Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться баба яга?

До чого сниться баба яга?

Зміст:

Сонник Баба Яга

До чого сниться Баба Яга, зовнішній вигляд якої лякає маленьких дітей? Як пише сонник, ця чудова жінка є не просто так. Цей казковий персонаж несе в собі багато сенсу, головне — правильно його розтлумачити, щоб вдалося запобігти проблемам.

Про що ви подумали?

Якщо наснилася Баба Яга, не варто панікувати завчасно і плюватися через ліве плече при кожному можливому випадку. Кожна деталь, нехай і незначна, буде відігравати велику роль, і це треба розуміти.

Вам може приснитися загадкова відьма, яка веде війну проти людства. В такому випадку треба покластися тільки себе. Удача — штука примхлива, і ніякій логіці вона не піддається. Займаючись сімейними або діловими відносинами, треба розраховувати тільки на власні сили.

Наснилася лісова чаклунка

Вищеописаний символ коротко описаний в інших снотолкователях, а тому є сенс з ними познайомитися:

За версією дворянського сонника, Баба Яга буде символізувати, що хтось із вашого кола спілкування почав займатися чорною магією. Обчислити таку людину буде не так просто, але треба зробити все можливе, щоб не стати жертвою чар.

Стара чаклунка, згідно Сучасному сонником — в житті сновидіння має відбутися неймовірна подія.

Небезпечні понад здібності

Вкрай важливо зрозуміти, яка відьма постала перед вашим поглядом.

У ступі

Чаклунка уві сні літає в ступі

Як правило, Баба Яга, яка летить в ступі, намагається розповісти сновидцу про те, що він давно приховує в собі цілу гаму емоцій і бажань, які вже давно треба випустити назовні. Краще не думати, а просто зробити те, чого ви так давно хотіли. Навіть якщо у вас щось не вийде, можна буде з повною впевненістю говорити про те, що це не ваше.

Стара чаклунка нерідко відображає безмежну владу над людьми, яку так би хотілося мати в реальному житті. На думку Езотеричного сонника, в цей проміжок часу краще відмовитися від прийнять важливих рішень.

Якщо ви самі опинилися в ступі, то в реальному житті вам доведеться виконувати завдання, які можете вирішити тільки ви. Ця безцінна риса характеру цінується багатьма людьми, і вони готові щедро винагороджувати за це.

На мітлі

Сниться летить на мітлі відьма? Навіть безнадійна ситуація вирішується, головне — не впадати у відчай, а продовжувати пошуки вирішення з ситуації. Деякі люди можуть побачити себе, що сидять на мітлі, і тоді є сенс подумати про свої понад здібностях. Якщо ви злітає в висоту на чарівному транспорті, значить криза, що наступив у вашому житті, скоро закінчиться.

Що робить відьма?

Чаклунка уві сні кинулася в погоню

Обережність ніколи не завадить, про це, принаймні, кажуть багато сонники. Вам треба визначитися з тим, що саме робила стара чаклунка уві сні.

Літає

Сниться, що Баба Яга вирушила в погоню за вами, значить треба потурбуватися про своє особисте просторі. Швидше за все, у вашому житті з’явиться людина, яка буде чинити шкідливий вплив. Він буде всіляко маніпулювати вами, використовуючи для вирішення своїх проблем.

З таким станом справ не можна миритися, тому деякі люди звертаються за допомогою до окультних практик. Якщо нечиста сила паморочиться над головою, значить вам доведеться скинути окови і звільнити свою справжню сутність.

Б’ється

Сон, в якому відьма нападає на вас, передвіщає початок захворювання. Його можна запобігти, своєчасно звернувшись за допомогою до лікарів.

Готує

Звернувшись за допомогою до сонником Таро, можна зрозуміти, до чого приснилася містична жінка, яка готує. Такий символ розповість про те, що нетрадиційна медицина виявиться набагато ефективніше традиційної.

Про що тлумачить Міллер?

Зрозуміти, до чого сниться містична жінка, нескладно, треба тільки знайти сценарій, найбільш повно схожий на ваш. Як описує сонник, Баба Яга може перебувати в різному емоційному стані, і її поведінка не буде підкорятися законам логіки. Якщо зустріч з героїнею привела сновидіння в захват, значить в реальності намічається весела пригода в компанії хороших друзів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: