Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться аборт?

До чого сниться аборт?

Зміст:

Сонник онлайн аборт

Яких тільки картинок не посилає нам ніч. Чи не є винятком і такі, коли трапляється бачити уві сні аборт. Якщо приснився він, це може пророкувати події діаметрально протилежної тлумачення: зачаття і благословенні пологи. Сонники, пояснюючи, до чого сниться аборт, беруть до уваги і алегоричним значення. Зважився на такий вчинок в сновидінні, може виявити фактичну схильність до поспішних рішень з непередбачуваними наслідками.

Сонник аборт

Помилковою є думка, що затверджує, що в міру фізіологічних особливостей такі сон наступає виключно у жінок. У чоловіків теж можуть бути сни з цим явищем.

І увага! До чого сниться аборт чоловікові? Це підсвідоме звернення до більш уважному ставленню до коханої жінки.

Існують навіть випадки з життя, коли аборт приснився чоловіку і попередив про серйозну проблему у дружини, що загрожує небезпекою. За великим рахунком аборт — це прообраз проекту, над яким людина працює в реальному житті, приречений на невдачу і Ваші задуми марні.

Тлумачення як застереження

Чому сниться аборт

До чого сниться аборт толково пояснює сонник Міллера. Такі мрії часто бувають напередодні готовності здійснити вирішальний вчинок. Принагідно помилки, нарікати доведеться лише себе самого. Якщо ж власник сну — лікар-акушер, сонник англійського філософа і логіка Міллера по-іншому тлумачить сон: аборт тут пророкування майбутнього нелегкого вибору — лікарський обов’язок або досить виправдані мотивами знехтувати таким. По-можливості потрібно пам’ятати про первісності клятви Гіппократа.

Виходячи з того, що вагітність істотно протилежне явище аборту, сонник наполягає на потреби вибору — чеснота або зло. Що обрати: ризикнути заради швидкоплинної вигоди або не робити ніяких намірів тільки б зберегти душевну рівновагу і спокій. Вирішувати тільки Вам. Це стосується і сімейного життя: тут поспіх ні до чого, інакше це загрожує наслідками і не виняток — розлучення. Також це може обіцяти неспроможність судового процесу, або помилку в судовому рішенні.

Тлумачення як заклик

Часто жінки, в чиєму житті настала чорна смуга, бачать у снах аборт. Мрії, в такому випадку, обіцяють крах усіх сподівань, безвихідь, які приведуть до депресії. Це випробування, яке Ви повинні пройти, мобілізуючи всю силу волі.

У разі, коли в мріях вагітна жінка чи незаміжня дівчина хоче зробити аборт, значить в реальності вона незадоволена обставинами, що склалися і бажає єдиним духом все, якщо не змінити, то, по крайней мере, змінити.

Іншими словами аборт тут — символ протесту, прагнення щось зробити всупереч. Порада така: дійте, але не рубайте з плеча, відміряйте сім разів, один раз відрізати і вибравши оптимальне вирішення проблеми.

Тривожний сон

До чого сниться аборт, результатом якого є поява дитини? Це своєрідний урок, який Ви повинні витягти з минулих ситуацій, де були не до кінця самостійні в ухваленні остаточного рішення.

Трапляється, що в сновидінні Ви, зважившись на аборт, раптом передумали, значить в реальності Ви остаточно не визначилися в рішенні про шлюб, але більш ніж стурбовані майбутнім одруженням.

У мріях, наприклад, аборт може бути мимовільним. Це заклик до рішучості, до готовності зробити раптові зміни в житті, адже Ви її господарі.

Але якщо в сновидіннях Ви зробили аборт проти своєї волі, значить в житті Ви зіткнетеся з ситуацією, якої змушені будете підкоритися, не маючи можливості щось змінити.

Чи не буквально так

Якщо сон сниться, де робить аборт жінка, в реальності вагітна, це всього — навсього витоки невиправданих тривог про майбутнє Ваших пологів. В цьому випадку сни, де Ви робите або зважилися робити аборт, або з Вами стався викидень або дитина народилася мертвою, не віщують нічого негативного або обіцяє небезпека.Це лише концепція, яку Ви, може бути, прокручуєте в думках. Викиньте всі сумніви як тягар, яка заважає жити. А для НЕ вагітної жінки, дівчата або чоловіки сон про мертвонародженим дитям вказує на те, що свій талант Ви зариваються в землю, не даючи йому розвинутися і вдосконалюватися, прирікаючи на загибель, то чи своє дітище, як то проект або будь-яка ідея, ви не виносили в реальності повністю і не вдихнули в нього іскру життя. Або ж відносинам з коханою людиною не судилося бути тривалими.

Діючі лиця

Якщо у Вашому сновидінні Ви самі собі робите аборт і відчуваєте після цього дійства полегшення, то цілком може бути підсвідомість підказує потреба кардинально змінити своє рішення або думка щодо якогось проекту або ідеї. Інше тлумачення цього сну говорить, що можливо в реальному житті є людина, по відношенню якого Ви вчинили несправедливо і відчуваєте на собі почуття провини. Якщо в мріях Ви самі у себе брали пологи і народився мертвий дитина, при цьому Вас не залишало почуття гніву, то це теж вказує на некоректність вчинків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: