Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бачити уві сні себе вагітної з животом?

До чого сниться бачити уві сні себе вагітної з животом?

Зміст:

Сонник бачити уві сні себе вагітної з животом

Таємниця сновидінь завжди вабила людей. До чого сниться кожен сюжет? Як зміниться доля? Що пророкує: продовження роду або багатство? А також ще багато-багато різних питань. Звичайно, не кожне нічне бачення сновидец пам’ятає з усіма подробицями. Часто сни є відображенням реального життя сновидіння, в них відображаються щирі почуття і потаємні бажання. До чого сниться бачити себе вагітним? І що означає бачення з животиком, в якому росте малюк. Сни, пов’язані з вагітністю сняться багатьом як жінкам, так і чоловікам.

Варто вказати: якщо сниться дівчині, яка мріє стати в недалекому майбутньому мамою, то це просто реалізація заповітного бажання в нічний мрію. А можливо дівчина просто напередодні розмовляла з вагітною, і їх розмова вразив сновидицей, через що і було викликано бачення підсвідомістю.

Основне тлумачення нічний мрії

Якщо бачили себе вагітної

Живіт вагітної жінки сниться як хороший знак — настав час реалізовувати задумані плани. Така нічна мрія віщує несподіване фінансове надходження, яке викличе багато злих пліток і пересудів.

Сниться бути самому в цікавому положенні

Довелось бачити себе уві сні з животом — до удачі в усіх починаннях. Але при тлумаченні варто враховувати, кому сниться сюжет:

Інша людина

Бачити уві сні живіт дівчини в положенні — до несподіваних і приємних новин, а також приємним змінам у житті сновидіння. Приснився дуже великий живіт вагітної жінки — до непростих відносин з вашими дітьми.

Подруга

Наснилася подруга в положенні і у неї був уже великий живіт — сон передвіщає в житті сновидіння проблеми у вихованні дітей. Відзначимо, якщо подруга насправді не вагітна і у неї ще немає власних дітей — то таке сниться в переддень її знайомства з людиною, який є долею подруги.

Жінці, сниться бачення, в якому її подруга перебуває в очікуванні народження малюка — сон може бути віщим і ваша подруга в реальному житті скоро стане мамою.

Чоловікові бачити, що його подруга при надії — до змін у житті, варто відзначити, що зміни будуть пов’язані з будинком.

Родичка

Матері наснилося бачення, де дочка чекає народження малюка — значить, скоро дізнаємося її секрет.

Дочка бачить свою маму вагітною? Можливо, мама скоро народить вам братика або сестру. А можливо ви народите їй спадкоємців.

Сонники не завжди мають однакове тлумачення побаченого в нічний мрію круглого живота жінки. Часто розшифровка може мати повністю протилежне значення.

Гладити або торкатися до живота жінки

Якщо гладили живіт

До чого сниться гладити живіт майбутньої мами? У реальному житті мають бути приємні клопоти, подолавши їх зможете просунутися по кар’єрних сходах до заповітної посади.

Дівчині бачити уві сні сюжет, де вона гладила живіт — до швидкої вагітності в дійсності.

До чого чоловікові гладити або просто чіпати позиками? У родині буде мир і взаєморозуміння.

Хворому гладити уві сні «будиночок малюка» — варто пройти повне медичне обстеження, для уникнення ускладнень.

Довелось уві сні чіпати живіт майбутньої мами в ніч з вівторка на середу — не варто переживати і турбуватися, так як сон порожній і нічого не віщує.

Тлумачення за сонником Міллера

За тлумаченням Міллера зазначено, що важливо враховувати емоції сновідіци в реальному житті. Живіт майбутньої мами має сприятливе значення тільки тим дівчатам, які в дійсності виношують малюка. Бачення для них обіцяє народження здорового і красивого дитини.

Заміжній жінці приснився сон, де вона бачила себе вагітної — до грандіозного скандалу в сім’ї.

Сонник Міллера вказує: дівчині незаміжньою такий сюжет віщує — її таємниця скоро буде розкрита. Існує інше тлумачення даного сюжету: можлива сварка в реальному житті з оточуючими.

Тлумачення за сонником Ванги

Велика провидиця Ванга тлумачила сюжет, в якому жінка бачила, що вона виношує малюка — знак того, що жінка народить двійню.

Для незаміжньої Ванга радила, уважно придивитися до обранця, можливо, він не настільки щирий у своїх почуттях.

Довелось бачити живіт і відчувати ворушіння малюка? Не варто переживати даремно, все не настільки погано як ви думаєте.

Сонник Фрейда

До чого жінці наснилося бути загрозливою і довелося бачити як росте животик? Можливо, найближчим часом вона зустріне нового супутника життя, хлопець буде ввічливий і не боятиметься проявляти свою любов.

Зигмунд Фрейд казав: «Часто нічні марення, є просто снами без сенсу.»

Бачити себе в сні в положенні — для представниці прекрасної статі бачення може бути пророчим і віщує швидку вагітність в реальному житті.

Сучасний сонник

Бідним бачити сон з дівчиною в положенні — до великих грошей. А ось заможним сон віщує розорення.

В сучасний сонник вказує, що тлумачення нічний мрії з майбутньої мами може змінюватися в залежності від того хто бачив сюжет.

Представниці слабкої статі

Чоловікові

Представнику сильної половини людства бачити в нічний мрію у своєї подруги або дружини зростаючий животик — сучасний сонник трактує бачення як підказку, що ніжні почуття у вас взаємні.

Як бачите, нічна мрія з таким баченням має досить різні тлумачення. Варто зазначити, що важливо обов’язково враховувати, що відчував сновидец під час сновидіння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: