Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться їсти борщ?

До чого сниться їсти борщ?

Зміст:

Сонник є борщ

Борщ є стравою національної кухні. Слов’яни просто не мислять себе без цього рідкого страви на столі. Вважається, що дівчина, яка вміє його смачно готувати, є завидною нареченою.

Якщо уві сні ви займалися його приготуванням або отримували задоволення від смаку, то варто дізнатися, що тлумачі пророкують вам в майбутньому.

Перше блюдо з буряка

Сниться густе наваристий блюдо

Вважається, що густий і наваристий борщ уві сні обіцяє достаток і процвітання. Але для більш повного передбачення варто вивчити кілька джерел.

Думка провісників

У Тлумачі снів досить часто зустрічається пророкування, до чого сниться подібний символ. Правда, не чекайте побачити багато інформації.

Сонник апостола Кананіта

Борщ є уві сні — до успіху. Він буде у всьому супроводжувати сплячої людини, а особливо це стосуватиметься робочої сфери.

Сучасний тлумач

Даний сонник вже по-іншому розглядає появу борщу уві сні. Сплячої людини чекатимуть домашні клопоти.

Езотеричний сонник

Їсти борщ — до матеріального благополуччя і спокійного життя. Якщо ви перед цим його варили, то вас чекає гідну матеріальну винагороду за ваші труди.

Тлумачний сонник

Перше блюдо в каструлі

Борщ може приснитися до несподіванки. Відбудеться ситуація, до якої сновидец був абсолютно не готовий, вона сильно здивує його.

Тлумач Мандрівника

Як вважає даний сонник, борщ, який з’явився вам уві сні — символ загального поліпшення життя сплячої людини. Незабаром сновидец зможе зробити вигідне вкладення грошей.

Український сонник

До чого сниться борщ в каструлі або тарілці — до несподіванки. Вважається, що якщо сновидец надійде правильно, то він винесе з цього велику користь.

Тлумач Федоровской

Сонник вважає, що навіть бачити, як хтось їсть борщ, — це вже позитивний знак. Доля піднесе вам безліч приємних сюрпризів і подарунків.

Їсти самому — будь-яка справа, за яке ви візьметеся, буде прибутковим.

Займатися цим — вас чекає багато справ, але коли ви впораєтеся з ними, то отримаєте значне винагороду.

Їсти уві сні ароматне блюдо

Сонник Цветкова

Сновидіння, в якому основним символом було перше блюдо з буряка, обіцяє сплячій людині поява другої половинки. Також не виключені різні радості, що буде періодично підносити життя. Наприклад, сновидец може досягти такої мети, про яку міг тільки мріяти.

Вживати борщ в їжу — все, що ви задумали, вийде найкращим чином.

Приготування страви може бути передвісником веселого проведення часу в колі сім’ї. Можливо, намічається велике сімейне торжество.

Який був борщ на смак

Для правильного тлумачення не зайвим буде згадати, як саме виглядало блюдо:

Ще кілька передбачень стосовно борщу

Добре, якщо уві сні ви не тільки їли борщ, додаючи в нього хліб, а й щедро поливали страву сметаною. Таке бачення обіцяє спокійний час в житті сновидіння. Навколо нього не буде ніяких конфліктів, все буде стабільно і спокійно. Варто зауважити, що і здоров’я сновидіння не втомиться його радувати.

Розлити або вилити борщ — не нагнітати обстановку, навколо вас і так неспокійно. Можете опинитися в епіцентрі скандалу.

Бачити уві сні зіпсоване блюдо

Борщ червоний в каструлі — сюрприз, що приємно порадує сновидіння. Але тільки в тому випадку, якщо він вийшов смачним.

Коли перша страва підгоріло, википіло або втекло, то вам варто уважніше поставитися до своїх витрат. Ваші доходи на порядок нижче запитів.

Довелось їсти його і відчувати, що він скис? Вам запропонують заміжжя. Особливо такий сон значущий для молодих дівчат.

Передбачення Густава Міллера

До чого ще може приснитися перша страва з буряка? Відповіді є в тлумачі снів Густава Міллера.

Пісний борщ — сновидец чекає і сподівається, але таке бачення пророкує швидке розчарування. Вашим планам не судилося збутися.

Для жінки хорошим є сон, в якому її коханий чоловік їсть приготований нею борщ. В такому випадку в сім’ї пануватиме мир і взаєморозуміння.

Ще Міллер розглядав, до чого може приснитися приготування цієї страви на професійній кухні, під керівництвом досвідченого кухаря. Значить, сновидец в реальному житті знайде мудрого наставника, який зуміє допомогти йому не тільки слушною порадою, а й своєю вагою в суспільстві.

Чим більше була ємність з першою стравою перед вами, тим більше привабливі перспективи відкриються вже в самому найближчому майбутньому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: