Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться америка?

До чого сниться америка?

Зміст:

Сонник Америка

Америка — це країна, в якій живуть сотні національностей. У багатьох людей цей континент пов’язаний з красивим життям, з Голлівудом, з розкішшю. Практично кожна людина прагне якщо не переїхати туди на постійне місце проживання, то хоча б відпочити там.

До чого сниться Америка? Для того щоб зрозуміти, що обіцяє вам дане бачення, варто згадати все те, що ви бачили уві сні в даній країні, хто зустрічався вам, як ви себе відчували.

Далека Америка

Приснився інший континет

Як вважає сонник, Америка уві сні вказує на те, що спляча людина занадто концентрується на незначних справах.

При цьому він зовсім не цікавиться піднесеними темами.

Що скаже Густав Міллер?

Варто зауважити, що Міллер був громадянином цієї країни. Він вважав, що приснився континент означає, що незабаром на шляху сплячої людини стануть виникати певні труднощі.

Міллер вважав, що вам варто сконцентрувати свою увагу на дійсно важливі речі.

Але якщо ви не є в реальності громадянином США, то подібний сон обіцяє вам нові відкриття. Напевно незабаром перед вами відкриються нові горизонти.

Пророцтва інших тлумачів

Бачити уві сні поїздку в іншу країну

Поїздка в Америку приснилася державному діячеві? Йому варто бути гранично уважним з усім, що його оточує, а особливо в справах.

Середньостатистичній людині подібний сон сниться тоді, коли він просто зобов’язаний привести в порядок не тільки свої справи, а й думки. Інакше йому загрожує провал.

Астрологічний тлумач

Наснилося Америка — дуже позитивний сон, якщо в період перегляду ви відчували хороші, позитивні емоції. Таке бачення говорить про те, що незабаром збудеться ваша найзаповітніша мрія.

Тлумач Лагутін

Сниться інша дуже розвинена країна

Лагутіна вважала: якщо сняться Сполучені Штати, значить в реальності варто бути обережними. Незабаром з вами можуть почати відбуватися різні неприємності.

Якщо бачення про дану країну бачиться чиновникам або людям, що займають високий пост, то свої справи варто вести з ретельністю, вас можуть підставити.

Езотеричний тлумач

Езотерики вважали: якщо вам приснилося, що ви здійснюєте поїздку в Америку, то вам варто з обережністю вести свої справи.

Якщо ж ви просто бачили її, нові квартали, красиві будівлі, то незабаром ви зробите відкриття.

Тлумач Мандрівника

Приснився американський спосіб життя

Після снів про дану країну вам варто задуматися про те, а не обманюєте ви себе. В цілому, Мандрівник вважав, що подібне бачення говорить про самообман, про цілі і мрії, яким не судилося втілитися в життя.

Американський спосіб життя говорить про те, що сновидець має ілюзії, дивиться на світ крізь рожеві окуляри.

Тлумач подружжя Зима

Подружжя вважали, що бачення про Сполучені Штати швидше негативно. Сон обіцяє початок непростого періоду, наявність перешкод і складнощів на шляху.

Бачити уві сні символіку іншої країни

До чого сниться переїзд в Америку? На жаль, у сновидіння починається непростий період в житті, коли йому будуть потрібні всі його моральні та фізичні сили.

Американська символіка уві сні

Що, якщо вам сниться сама країна, а то, що тісно пов’язано з нею? Наприклад, якщо уві сні ви побачили статую Свободи, то такий сон обіцяє вам прийняття важливого для вас рішення, що матиме вплив на все ваше подальше життя.

Бути в Америці, бачити Голлівуд — весело проведете час, будете відпочивати і отримувати задоволення.

Якщо жінка уві сні побачила американський прапор, то доля зведе її з чоловіком, що буде за професією військовим.

Перебувати на краю Великого Каньйону — перепони на шляху до досягнення мети, які досить важко буде подолати.

У нічному баченні президент США є вашим хорошим другом або родичем? В реальності у вас з’явиться людина, яка стане вам допомагати у всьому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: