Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться їхати в поїзді?

До чого сниться їхати в поїзді?

Зміст:

Сонник їхати в поїзді

Якщо в одному зі снів ви побачили поїзд, то підсвідомість намагається звернути вашу увагу на планування вашого майбутнього. Можливо, ви вже задумали кілька проектів і навіть продумали методи їх просування, але доля цілком може розпорядитися по-своєму.

Зрозуміти, до чого сниться їхати в поїзді, дуже просто тільки на перший погляд. Метафорично залізниця означає життєвий шлях. А сам поїзд, його стан і швидкість руху — кількість матеріальних благ, ваших супутників на дорозі життя і то, наскільки швидко одні події будуть змінюватися іншими.

Для того, щоб тлумачення було максимально глибоким і вичерпним, важливо згадати такі моменти сну:

Ось що говорить сучасний сонник: їхати в поїзді на великій швидкості уві сні, це знак швидкої зміни подій. Нові реалії життя будуть змінюватися рівно так само, як і пейзажі за вікном поїзда зі снів. І якщо вам це подобалося, і ви від цього отримували справжню насолоду, значить, життєві зміни принесуть вам виключно позитивні почуття.

Іноді сни, в яких доводиться подорожувати на поїзді, можна тлумачити буквально. Тобто, сновидцу скоро доведеться або відрядження, або захоплююча поїздка. Транспорт при цьому може бути іншим, а не тим, яким ви користувалися під час снів.

Який саме це був поїзд

Від зовнішніх особливостей побаченого в одному зі снів транспорту може залежати основне його тлумачення. Так, напівзруйнований, старий і брудний говорить про різке погіршення матеріальних можливостей. А красивий, новий і яскравий — про нову перспективної посади.

Паровоз

Бачити в одному зі снів паровоз — знак того, що ви дуже консервативна людина . Якщо він на ходу гуде і пускає пар — ваші занадто традиційні погляди стали притчею во язицех.

З іншого боку цей образ може означати те, що сновидець зовсім не вміє відпочивати і розслаблятися. У таких авральних умовах будь-який організм може виснажитися і захворіти.

Заходити в вагон і бачити в ньому своїх старих і перевірених друзів — добре. Ваша злагоджена робота, заснована на істинної чесності і високих моральних принципах, допоможе досягти успіху в новому проекті.

Сучасний швидкісний

Якщо він був швидкісний і сучасний

Якщо в одному зі снів ви бачили сучасне чудо техніки, яке може їздити над автомобільними дорогами, і мчить з величезною швидкістю — це хороший знак. Якщо ви людина мобільний, готовий вивчати нове і не боїтеся використовувати сучасні досягнення науки і техніки вже зараз — це один зі снів, які обіцяють вам приголомшливий успіх.

У разі, коли такий потяг лякає, ви боїтеся швидкості або висоти, а відкриваються краєвиди викликають тремтіння в колінах — поганий знак. Перед вами відкриються перспективи, а які ви мріяли давно, але загальні вимоги до вас просто налякають, і ви відмовитеся від посади. Хоча насправді, все було б не так вже й страшно.

Їхати на даху такого поїзда — дуже швидко досягти високого становища в суспільстві. Якщо ви бачите, як незнайома людина їде на даху, і не падає ні за яких ворожих транспорту — у вас з’явиться сильний покровитель, який допоможе вдосконалити знання і добитися успіху в обраній галузі.

Поїзд метро

Метро часто стає частиною моторошнуватих снів про підземелля, маніяків або лабіринтах. Такі сни часто мають синьо-коричневі відтінки і можуть лякати буденними речами або діями. Але оскільки метро знаходиться під землею, а ставлення до підземних тунелях зовсім різне у чоловіків і жінок, то для отримання адекватного тлумачення важливо враховувати стать сновидіння.

Для чоловіка

Якщо це було метро

Бачити себе в вагоні метро, ​​поруч зі знайомими або близькими вам людьми означає, що ви будете брати участь в цікавому проекті, де потрібно буде проявити дослідні якості.

Для жінки

Тлумачення подібних сон для жінки трохи інше. Підземелля і велика кількість тунелів, в яких їздять потяги, говорять про бажання приховати свої справжні наміри або ж минулі кепські вчинки.

Швидкість руху

Бачити уві сні плавне мірне рух поїзда говорить про тязі сновидіння до розміреного життєвого ритму. Як правило, такі люди логічні і завжди продумують наперед будь-які дії, а життя у них йде за наміченим заздалегідь планом.

Індивідуальні враження

Як правило, побачений у сні поїзд — це хороший знак. Але також важливо враховувати, що в цей час відчував сновидец.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: