Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться єдиноріг?

До чого сниться єдиноріг?

Зміст:

Сонник єдиноріг

За статистикою єдинороги сняться дуже рідко. Однак, незважаючи на це, вони є одними з найбільш сприятливих і радісних символів. До чого сниться єдиноріг, більш докладно ви дізнаєтеся виходячи з думки різних сонників.

Значення мрії по снотолковнікам

Білий єдиноріг вважається уособленням духовної чистоти, непорочності, цнотливості і прагнення до творення. Також це геральдичний символ розсудливості, чесності, цілеспрямованості, сміливості і обачності.

Класичне тлумачення

До чого сниться єдиноріг

Міфічний єдиноріг — яскравий вісник раптової удачі, везіння, радості, щастя, умиротворення. Він обіцяє сновидцу різні блага і подарунки долі.

Сонник Ванги

Відкривши даний сонник, бачимо, що єдиноріг постає перед нами як символ добробуту, безтурботних днів, щастя і здоров’я. Ви відчуєте небувалий приплив сил і енергії, неприємності хвилин ваш будинок стороною.

Міфологічний сонник

Це чудове, унікальна тварина передрікає раптову удачу. Ви можете отримати спадок, виграти в лотерею, знайти велику суму грошей або ж значно просунутися вгору по кар’єрних сходах.

Білий єдиноріг, побачений у сні, вказує на доленосну зустріч і справжню, щиру любов.

Думка доктора Зигмунда Фрейда

Психоаналітик вважав, що кінь з рогом у лобі означає зраду. Швидше за все, ви будете обмануті своєю другою половинкою. Невірність партнера принесе вам багато страждань і душевних мук.

Агресія з боку єдинорога вказує вже на ваше бажання вдатися до любовних утіх на стороні.

Сонник математика Піфагора

Якщо приснився єдиноріг

Міфічний кінь з одним рогом віщує швидке радісна подія. Все задумане збудеться, і ви створите міцний плацдарм для свого майбутнього тріумфу.

Фінансові питання і хвороби вас не потривожать протягом багатьох місяців.

Альтернативні пояснення

Деякі снотолковнікі все ж схильні вважати, що єдиноріг уві сні — це не завжди суто позитивне передбачення.

Новітній сонник

Читаючи цей сонник єдиноріг може сприйматися нами як відображення чогось містичного і навіть магічного. Можливо, ви станете свідком якогось незрозумілого події.

Сонник медіума міс Хосе

Побачений уві сні єдиноріг — фінансовий крах і бідність в реальному житті. Ви втратите значну суму грошей і можливо позбудетеся всього, що вам дорого.

Універсальний сонник

Міфічна тварина є відображенням вашого внутрішнього світу. Сниться воно творчим, яскравим, креативним натурам. Ви у всьому прагнете бачити красу і витонченість ліній. Очевидно, ви прагнете досягти гармонії з собою і не перестаєте вірити в чудеса.

Аспекти сновидіння

Для достовірного тлумачення мрії постарайтеся згадати деталі того, що відбувається уві сні, адже тільки так можна зрозуміти до чого сниться єдиноріг.

Поведінка тварини

Єдиний ріг цього міфічного істоти багато хто порівнює з променем світла, здатним вказати людині істинний шлях.

Тлумачення сну в залежності від поведінки єдинорога

Забарвлення єдинорога

Біле тварина традиційно вважається символом добра, удачі і всіх благ, які тільки можна собі уявити.

Чорний або червоний окрас — провісник серйозного захворювання, яке буде складно перемогти. Лікування буде тривалим і важким.

Золотий єдиноріг навпаки є уособленням доброго здоров’я, відмінній фізичній форми і духовного очищення.

Тварина рожевого кольору — це неправильно розставлені пріоритети. Ви женіться за малим і ставите перед собою занадто «дрібні» цілі. Погляньте на світ ширше!

Гендерна складова

Жінці білий єдиноріг обіцяє справжню любов, пристрасть, міцний шлюб, здоров’я, успіх у всіх починаннях, блискучу кар’єру. За свою працю вона обов’язково отримає гідну винагороду.

Незаміжнім дівчатам химерне тварина вказує на швидке знайомство з гідним хлопцем, вдалий союз і народження дітей.

Холостий хлопець отримає можливість кардинально змінити своє життя і зустріти ту єдину.

Чоловік, якому приснився єдиноріг, повинен переглянути своє ставлення до близьких, рідних, колег і коханої. Наяву він занадто недовірливий, грубий, несправедливий і вимогливий до оточуючих.

Благородні єдинороги, як ви переконалися, сняться тільки для того, щоб попередити вас про настання кращих часів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: