Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться апокаліпсис?

До чого сниться апокаліпсис?

Зміст:

Сонник Апокаліпсис

Кожне століття проектує свою приватну інтерпретацію на апокаліпсис. Символіка цього явища пов’язана з кінцем світу. Це пов’язане з різного роду стихійними лихами — війни, землетруси, виверження вулканів, потопи.

Апокаліптична символіка уві сні

У мріях апокаліпсис символічно близький до алегорії. Нічні бачення не стільки пророчого, скільки морального значення. Погортаємо тематичні джерела, щоб зрозуміти, до чого сниться апокаліпсис.

Колишні трактування снів

Якщо приснився апокалопсіс

Віщуни давніх років трактують сни про апокаліпсис, як відображення хвилюючих, часом трагічних, явищ в житті сплячого.

Сонник Міллера

Сталося з боку спостерігати кінець світу, обіцяє спокій і достаток.

Якщо ж сновидец бачив себе потерпілим, або загиблим в результаті катаклізмів, значить він може захворіти, або зазнати невдачі на професійному поприщі, матеріально постраждати.

Сонник Ванги

Кінець світу у снах, це відображення вміння, або заклик до застосування нестандартних методів і прийомів у вирішенні поточних проблем.

Катаклізми сняться під час життєвих потрясінь і стресів сновидіння наяву.

Сонник Фрейда

Психоаналітик минулих років згоден з думкою, що в період життєвих потрясінь, трагічних подій, до нас приходять бачення з картинами апокаліпсису з метою очистити простір підсвідомості від негативу і всього, невластивого йому. Іншими словами — це гра уяви запаленого мозку.

Сонник Хассе

Міс медіум вказує, що кінець світу уособлює глузування над сновидцем через досконалої їм дурниці.

Приснився кінець світу, пов’язаний зі всесвітнім потопом, означає відображення вашого усвідомлення всієї неправильності і несправедливості свого життя та оточуючих Вас людей. Ви прийшли до розуміння того, що світ руйнується, але недостатність сили волі не дає можливості почати змінюватися самому.

Коли апокаліпсис викликаний падінням метеорита, це означає тягар від невиконане завдання, від обіцяних слів.

Бачити як, навколишні вас, люди перевтілюються в зомбі, віщує втрату вірних друзів.

У світлі сучасних трактувань

Нинішні віщуни про явище апокаліпсису у снах мають думку, що він вказує на залежність сновидіння, критичні ситуації, з якими він стикається.

Сонник Лоффа

Що відображає кінець світу

Пастор пише, що трактувати схожі явища уві сні слід, беручи до уваги культурне уявлення і віросповідання сновидіння, ступінь зростання його духовності.

Це явище уві сні може свідчити безконтрольність течії справ сновидіння. А може говорити про гормональної активності, розлучення, втрати родича, і інших розривах наявних у нього зв’язків.

Іноді такі сни є наслідком відчуття загальної безвиході, безнадії, що виникають в результаті непередбачуваності майбутнього.

Часом сплячий бачить образи у вигляді релігійних одкровень: ангелів, або бісів і зомбі. Роль грає той факт — прихильником якогось вірування є сплячий. Догмати тієї, або іншої віри можуть протистояти діям сну, або бути їх ініціаторами.

Сонник Цветкова

Езотерик розглядає випадок апокаліпсису, зв’язаний з цунамі. Він вказує, що вони сняться, віщуючи тимчасові негаразди, якщо вода була чистою.

Коли сновидец знаходився в морській безодні, це обіцяє безтурботну, фінансово стабільне життя.

Падіння метеорита віщує кардинальні зміни на краще.

Якщо уві сні стався вибух сонця, що спричинило всесвітній пожежа, це віщує неправдиві звинувачення і плітки.

Сонник Деніз Лінн

Цілителька стверджує, що якщо сни з подібним сюжетом сняться чоловікові, це прогнозує фінансові труднощі. Коли такий сюжет приснився жінці, відбудеться довгоочікуване зачаття.

Лабіринти нічних видінь

Які були причини

Правильно розтлумачити це явище можна лише в контексті всього сну. В даному випадку діє принцип об’єднання поточних суспільних і приватних подій в одну логічну картину. Апокаліпсис у може передувати різні стихійні лиха і катаклізми. Розглянемо докладніше сюжети, де снилися:

Коли уві сні, перш ніж настав кінець світу, сталася повінь, гряде подорож по морю, або вигідну пропозицію, який приніс несподіване стан.

Ускладнення в починаннях віщує потік, який підхопив сновидіння і тягне в невідомість.

Якщо марилося, що перш ніж прийшов кінець всього сущого, почався потоп, це відображення вируючих емоцій сплячого. Його гарячність призводить до проблем в різних сферах життя, часом непоправних.

Сни, де кінець світу був спровокований вибухом, вкаже на ймовірність обману, розчарування. Ймовірно в результаті цього прогорить ваш проект.

Коли вибух спровокував повільне згасання планети, означає що почуття партнера згасли.

Коли уві сні ви спостерігали падіння метеорита, наяву ви потрапите в любовні мережі незнайомця. Цей зв’язок не приведе до узам шлюбу, але подарує незабутні спогади.

Катаклізми апокаліпсису можуть виражатися в таких явищах, як зомбі. Чому можуть снитися такі сни залежить від багатьох нюансів.

Якщо уві сні всі вулиці заполонили зомбі, це говорить про слабохарактерності сплячого. Їм дуже легко маніпулювати. Чи то через його безхребетність, чи то від зайвої довірливості. У будь-якому випадку потрібно бути наполегливішими в своїй думці.

Чому в мріях довелося тікати від зомбі. Значить сплячий не знаходить розуміння серед приятелів своєї компанії. Це пов’язано з корисливими цілями її учасників.

Це група сумнівних осіб і сон закликає не продовжувати відносин з ними.

Приснився ваш друг, перевоплощённий в зомбі, вірогідні між вами розбіжності наяву. Не будьте занадто наполегливі і нав’язливі в висловлюванні своєї точки зору.

Побачили себе в образі зомбі, означає відсутність внутрішньої гармонії. Ви в суспільстві часто представляєтеся не тим, хто насправді, бажаючи почати інше життя. Але сон закликає сконцентруватися на більш конструктивні речі, розвинути наявні таланти, що принесе бажану користь.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: