Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться арешт?

До чого сниться арешт?

Зміст:

Сонник арешт

До чого сниться арешт, якщо проблеми з законом зовсім не знайомі? Звичайно ж, гарного в такому сновидінні немає нічого, але тільки скориставшись сонником, можна зрозуміти, що всі побоювання будуть безпідставними. Як зрозуміти, чому заарештували сновидіння? Що робити в ситуації, що склалася? Відповіді на ці і не тільки питання допоможуть знайти сонники.

Взяли уві сні під варту

Говоримо про мрії

Якщо вам приснилося, що вас взяли під арешт, то не варто панікувати завчасно. Такий знак, насправді, обіцяє хороші новини, яких ви так давно чекаєте.

Кого заарештували?

Сновидець повинен запам’ятати ту людину, яку взяли під варту.

Знайомий

Якщо ви стали свідком того, як заарештували вашого знайомого чи доброго друга, значить в реальному житті ви можете цілком покладатися на його допомогу і підтримку. Крім того, вас чекає приємний сюрприз з його боку, але не варто забувати робити кроки у відповідь.

Чужий

Якщо заарештований чоловік чинить опір органам правопорядку, то сновидец повинен тільки зрадіти, оскільки всі його починання закінчаться вкрай успішно. Як розповідає сонник, арешт — сприятливий знак, який підтверджує той факт, що мрії збуваються, якщо дуже цього захотіти.

Близький родич

Вам може наснитися, як ви власноруч брали під варту свого близької людини:

Під вартою опинився знайомий чоловік

Так до чого сниться арешт близького родича? Швидше за все, вам не важко буде знайти спільну мову з людиною навіть після серйозної сварки.

Буде весілля?

Для розуміння сценарію сну треба взяти до уваги, кому він приснився.

Дівчині

Якщо представниця прекрасної статі побачить, як будуть заарештовувати її обранця, значить в реальному житті у них може початися тимчасовий розлад. Сонник Міллера розповідає про те, що у коханого могла з’явитися інша жінка, і тепер він намагається приділити їй часу більше.

Якщо жінка побачила, як співробітники правоохоронних органів забрали незнайомої людини, то вже в доступному для огляду майбутньому їй може надійти пропозиція руки і серця.

Чоловікові

Значення сну для чоловіка

Представнику сильної половини людства сон з вищеописаним сценарієм буде передвіщати отримання вигідного ділового пропозиції, від якого просто неможливо відмовитися. Якщо ви самі намагаєтеся посадити злочинця, значить вам під силу залучити в своє життя потрібних людей, які вирішують глобальні проблеми.

Дорога додому!

Велика увага заслуговує місце, де відбувалося безпосереднє затримання.

Будинок

Якщо заарештовують був помічений у себе вдома, можна готуватися до будь-якої несподіванки. Сновидець повинен стати гранично уважним і акуратним, щоб не допустити велику помилку.

Вулиця

Сниться, що затримання відбулося на людній вулиці — до нездійсненним планам і мріям. Справа в тому, що страхи і побоювання паралізують сновидіння в досягненні мети. Якщо не буде вжито відповідних заходів, то проблеми будуть тільки збільшуватися. Якщо заарештували тебе на жвавій вулиці, значить страхи більше не будуть тяжіти над вами. Усі починання будуть реалізовані з мінімальним зусиллям.

Справі час, а потісі…

В’язниця — місце, в якому багато людей перевиховуються, і на волю виходять абсолютно в іншому амплуа. Для розшифровки вищеописаного сценарію треба звернутися до різних сонникам. Чим точніше інформація буде отримана, тим більше простору для маневру залишиться. Міллер наполягає на тому, що арешт незнайомої людини буде символізувати патологічну нерішучість, яка тільки віддаляє від успіху.

Довірившись Ванге, тюремне ув’язнення буде пов’язано з великою таємницею, яку вирішили довірити саме вам. Ви будете постійно хвилюватися, а від цього будуть страждати інші життєві аспекти.

Незвичайні трактування

Серед великої кількості сценаріїв є необхідність у розгляді самих незвичайних. Якщо вам видали ордер, і ви особисто прийшли до в’язниці, значить вам треба детально проаналізувати свою поведінку.

Варто також відзначити, що в’язниця навіть в нічних мареннях символізуватиме певний рівень обмеженості, а тому в реальності це може бути виснажлива робота або шлюб, бізнес або дружні посиденьки. Велике значення матиме подальша поведінка сновидіння, особливо якщо було прийнято рішення про втечу або бійка з працівниками в’язниці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: