Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Цілуватися з небіжчиком уві сні — до чого?

Цілуватися з небіжчиком уві сні - до чого?

Зміст:

Сонник цілуватися з небіжчиком

Якщо сниться давно померлий родич, то більшість сонників сходяться на думці, що наяву відбудеться зміна погоди. Настільки невинне значення кардинально зміниться, коли перед важливою подією мариться поцілунок з небіжчиком. Подібного сюжету медіуми і психологи надають негативний сенс, за винятком передбачень щодо фінансової сфери. Розібратися, до чого сниться цілувати небіжчика, вийде, з’єднавши деталі, подробиці мрій з отриманими сновидцем враженнями, емоціями.

Поцілувати уві сні мертвого родича — до прикрощів, найближчим часом людини відвідає почуття тривоги, можливо, доведеться випробувати засмучення, розчарування, але якщо постав мрець наяву живий, то мрії повідають, що удача повернеться до сплячої особі.

Сумує за недавно покійної персони той, кому у снах довелося торкатися губами до рук мерця.

Досить часто сняться померлі родичі, другі половинки, близькі товариші. Після таких сюжетів тлумач рекомендує пом’янути покійного, поставити свічку за упокій душі.

Основні значення

Серед безлічі розмитих, неясних тлумачень існує кілька точних, поширених значень:

Сон віщує тривалу розлуку

Символом довгого життєвого шляху, безбідного побуту, спокійної старості стане бачення, де поцілунок доводиться отримати від померлої особи, яка насправді ще жива.

Бізнес-прогноз

Якщо привидівся поцілунок з померлим, який був в реальності близьким другом, то очікуйте поліпшень на роботі.

Можливе поліпшення матеріального сосотянія

Цілуватися уві сні з небіжчиком по тлумачу Медеї — належить зайняти керівну посаду, найняти робітників, управляти персоналом.

Примножити капітал вийде у сновидіння, якого поцілував у снах мрець, — запевняє сонник Лонго.

За тлумача Цвєткова: немає приводу для смутку, всі справи підуть на поправку після бачення про ніжному поцілунку померлої прабабусі.

Любовний пророкування

Не такими безхмарними виявляться ознаки для любовної сфери.

Російський народний тлумач переконаний: постійними сварками і конфліктами буде супроводжуватися шлюб наяву, якщо напередодні весілля нареченій мариться поцілунок одного з померлих родичів до третього коліна.

Знаки небезпеки здоров’ю

Як тлумачить жіночий сонник, поцілунок небіжчика уві сні є ознакою порушень нормального функціонування статевої системи. Нічне бачення попереджає про появу захворювань по жіночій лінії, загостренні хронічних недуг.

Дивні мрії, де довелося померти і в ролі привида обдарувати поцілунком власну дитину — поганий знак, що попереджає про неприємні історії, в центрі яких виявиться ваше чадо.

Приділити увагу здоров’ю, змінити спосіб життя, позбутися шкідливих звичок терміново потрібно особі, якій у снах довелося цілуватися з хворим, страждаючим людиною.

Картина бачення

Обіцяє появу здорових діточок

До чого сниться поцілунок небіжчика, підкажуть не тільки народні тлумачення, а й характеристики психологів, позиції медіумів, відунів.

Згідно з українським сонником, обійми, і тим більше поцілунки з покійним, пророкують швидку кончину далекого родича, знайомого людини.

Абсолютно протилежне значення подає тлумач Лоффа, де подібні сновидіння обіцяють поповнення сімейства, міцне здоров’я народжених малюків.

Щоб пророкування виявилося вірним, від сплячого потрібно приділити увагу марним на перший погляд деталей.

Родич або незнайомець

Чи зміниться тлумачення від діючих персонажів мрій.

Нічний спосіб обіцяє примирення подружжя

Серйозні неприємності нагрянуть несподівано після сновидінь про поцілунок мертвого незнайомця.

Інтимні подробиці

Як натякає сонник, небіжчик цілує в губи уві сні тоді, коли наяву сновидіння очікують нещастя, низка неприємних подій, отримання сумних звісток.

Якщо сниться покійник, пристрасно цілує руку, то сплячою персони доведеться відчути почуття перемоги, волі, свободи. Але тлумач переконує, що щасливі відчуття триватимуть недовго.

Про прощення гріхів сигналізують нічні марення з представленим чином залишився на чолі сліду від поцілунку мерця.

Звернути увагу слід на взаємини з партнером після видінь про дотик холодних губ померлого до ваших щоках, носі.

Відчуття і нахлинули почуття

Знаходиться під захистом вищих сил

Випробовувані емоції у снах проллють світло на майбутні зміни.

Потрібно вести справи обережно, цікавитися усіма подробицями, — так розбирає бачення з поцілунками небіжчиків тлумач пророчиці Ванги.

Психологічна характеристика

Власні варіанти надає тлумач психоаналітика Міллера.

Бажання доторкнутися губами до мертвої людини уві сні — несприятливий знак, який обіцяє втрату контролю над емоціями, виплеск негативної енергетики на оточуючих.

Можливі тлумачення

Приснився «чмок» небіжчика в щоку означає спрагу пізнати незвідане.

Чи переживе втрату людина, яка уві сні уникав поцілунку мерця.

Якщо небіжчик доторкнувся губами до рук, то наяву належить цікаве знайомство.

Прислухайтеся до порад рідних, вони допоможуть вибратися з незручного становища, — так розбирає мрії сонник про поцілунки п’яний як холодних губ.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: