто відзначити такі шкідливі звички, як алкоголь (особливо пиво і горілка) і куріння, які також сприяють сечокам’яної хвороби. Харчуючись такою їжею людина створює серйозні труднощі для травної системи провокуючи тим самим її порушення і збої в роботі. І в результаті неправильно перевареної їжі в кишечнику починаються гнильні процеси, що провокує потрапляння токсичних речовин в кров.

Ці токсини і всілякі шлаки потрапляючи в кров природно проходять фільтрацію нирками, які забирають частину цих речовин на себе, поступово забиваючись різних харчових сміттям. Це веде до запалень ниркової тканини, деградації і відмирання клітин даного органу і утворення каменів.

Вже болять нирки — що ж робити?

Чому болять нирки. Перед початком використання наших рекомендацій зверніться до лікаря за консультацією.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: