Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бачити уві сні маму в труні?

До чого сниться бачити уві сні маму в труні?

Зміст:

Сонник бачити уві сні маму в труні

Мама — спочатку — найрідніша істота у всьому всесвіті. Ми хочемо, щоб вона жила довго і щасливо. Але буває снитися мамина смерть. Бачити мати в труні, нехай уві сні, не найприємніше. Але чи дійсно це провісник біди?

Варто в першу чергу, згадати сновидіння, взяти сонник, і не один, і спробувати розібратися в даному питанні.

Різноманітність сонників

Існує маса різноманітних тлумачів снів. У такій кількості інформації складно не заплутатися. Пропонуємо кілька найпопулярніших і правдивих сонників.

Сонник Феломена

Сниться мама в труні — значить, настав час позбутися від безпідставних страхів. Не переживайте через дрібниці, таким чином ви очистите своє життя від непотрібного негативу.

Ісламський сонник

Якщо бачили маму в труні

Згідно з ним бачити живу матір, якій в реальності вже немає, до позбавлення від труднощів, негараздів. Те ж тлумачення стосується і інших померлих родичів. Якщо в сновидінні все навпаки, ви бачите смерть своєї живої матері — вона проживе довго.

В ісламі вважається, якщо покійна мати уві сні робить щось погане, то вона попереджає вас про те, щоб не робили таких вчинків. Робить добру справу, можливо, ви в реальному житті також скоїли подібний благо.

Коли пішла в інший світ мама, будучи уві сні, кличе вас, і ви йдете за нею, значить, помрете тієї ж смертю.

Сонник Сона

У нічному баченні упокоївся мама веде з вами діалог — до погіршення вашого здоров’я або здоров’я ваших близьких родичів. Важливий момент — дата смерті матері. Померла досить давно — погані вести, відносно недавно — приємні зміни в житті.

Бачити, як покійна мама робить у вашому будинку прибирання — зрада близьких друзів. Вищі сили дають в такому сні вам підказку, пора викинути з дому все зайве і непотрібне.

Сонник Міллера

Покійна сниться молодшою, життєрадісною і здоровою — попереду вас чекають великі, але в той же час приємні витрати. Можливо, це щось, про що ви вже давно мрієте.

Мама, що лежить в труні, встає, простягає до вас руки — остерігайтеся уявних друзів, вони так само в скрутну хвилину не врятують вас.

Сонник Ванги

Наснилася покійна матуся, хвора — несправедливо звинуватять в чому-небудь. Сон — попередження, перед тим, як зробити який-небудь вчинок дуже сильно подумайте і все зважте.

Батько давно вже померла, а вам сниться її клінічна смерть — недруги по близькості вас, плетуть інтриги.

Сонник Нострадамуса

Обіймати покійницю — станете чисті від страхів. Її очі закривають дві монети — хтось знаходиться поруч з вами тільки для того, щоб отримати від вас користь.

Якщо несли труну

Сонник вважає, погана ознака несе той сон, в якому матінка бачиться в темному вбранні — до серйозної і тривалої хвороби, а можливо і відходу з життя. Також тлумачать і сновидіння, в якому вона вас кличе, і ви йдете за нею.

Сонник Менегетті

Бачити уві сні розгнівану прародительку — неприємності. Сварка в сновидінні відбувається у вашому будинку, в реальності неприємність застане вас саме там. Уважно поводьтеся з побутовими приладами, перевіряйте газ, перекривайте крани з водою.

Довелось під час сну поцілуватися з мамою — до прощення. Якщо вам сниться, що ви несете труну з лежить в ньому матір’ю — складності в житті.

Якщо уві сні ви допомагали мамі одягатися, або дарували їй речі, вам варто пройти медичне обстеження, ваші хвороби можуть загостритися.

Увага на деталі

Коли ви прокинулися, дуже важливий момент — згадайте деталі, які бачили уві сні. Це дуже допоможе при тлумаченні сну. наприклад:

Наснилася агонізуюча мама, вам варто звернутися до лікарів. Постарайтеся пройти обстеження, швидше за все вас вже давно щось турбує, не ігноруйте біль.

Найбільш негативним в сенсі передбачення є сон, в якому ви ругаетесь з покійною матір’ю. Значить, ви встигли зробити жахливу і непоправну помилку, і розплачуватися за неї доведеться тільки вам.

Бачити в своєму сні могилу, і в ній похована матуся — у неї будуть проблеми, або ж ви просто дуже сильно за неї переживаєте. Наснилася мама, яка оживає і встає з труни — сильно здивуєтеся.

Коли покійна щось робить у вас в будинку, це вказує на те, що в родині у вас не все в порядку.

Підсумки

Бачити маму в труні, бути на її похороні — хороший знак, віщує довголіття.

Під час похорону переживати не за маму в труні, а за такі питання як поминки, вінки, оплата і так далі — сон означає, що в реальності ви занадто багато часу приділяєте абсолютно непотрібним і другорядних речей.

Коли уві сні ви знаєте, що мама померла, але її ніде не видно — скоро ви потрапите в двояку ситуацію, будете важко виплутуватися.

Ще сонник розглядає такий сон, як вбивство матері. Вбивцею є ви, це просто підсвідоме бажання вибратися з-під чиєїсь опіки. Вбивці інші люди — настає важкий період життя.

Підсумувавши вищесказане, стверджуємо, що — сновидіння, в якому бачите маму в труні, не несе в собі нічого жахливого. Більше відображає внутрішній стан. На даний момент у вас накопичилося занадто багато тривог, ви постійно перебували в підвішеному стані. Вищі сили уві сні дають посил, пора заспокоїтися, відпустити тривоги, насолоджуватися життям.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: