Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться акваріум?

До чого сниться акваріум?

Зміст:

Сонник Акваріум

Ті символи, які ми бачимо у снах, віщують певні події. Дуже рідко символ обіцяє тільки приємні зміни або ж загрожує серйозними неприємностями. Як правило, побачене уві сні, може тлумачитися як з негативної, так і з позитивної сторони. Так відбувається і в тому випадку, якщо вам наснився акваріум.

Бачити уві сні акваріум з рибками

Якщо уважно вивчати тлумачення сну, акваріум може передвіщати неприємності, але в той же час і обіцяти сновидцу зміни в позитивну сторону.

Правильне тлумачення сновидінь можна отримати в тому випадку, якщо пригадати всі можливі деталі.

Як сонники тлумачать сни про акваріум

Як твердить практично кожен сонник, акваріум досить поширений символ, тому до чого сниться акваріум можна знайти практично в кожному тлумачі.

Сонник Міллера

На жаль, у Міллера не так і багато інформації, з приводу того, до чого може привидітися акваріум. Хоча він і не обійшов цю тему стороною.

Якщо приснився акваріум

Уві сні міняєте воду в резервуарі з рибками, значить, ви перебуваєте на порозі грандіозних змін у житті.

Бачити ж, як кіт полює за рибками, і не проганяти його, може означати, що ваші необдумані вчинки принесуть багато горя вам і вашим близьким людям.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд, як завжди, підходить до розшифровки бачення з боку статевих стосунків чоловіка і жінки.

Тлумач Лонго

Годувати рибок — попереду копітка і неприємна робота, варто просто набратися трохи терпіння, так як це триватиме не довго. Чи зможете її виконати, то будете приємно здивовані нагородою.

Чистити уві сні резервуар з рибами, наливати в нього чисту водичку, до підступів недоброзичливців. Сновидінню варто бути гранично обережним, щоб вороги не змогли нанести йому удар в спину.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за тим, як інша людина уважно дивиться на те, як плавають ваші рибки, значить, незабаром вам доведеться поміняти своє враження про якийсь людині. Швидше за все, ви відразу ж зреагували на нього негативно, що в корені не вірно.

Як вважає сонник, акваріум абсолютно порожній говорить про те, що ви занадто вимогливо ставитеся до рідних людей. Вам здається, що вони роблять для вас дуже мало, в той час як ви очікували більшої підтримки. Не варто таїти образу, можливо рідні люди навіть не здогадуються про ваші бажання, та й робити все на догоду вам не входить в їх обов’язки.

Купувати в магазині великий, місткий посудину для рибок — чекають великі грошові витрати, які в принципі будуть не завжди виправданими.

Купувати маленький акваріум — ви під час зрозумієте, що зайнялися безнадійною справою і відмовитеся від нього.

Розбити акваріум з рибками — вас чекає велика сварка, яка відбудеться виключно з вашої вини. Після подібного сновидіння варто більш ретельно зважувати кожне своє слово і обмірковувати свої вчинки.

Якщо акваріум був з чистою водою

Бачити, як посудину з рибками розбив знайомий або родич — ви взяли на себе занадто багато обов’язків, розпорошувати по дріб’язках. Через це створюється враження, що все валиться у вас з рук, і ви нічого не встигаєте. Варто зосередитися на найголовніші речі, а все другорядне відмести в сторону.

Сонник 21 століття

До чого призводять такі сни у різних статей, згідно сонником

Сон, де були присутні риби в акваріумі, приснився жінці, говорить про швидке заміжжя і життя в достатку. У тому випадку, якщо резервуар був занадто маленьким і риби були обмежені в пересуванні, значить, і дівчина в шлюбі буде обмежена в своїх вчинках.

Так як акваріум, риби і вода вважаються жіночими символами, чоловікові такий сон не несе особливого посилу.

Хто саме перебував в акваріумі

До чого сняться акваріумні риби більш-менш зрозуміло, а ось до чого може в подібному сні привидітися акула, черепаха, золота риба?

Черепахи або равлики попереджають про те, що у вашому оточенні знаходяться недоброзичливці, готові при будь-якому зручному випадку вставляти вам палиці в колеса.

Черепаха може стати також передвісником того, що сновидцу варто набратися терпіння, бо ж попереду в нього великий відрізок часу, який буде наповнений обтяжливим очікуванням.

Дохлі риби сигналізують про назріваючий конфлікт в сімейному колі.

Золота риба для дівчини говорить про те, що вона буде викликати захоплені погляди протилежної статі. Якщо золота риба була не в єдиному екземплярі, а їх було багато, і ви стали їх годувати, значить, скоро будете організовувати великий бенкет.

Інші тлумачення снів про резервуари з водою

Якщо в акваріумі була черепаха

Великий порожній акваріум без рибок підсвідомо асоціюється у вас з кліткою, ви занадто сильно сумуєте за втраченою свободу. Часто таке бачення відвідує людей, які недавно узаконили свої взаємини.

До чого сняться черепахи

Черепаха в акваріумі, це символ перешкод, які виникнуть на шляху сплячої людини.

Якщо черепахи в акваріумі були маленькими, їх було багато — вам варто набратися терпіння, так як то чого ви так чекаєте, прийде до вас ще не скоро.

Якщо ви не просто дивіться за пересуванням черепахи, а контактуєте з нею, наприклад, станете її годувати, значить, наяву ви підтримуєте недостойного людини.

До чого може снитися акула в акваріумі

До чого уві сні бачаться равлики

Якщо в сновидінні ви ставите равлика в акваріум, очікуйте швидку прибуток. Для дівчини ж равлики, які плавають серед акваріумних рибок, можуть сигналізувати про вагітність сновідіци.

Годувати равлика, доглядати за нею — вас повністю поглинула рутина, пора здригнутися, дати собі ковток свіжого повітря.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: