Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ананас?

До чого сниться ананас?

Зміст:

Сонник ананас

Все незвичне, екзотичне у снах виступає знаком зростаючого інтересу до нових, ще незвіданих кордонів. Бачення з плодами яскравого кольору з далеких країн говорять, що людина вбирає знання як губка, прагне підкорити нові висоти, жадає випробувати незабутні відчуття, просто кажучи, отримувати задоволення від життя. Жовтий плід ананаса не стане винятком. До чого сниться ананас?

Якщо мрії відвідав образ тропічної рослини, то можна сміливо починати втілювати унікальні ідеї, відправлятися подорожувати, оскільки подібна символіка має на увазі кардинальні сприятливі зміни.

Представлені сонниками тлумачення

З’явився не так давно на прилавках магазина соковитий плід асоціюється з відпочинком, що закутує комфортом, як для тіла, так і для духу. Чи завжди значення несе позитив, радість, щастя?

Часточки ароматного солодкого фрукта

Не варто хапати «все і відразу», це обернеться неприємними наслідками, — так тлумачить образ ананаса сонник 21 століття.

Що приготувало майбутнє

Стріли Амура наповал вбивати персону, якій сниться покупка ананасів.

Які ще таємниці майбутнього вийде дізнатися, побачивши уві снах тропічна рослина, його плоди?

Купувати уві сні колючий фрукт

Слід уважно вибирати співробітників, компаньйонів, партнерів по бізнесу після мрій про придбання ананаса, адже вибираючи плід за зовнішнім виглядом, наяву можна вибрати некомпетентного людини.

Ключ до успіху

Випробувати тріумф, почуття перемоги, впевненість у власних силах належить тому, хто, коли мрії наповнені образами ананасових плантацій.

Чим більше рослина, його листя, що дозріли плоди, тим швидше розпочатий недавно бізнес почне приносити прибуток.

Розповісти про сформовані відносинах сплячої людини з оточуючими допоможе відстань між ананасними рядами. Розташовані у снах ананасові «дерева» близько — вас оточують віддані надійні люди, а от розташовані далеко кілька кущиків свідчать про те, що розбиратися з проблемами доведеться поодинці.

Події для чоловіків і жінок

Дівчата чуттєві по натурі, мозок чоловіка більш раціональний. Різні темпераменти в поєднанні з особливим сприйняттям реальності кожної окремої особи свідчать про те, що значення мрій буває абсолютно різним.

Приснився збір фруктів

Ананас віщує вдалі покупки, романтичні побачення і інші земні задоволення.

Несподіваний обман

Далеко не завжди апетитний зовні ананас, який відвідав нічне бачення, віщує безмірне щастя, везіння.

Якщо приснився зростаючий на дереві ананас, то обмірковувати вчинки, тому що хтось із недоброзичливців вже розкинув мережі і капкани для сплячого.

Деяким невідомий факт, що в реальності популярний фрукт росте на чагарниках.

Про зраду свідчать мрії, де довелося зірвати з дерева ананас.

На смак і колір

Символіка смаку, випробуваного уві сні

У процесі сну людям рідко доводиться відчувати смакові відчуття, все ж основна дія грунтується на образах і кольорах. Особливе значення несе посил підсвідомості, якщо вдалося відчути на губах ананасовий сік.

Приємний, збалансований смак екзотичного страви гарантує вдалий збіг обставин, відбудеться зустріч з важливою персоною, яка допоможе реалізуватися вашої особистості.

Якою була екзотика

Що таїти, образи у снах майже завжди розкажуть про внутрішній душевний стан сплячого. Так, підгнилий плід натякне на сумніви, які відчуває людина, його поганий характер, погані наміри.

Ананасове варення, джем, інші солодощі з присмаком тропічних фруктів натякають, що м’яка людина, відкритий, готовий до спілкування.

Сниться розрізаний на часточки ананас? Все в житті відбувається вчасно, дотримуючись складеним заздалегідь планом, все бажання вийде втілити в життя.

Як запевняє сонник, ананас бачити в руках — спіймати птаха щастя за хвіст, а неможливість дотягнутися і зірвати віщує незручні для сновидіння ситуації, непередбачені обставини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: