Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Дієта при гастриті типу A і B

Дієта при гастриті типу A і B

50% людей звертаються за допомогою до гастроентеролога мають хронічний гастрит. Для цих людей дієта при гастриті просто життєво необхідна, в зв’язку з тим, що звичайний гастрит здатний перерости у виразку шлунка і дванадцятипалої кишки з усіма витікаючими наслідками.

У сучасному світі існує маса негативних чинників створюють сприятливе середовище для виникнення гастриту.

Сюди ми можемо віднести нерегулярне харчування, їжа всухом’ятку, фаст-фуд, занадто великі перерви між прийомами їжі, вкрай мала кількість живої їжі в раціоні. Люди стали значно більше вживати так звану заводську їжу — напівфабрикати, консерви, пакетовані соки, ковбасні вироби, майонези і ін. Вся ця їжа просто нашпигована всілякими консервантами, підсилювачами смаку, барвниками і іншої поганню, здатної порушити правильне функціонування нашого шлунково-кишкового тракту і не тільки. У нашому раціоні вкрай мало повноцінних білкових продуктів, свіжих овочів і фруктів. Велика частина людей мають хронічне зневоднення організму через вкрай малого споживання звичайної питної води, що викликає порушення, що призводять до гастритів і виразок. Додамо сюди погіршення екології, куріння, алкоголь, стреси і картина стає все безрадісні. Якщо ще «вчора» гастритами хворіли люди середнього та похилого віку, то «сьогодні» вже це захворювання поширилося і на дітей шкільного віку.

Існує два типи гастритів

В обох випадках людину турбують тупі болі в животі, печія, тяжкість в шлунку, неприємна відрижка. З ранку натщесерце людина може відчувати гіркоту в роті і його може нудити, а при переїданні може статися діарея, запор або просто може знудити. Кращим виходом для позбавлення від будь-якого з типів гастриту стане, звичайно ж, певна дієта або ж просто правильне харчування, про який ми зараз і поговоримо.

Дієта при гастриті

Перш, ніж почати вживати правильні продукти, необхідно скласти графік прийому їжі. По можливості рівномірно розподіліть по часу 6 прийомів їжі. Вони не повинні бути великими. Їжа повинна прийматися невеликими порціями і вчасно. Необхідно повністю прибрати з раціону надмірно гарячу і холодну їжу. По можливості вона повинна бути теплою, щоб не дратувати слизову шлунка.

Дієта при гастриті типу A

Рекомендується в їжу

Не рекомендується в їжу

Дієта при гастриті типу B

Рекомендується в їжу

Не рекомендується в їжу

І в тому і в іншому випадку вкрай корисно буде пити чисту негазовану воду в достатній кількості (30 мл на 1 кг маси тіла). Тільки завдяки цьому ви можете в значній мірі поправити своє здоров’я не тільки при гастриті, а й при виразковій хворобі шлунка або дванадцятипалої кишки. Якщо вас крім гастриту мучить печія, рекомендуємо до прочитання даний матеріал, що розповідає про те, як за допомогою звичайної води усунути цей вкрай неприємний симптом — Замучила печія? Пийте воду. Правильна дієта при гастриті спільно з вживанням достатньої кількості води запорука успішного і швидкого одужання навіть без медикаментів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: