Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Дієта для очищення організму — задумайтеся

Дієта для очищення організму - задумайтеся

Очищати організм можна різними способами, їх винайшли за всю історію чимало. Є системи очищення, які заганяють людину в жорсткі рамки, що вимагають витримки і залізної волі, але є також дуже м’які і безболісні системи очищення.

Дієта для очищення організму — це якраз другий спосіб, що дозволяє плавно очистити організм від шлаків і токсинів, стати стрункішою і енергійніше. Для цього необхідно просто на якийсь час почати харчуватися інакше. Якщо ж вам сподобається подібний режим харчування і ті продукти, які ви будете вживати під час дієти, можу вас заздалегідь від щирого серця привітати — ви станете на вірний шлях здоров’я, краси і активного довголіття.

Що можна, а чого не можна

Слід включити в дієту

Слід виключити

Овочі і фрукти повинні з’їдатися у великій кількості, бути свіжими і переважно в сирому вигляді. Сирі продукти багаті клітковиною, вимітати з нашого кишечника немов мітлою калові відкладення і завали, що абсорбує шкідливий холестерин і токсичні речовини (читайте також про продукти, що знижують холестерин). Очищення кишечника створює сприятливе середовище для розмноження корисних нам бактерій, що синтезують різні вітаміни. Тим самим зміцнюється імунна система, і наше самопочуття стає на багато порядків краще.

Очищаюча дієта і її тривалість

Очищення організму — відповідальний захід. Тут потрібно виходити насамперед із вашого віку, способу життя і накопичених проблем зі здоров’ям. До 40 — 50 років в кишечнику людини, в залежності від його способу життя накопичується до 25 кг калових каменів. Звідси беруть свій початок маса хронічних захворювань, погане засвоєння поживних речовин з їжі і сприятливе середовище для розмноження патогенної мікрофлори і паразитів.

Чим запущений організм, тим відповідно більше часу буде потрібно для максимально можливого його очищення і усунення хронічних захворювань. Очищаюча дієта може тривати від тижня до трьох і більше місяців. Однозначно можна сказати, що в будь-якому випадку ви будете почувати себе набагато краще навіть після нетривалої дієти, помітно постройнеете і станете виглядати молодше.

Нерозумно було б говорити про якусь специфічну покрокової дієті, тому що люди мають різний достаток, живуть в різних куточках і відповідно доступ до тих чи інших продуктів також різний.

Давайте подивимося на ряд умов, які під силу виконати кожному.

Детокс-дієта для очищення організму — це вірний шлях до хорошого здоров’ю і активному довголіттю. Не завжди дорогі препарати виправдовують себе, допомагаючи оговтатися нам від тієї чи іншої проблеми. Робіть регулярну профілактику, очищаючи організм, і проблем стане набагато менше. Будьте здорові.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: