Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться айсберг?

До чого сниться айсберг?

Зміст:

Сонник айсберг

Айсберг — це брила льоду, яка більшою своєю частиною знаходиться в воді. Мало хто бачив вживу, але також важко знайти людину, що не дивився легендарний фільм «Титанік» і не знав про цю катастрофу.

До чого сниться айсберг? Тлумачі обіцяють неприємності, перешкоди на шляху, деякі труднощі.

Приснилася крижана брила

Як вже говорилося, велика частина айсберга знаходиться під водою, вона невидима нашому оку. Так і в реальному житті, у сновидіння з’являться неприємності, про які він не здогадується, але вони вже незримо присутні поруч.

У найближчому майбутньому вам варто бути гранично обережним, придивлятися до всього, що відбувається навколо.

За Фрейдом

Приснилася крижана брила

Зигмунд Фрейд вважав, що, коли приснився айсберг, почуття партнерів помітно охололи. Ви вже давно не спілкуєтеся по душам, у вас намітився розкол, нехай ви вперто не бажаєте цього помічати. Незабаром у вас може статися повний розрив.

Чи не хочете допустити подібного, значить, варто відпочити один від одного.

Коли жінка перебуває на самій крижині, то вона готова до вагітності і підсвідомо цього бажає. Для чоловіка той же сон — знак, що потрібно розібратися в особистому житті.

Зіткнутися з крижиною для жінки — до швидкого інтимного проведення часу, для чоловіка — до появи конкурента.

Думки інших провісників

Більшість сонників вважає, що спляча людина впевнений, що все в його житті знаходиться під контролем. Незабаром ситуація проясниться, і сновидец раптом усвідомлює, як був неправий.

Ще суть подібних снів в тому, щоб попередити вас про приховану небезпеку, будьте уважні.

Врізатися уві сні в лід, пливучи в кораблі

Літній сонник

Даний тлумач каже: наснилося, що ви пливли на кораблі, що врізався в айсберг і пішов на дно — до складної ситуації, в яку ви незабаром потрапите. Вам необхідно буде зібрати весь свій досвід, силу волі, витримку для того, щоб самостійно виплутатися з неї.

Дитячий тлумач

Коли дитині сняться крижані брили в океані, то він повинен вести себе більш обережно. Йому загрожує серйозна небезпека, ситуація не вирішиться сама собою, можуть виникнути серйозні неприємності.

Дане нічне бачення вказує на ситуацію в школі або ж говорить про те, що підліток зв’язався не з тієї компанією. Те, що зараз здається йому дитячою забавкою, може закінчитися трагічно.

Жіночий сонник

Якщо жінка уві сні бачить айсберг, то їй варто задуматися над своїми взаєминами з другою половинкою. Ви явно охололи один до одного. Якщо ви дорожите цією людиною, то варто на деякий час відійти в сторону.

Дивитися уві сні на величезні крижини

Тлумач чаклунки Медеї

Як вважає даний сонник, айсберг може вказувати не тільки на приховані неприємності. Це бачення може сигналізувати, що у сновидіння є прихований потенціал, який він не використовує повною мірою.

Тлумач для всієї родини

У нічному баченні помітили айсберг? Запланували важливу справу в реальному житті? Відмовтеся від нього на час.

Ви, можливо, продумали все до дрібниць, і здається, що затія вдала, але в певний момент перед вами постане непередбачена перешкода, досить важко долає.

Цікавить, на який час варто відмовитися від своїх планів? Тоді варто придивитися до кількості крижин в нічному баченні:

Сонник Лонго

Уві сні бачиться айсберг — ви людина, яка не реалізував себе. У вас є потужний потенціал, але ви легко піддаєтеся чужому впливу, за що знайомі вважають вас слабкою особистістю.

Лонго говорив, що не варто вступати в розріз зі своєю власною думкою, інакше ви ризикуєте запустити своє життя.

Які поради дає провісник?

Також сонник Лонго дає ще ряд досить цікавих прогнозів того, до чого сниться айсберг:

Деякі сюжети нічного бачення

Якщо уві сні ви прогулювалися по крижині, то в реальності ви прагнете весело провести час. Таке завзяття може закінчитися для вас проблемами.

Просто спостерігати за ним, коли перебуваєте на кораблі — своїми діями ви ризикуєте вторгнутися в чуже особистий простір.

Дивне бачення, коли вночі ви загоряєте, лежачи на айсбергу, каже, що ви часто йдете до своєї мети, незважаючи на інтереси інших людей.

Спостерігати, як від крижаної брили відколюється шматок — ситуація може змінитися в будь-яку хвилину. Ускладнення будуть вагомими, вам варто бути підготовленими до такого повороту подій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: