Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого наснилося, що я вагітна?

До чого наснилося, що я вагітна?

Зміст:

Сонник я вагітна

Вагітність є уособленням родючості. Жінці в положенні приписували силу магії, здатність збереження і охорони.

Символічна значимість снів

Виношування у видіннях тієї ночі уособлює багатство, статеву зрілість сновидіння. Народження — це прикордонне знаходження між дійсністю і небуттям . Тому цей стан може символізувати переддень народження і втілення нової ідеї. А чи він добрий буде, або це відображення жадібних рис сновидіння, залежить від нього самого. Що скажуть тематичні джерела, відповідаючи на питання, до чого наснилося що я вагітна?

Життєстверджуючі тлумачення

У позитивному або негативному ключі будуть даватися трактування, залежить від того, в положенні чи сновидицей наяву. Трапляється, що такий епізод сниться жінкам під час виношування. Це відображення їх тривог про благополучних пологах.

Сонник Міллера

Сон дівчини при надії про її ж вагітності обіцяє благополучні і легкі пологи.

Сонник запевняє, що даний сюжет віщує здоров’я майбутньої дитини. Тому сон у всіх аспектах сприятливий.

Сонник Лоффа

Якщо сценарієм сну передбачений фрагмент, де ви привиділися собі в подібній ситуації, займалися якоюсь дрібною роботою, то це свідчення, що ви досягли зрілості в питаннях народження і виховання малюка. Ви вмієте бути відповідальними і за себе, і за інших.

Якщо чоловікові сниться, що він у таких обставинах, то це про

Бачити себе в сні в положенні

Значает, що він ще психологічно не готовий створити сім’ю. Можливо, він на етапі втілення якоїсь іншої місії, пов’язаної з його життєвими позиціями. Ймовірно, у нього творча натура. Але прийде час, і він дозріє і в сімейних питаннях.

Сонник Цветкова

Якщо чоловік бачить себе при надії, то це характеризує його як цілеспрямованої людини, який ставить перед собою сміливі і широкомасштабні цілі.

Сонник Менегетті

На думку італійського психолога, бачити саму себе з животом уві сні означає, що всі проблеми, які існують наяву, вирішаться одним махом.

Сонник Лонго

Заміжньої особі такий сон обіцяє поповнення сімейства або достаток грошей.

Сонник Фрейда

Якщо в мріях ви спостерігали себе в такому вигляді, не будучи заміжньою, то вас чекає знайомство з цікавою людиною. Більш того, часті зустрічі стануть результатом виникнення серйозних почуттів.

Значення сну для заміжніх дам

Якщо ж ви пов’язані узами шлюбу, то даний епізод обіцяє вам швидке зачаття і благополучне виношування.

Трактування в негативному ключі

Трапляється, фрагменти про власну вагітність є провісниками вельми безрадісних подій. Тому не можна ігнорувати ті посили, які несе бачення. Ось що говорять тлумачі про таких сюжетах.

Сонник Міллера

Сон, в якому ви бачите себе, яка чекає на дитину, обіцяє нещасливий шлюб. Більш того, діти, що з’явилися на світ від цього тандему, будуть вельми несимпатичні.

Якщо такою себе побачила уві сні незаймана, то це означає, що її чекає ганьба.

Сонник Лоффа

Якщо сон, в якому ви бачили себе при надії, містив фрагменти, де ви постійно про щось тривожилися, то це може говорити про хронічні хвороби і дефекти у новонародженого.

Сонник Цветкова

Якщо молодій особі сниться, що вона з животом, значить, їй потрібно бути уважною . Тому як імовірний обман з боку кого-то з оточення.

Слідами марить подій

Не заглиблюючись в подробиці сну і не роблячи детальний аналіз фрагментів, можна отримати об’єктивне уявлення про смисловим навантаженням і посиланнях, які він несе. Тому спробуємо розібратися, до чого сниться власна вагітність в наступних ситуаціях:

Часто сон, де довелося бачити себе вагітної на останніх місяцях, коли почалися перейми, означає природні хвилювання жінок в такому положенні. Тому тлумачення цих мрій базуються на фізіології організму вагітних.

Бачення також може бути викликано підсвідомим страхом і відкиданням болю під час пологів.

Якщо схожий сценарій приснився представниці прекрасної статі, не виношує малюка, то це обіцяє їй реалізацію всіх ідей і планів в життя. На що спляча не сподівалися.

Якщо жінка уві сні ніяк не могла розродитися, то це сновидіння-перевертень. Реально все пройде благополучно, без больових і тривалих сутичок.

Якщо уві сні спляча народжувала раніше призначеного терміну, то це гарантія народження в термін здорового малюка. А самі пологи будуть легкими і безболісними.

Сон, в якому сниться переривання виношування, може вказувати на несправедливість, допущену по відношенню до вас. Будьте пильні, плануючи майбутні дії. Інакше плани можуть зірватися.

Сниться переривання вагітності

Коли такий сон сниться особі в положенні, то їй потрібно бути вкрай обережною.

Часто сон про викидень означає тиск давніх спогадів або бесіди з людьми, що викликають неприємні почуття і залишили у свідомості сплячої негатив, зв’язаний з почуттями болю і образи . Все це деструктивно позначається на самопочутті та можливості сновідіци. Іншими словами, такий сон є виходом негативної енергії.

Сон, де сниться, що ваш лікар сказав вам про необхідність зробити аборт за медичними показаннями, і ви погодилися, означає можливість здійснення вами помилок, які приведуть до сорому. Будьте обережні у вчинках.

Коли вам привиділося, що ви прийшли на чергове обстеження, а лікар вам насильно зробив аборт, то це ознака зриву вашого глобального задуму, над втіленням якого ви віддали дуже багато часу і сил . Стабільність починає поступатися місцем різним, безрадісним подій.

Що означають знаки сновидінь

Часто при розшифровці мрій, де спляча сниться собі в таких обставинах, велике значення відіграють її реальні переживання. Іноді розмови на цю тему напередодні з подругами можуть викликати ці бачення.

Сниться незвичайний сюжет

Щоб глибше зрозуміти, до чого закликають подібні сновидіння, потрібно впевнитися в тому, продиктовано воно реальними подіями чи має спонтанний характер. Заглиблюючись у подробиці, трактування більш об’єктивні.

Несподівана ситуація

Трапляється, сниться картина, де ви приходите в поліклініку на обстеження, і лікар вам сказав, що ви в положенні, чого ви зовсім не очікували. Таке сновидіння може бути гарантією оновлення вашої особистості. Так вказує психоаналітик Фрейд.

Ви зіткнетеся з якимись новими віяннями на роботі і в житті, вони поміняють ваш світогляд. Ви побажаєте навчатися сучасного знання і у вас це майстерно буде виходити.

Однак у трактуванні цього фрагмента є інша сторона. Якщо ви з радістю зустріли цю звістку, то в житті все складеться благополучно. Але в іншому випадку ви можете втратити можливість знайомства з цікавою людиною через нерозуміння його поглядів.

Нестандартна вагітність

Сниться, що ви при надії і ваш лікар при обстеженні сказав, що вам необхідно спочатку народити собаку, а потім вже людини. Подібні мрії часто бувають у представниць прекрасної статі, які не можуть ніяк зачати дитину. Ці мрії є віщими в якійсь мірі. Вони гарантують благополучне зачаття сновідіци, після того як їх вихованка ощениться.

Новина про становище небажана

Або сновидицей, при разі відсутності своєї собаки, має бути присутня під час пологів сусідської собаки. Більш того, бути при цьому корисною.

Смислове навантаження снів

У снах трапляються такі сюжети, що супроводжується якими-небудь додатковими відомостями. Чи впливають вони на трактування даних снів?

Небажана новина

Часто сни, де спляча бачить себе в поліклініці, і лікар їй повідомляє про її ситуації, сняться особам, які мають зв’язки на стороні. Це відображення їх занепокоєння і страху про те, що їх зв’язок може бути розкрита.

Сновидіння, де спляча повідомила про своє становище хлопцю, а він обурився, вказують на нещирість в його відносинах з вами.

Повідомивши хлопцеві уві сні про те, що ви чекаєте дитину, і він у відповідь був радий, а ви бажали зробити аборт, вказує на ваші сумніви в серйозності почуттів вашого партнера. Ви повинні довіряти своєму хлопцеві, тому як у нього найсерйозніші наміри щодо вас.

Сни, що повторюються кожен день

Сниться чоловік при надії

Вам постійно сняться сни про те, що ви при надії? Це свідчить про якусь складну ситуацію, в яку ви потрапили і не знаходите способів її дозволу. Можливо, варто звернутися до фахівців в даній області. Або до людей, не раз бували в таких ситуаціях. Соромитися в даному випадку зайве.

Вам кожен день або протягом якогось короткого періоду часу марилися сни, де ви вагітні, але вам все говорять, що потрібно від цього позбутися? Це констатує той факт, що оточуючі не схвалюють ваших вчинків і рішень. Але ви своєю завзятістю змусите себе поважати і прислухатися до вашої думки.

Вашому чоловікові день у день мариться, що він при надії? Це відображення його підвищеної відповідальності перед рідними, бажання реалізуватися як турботливий батько і чоловік.

Вам періодично мариться сюжет, де ви лежите на збереженні, але хочете виписатися, а лікар проти цього? Це означає, ви наяву звалили на себе непосильну задачу. Вам необхідно заручитися підтримкою друзів і близьких. Але ваша зайва самовпевненість є перешкодою на шляху успішного виконання завдання.

Інші трактування

Сниться малюк на УЗД

Трапляється, наша підсвідомість малює зовсім несподівані картинки. Ми не знаємо їхнього змісту і тому іноді тривожимося про значення таких мрій. Але хвилювання часом бувають марними. До чого може мариться, що ви очікуєте народження дитини в ситуаціях:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: