Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться багато снігу?

До чого сниться багато снігу?

Зміст:

Сонник Багато снігу

Сніг — звичайне природне явище для зимового часу. Зима — період, коли всюди видніються замети, можна весело провести час, катаючись на санках, лижах або ковзанах.

Не рідко буває, що сніг нам сниться. Якщо це відбувається в очікуванні зими, або в морозну пору, то сонник радить не звертати особливої ​​уваги на те, що наснилося, і не шукати тлумачення, до чого бачити сніг уві сні.

До чого вам наснився сніг

Сонник розділяє сновидіння про сніг на дві основні групи:

Бачити багато снігу уві сні

Багато снігу, що був основним символом сновидіння, тлумачі розглядають двояко. Бачити подібне можна перед тим, як на вашому шляху постануть труднощі і перепони.

Буває, багато снігу сниться людині, якого чекає щастя, удача, багатство. Як вважає сонник Міллера, дуже великі кучугури уві сні, знак того, що скоро життя кардинально змінитися в кращу сторону.

Для тлумачення також важливим моментом будуть ваші дії. Що ви робили, просто дивилися на білий покрив або каталися на ньому, кидалися, розгрібали лопатою.

Сниться просто спостерігати багато снігу

Виробляти дії зі снігом

Сонник вважає, що мерзнути стоячи на сніжинки — позитивний знак. Він обіцяй сновидцу зустріч з душевною людиною, що стане підтримкою і опорою на довгі роки.

Сниться, що взимку замерзає інша людина — ви відмовили в дружбі певної особи, в той час, як вона не заслуговує такого звернення. Тлумач каже, що ви можете подумати і змінити свою думку поки не пізно.

Бачити уві сні, що навколо вас замети, і ви ніяк не можете з них вибратися — потрапите в досить складну ситуацію. Для того, щоб подолати її вам знадобиться допомога сторонніх людей.

Якщо навколо були замети

Але, якщо в процесі сну ви змогли самостійно подолати замети, значить, в реальності ви також зможете впоратися з усіма труднощами, що приготувала для вас життя.

До чого практично щоночі бродити в снігах, в пошуках виходу — в реальності ви все більше заплутується і ваша ситуація скоро стане безвихідною. Чи не падайте духом, шукайте вихід, і він обов’язково знайдеться.

Падати в величезні кучугури — приємне проведення часу.

Переходити через замети, що не провалюючись в них — вам вдасться провернути важка справа, в яке практично ніхто не вірив.

Сниться, що ви бігаєте по снігу босоніж — вам не вистачає розуміння, підтримки, любові.

Ліпити сніговика — можете потерпіти збитки.

До чого сниться сніг, як супутній символ

Якщо протягом усього сну ви перебуваєте на вулиці, де тане сніг, то ви підсвідомо бажаєте бути більш відкритим, сексуально розкутим. Вам не вистачає впевненості в своїй привабливості, через це страждають взаємини з протилежною статтю.

Якщо дії сновидіння розвиваються під снігом, що падає великими пластівцями — ви впевнені, що робите правильно, підносить себе над іншими людьми.

Бачити сніг влітку

Якщо бачили сон влітку

Сниться сніг — сонник

До чого ним уві сні бачаться сніжні покриви? Дане визначення можна знайти абсолютно в будь-якому тлумачі. Нижче буде наведено кілька найпопулярніших сонників, які користуються довірою читачів.

Сонник Міллера

В цілому сновидіння про білий сніг говорить — в життя сплячої людини не відбувалося справжніх трагедій, а все уявні переживання були тільки з приводу незначних неприємностей.

Якщо їли сніг

Уві сні на вас обрушилася снігова буря, все навколо буквально замело снігом — ви досягнете бажаного, але при цьому не зможете повною мірою насолодитися отриманим.

Їсти сніг — ви повністю переглянете свої погляди на життя. Ті люди, яких ви ставили собі за приклад, впадуть в ваших очах.

Загубитися в снігах і так і не знайти виходу — вас будуть переслідувати невдачі ще довгий час.

Сонник 21 століття

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: