Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться анаконда?

До чого сниться анаконда?

Зміст:

Сонник Анаконда

Серед неприємних нічних мрій, найбільше запам’ятовуються сни зі зміями. Відчуття в них тягнуть, самі сни важкі, тому що в наших широтах змії небезпечні своєю непередбачуваністю і смертельною отрутою. Але існує кілька величезних холоднокровних, з якими, не покидаючи нашої кліматичної зони, ми можемо зустрітися виключно в тераріумі або уві сні. Одна з них — анаконда.

Зрозуміти, до чого сниться анаконда, досить важко. З одного боку — це небезпечна змія, обійми якої можуть стати смертельними. З іншого — вона не отруйна, і страх вселяють тільки її розміри і сила, тому що реальні нападу на людей в природі малоймовірні.

Тлумачення подібних снів засновані на образі змій. Але застосовувати їх, пояснюючи, до чого сниться анаконда, не зовсім правильно. Тому що саме ця змія частіше стає здобиччю людини, ніж навпаки. Володіючи значними розмірами і незвичайною силою, вона не кусає, а душить свою жертву, щільно обвиваючи кільцями. А якщо нападу піддається анаконда, відбивається вона мляво і практично не захищається.

Якщо наснилася анаконда

Щоб проаналізувати сни з подібними зміями, бажано повністю згадати сюжет. Тоді тлумачення образу буде проходити простіше. Адже багато в чому воно залежить і від обстановки, і від ставлення сновидіння до навколишнього.

Що думають авторитетні сонники

Величезні змії були присутні і уві сні, і в віруваннях древніх. Але багато їх образи оповиті легендами. Тож не дивно, чому до цих пір багато племен, у яких цивілізація не знайшла належного поширення, вважають це тварина священним. Символом мудрості і вічного життя анаконду вважає китайський сонник і ряд інших азіатських тлумачень. Деякі аспекти з них привнесені в доступні нам джерела.

Небезпека — вважає сонник Ванги

Цей сонник в основному орієнтується на тлумачення «змія», але оскільки в реальності вона просто величезна, то і тлумачення негативно посилюється. Також важливо згадати, чи довелося бачити її в воді, і чи була вона чистої або брудної. Тоді можна буде зрозуміти, на яку сферу життя слід звернути більш пильну увагу.

Сексуальний магнетизм — сонник Фрейда

Традиційне тлумачення для свого напряму дає сонник німецького психіатра. Він вважає, що змія, побачена уві сні, є символом чоловічого ерегованого статевого члена. Правда тлумачення для чоловіків і жінок у нього трохи відрізняються.

Анаконда в чоловічих снах

Якщо анаконда приснилася чоловікові

Якщо у чоловіка уві сні з’являється велика змія, це може бути як символом величезної сексуальної енергії, так і бути уособленням занадто владного батька. Можливо, у чоловіка є деякий прояв едипового комплексу, якщо подібні сни відвідують його часто, а в реальності він не є невтомним коханцем.

Величезна змія приснилася жінці

У жіночих снах анаконда є символом чоловічого фалоса, а також уособленням жіночої заздрості до нього. Бажаючи замінити і витіснити чоловіків практично з усіх сфер життя, жінка живить агресію до чоловічій силі і потенції. Саме через це виникають нічні марення з величезними зміями, які намагаються задушити і поглинути свою здобич.

Взаємодія з гадом

Якщо уві сні ви активно взаємодіяли з величезною анакондою — значить, ви здатні перемогти свої страхи і уявні упередження для розвитку власної особистості. Можливо, подібне сновидіння говорить про вашу схильність до пробудження величезної енергії всередині вас, яку індійські йоги називають кундаліні, і в священних джерелах вона зображена у вигляді величезного змія.

Тримати її в руках або розмовляти, особливо, якщо змія велика — значні можливості, коли навіть вороги визнають ваші гідності і готові вчитися у вас.

Вбити — вибрати довгий і тернистий шлях саморозвитку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: