Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться басейн?

До чого сниться басейн?

Зміст:

Сонник басейн

Мрії про літній відпочинок в шикарному готелі можуть настільки сильно заволодіти свідомістю, що нічні марення будуть наповнені образами басейнів, саун, джакузі або інших об’ємних резервуарів з водою. Тлумачень видінь буде багато, всі вони кардинально різні, оскільки передбачення залежить від супутніх знаків, присутніх персонажів, сформованих ситуацій.

Як свідчить сучасний сонник, басейн і купається сновидец — це аналогія прислів’я «відчувати себе як риба у воді».

Персона відчуває себе наяву впевнено незалежно від оточення. Вона не запальна, вміє поступатися, визнавати поразку, вести чесний бій з опонентами, ніж викликає почуття поваги і захоплення у оточуючих.

Тлумачення для всіх

Чистий і красивий резервуар з водою

Тлумачі надають найпопулярніші тлумачення несподіваних мрій.

Якщо сниться басейн, наповнений по самі вінця, то скоро справи підуть вгору, розпочатий бізнес дасть перші результати, матеріальне становище сновидіння значно покращиться.

Із задоволенням плаваючий на поверхні людина, прокинувшись, отримає радісну звістку, вигідну пропозицію.

Яке значення пропонує Ванга

До чого сниться басейн з водою по сонником великої віщунки? Наповнений прозорою водою резервуар натякає на міцне здоров’я, бойовий дух, спрагу перемоги.

Деякі значення негативні, наприклад, звалився в воду людина, швидше за все, боїться відповідальності, або присутній страх не виправдати покладених на нього надій.

Насолоджуватися уві сні плаванням

Чи не можете перекрити воду? Це повідає про наближення проблемах, смузі невдач, погіршення здоров’я, емоційному напруженні. Самостійний спуск води — це символ втрати авторитету, репутації чесного співробітника, вірного чоловіка.

Психологічна характеристика

Плавати в басейні з чистою водою, відповідно до тлумачення Міллера, характеризує сплячого як надійного, відповідального, порядну людину, завжди готового прийти на допомогу, відновити справедливість.

До чого сниться басейн за сонником Фрейда? Стрибок розповість про бажання зануритися в пучину пристрасті. Також дія символізує пристрасний роман, нову закоханість, палаючі почуття.

Сплячий відчуває себе самотнім після розриву відносин з другою половинкою, коли у снах ввижається спорожнілий будинок або басейн .

Про що розкажуть деталі сновидіння

Максимально точне значення отримає персона, яка відновить в пам’яті деталі мрій, згадає, яка була вода, хто в ній знаходився, і що відбувалося протягом бачення.

Плавці займаються у воді

Що значить сон, де в плавальному басейні займаються спортсмени? Вийде знайти однодумця, який підтримає ідеї, задуми, політичні погляди.

Проходити повз блакитної води і не зануритися в неї — упустити хорошу можливість заробити, пройти повз щастя.

Чи означатиме прийдешні зміни придбання басейну? Звичайно, радісний сюжет говорить, що кардинальні зміни вже не за горами, залишилося тільки докласти трохи зусиль для розвитку подій в позитивному ключі.

Яка була вода

Почуття любові оселиться в серці того, хто занурився в резервуар з прохолодною прозорою водою.

Тлумачачи мрії, обов’язково враховуйте стан води:

Поступове збільшення обсягів води готує сплячого до несподіваним гостям, які принесуть хороші новини.

Хто тонув

Сниться як діти граються у воді

Для пані відвідувати у снах басейн, плавати в ньому з чоловіком — сприятливе бачення, яке обіцяє зустріч чоловіки-мрії, того самого ідеального героя.

Басейн з людьми розповість, що ваше життя наповнене спілкуванням, персона потребує підтримки, бажає поділитися секретом.

Діти, котрі граються в воді — це сигнал, що настав час починати нове життя, брати кермо влади долею у власні руки.

Для чоловіка красива плаваюча жінка — це символ влади, успіху, цілеспрямованості.

У воді перебувало тварина

Унікальне людську підсвідомість здатне генерувати всілякі, іноді незрозумілі образи.

До чого сниться басейн з рибою? Для жінки це обіцяє вагітність, чоловік укладе вигідну угоду.

Якщо в басейні плаває акула, то ворог підкрався дуже близько, готовий завдати нищівного удару, який перекреслить кар’єру, сімейне щастя.

Всі обіцянки коханого виявляться неправдивими, якщо по воді пливе черепаха.

Ластівка повідає, що ви любитель посперечатися, йти наперекір усім, діяти виключно в своїх інтересах.

Не лякайтеся плаваючого труни, адже він віщує багатство, а ось мертва риба небезпечна, смерть ходить по п’ятах.

Дії сплячої людини

Ваші дії — ключ до розгадки.

Стрибати у воду з вишки уві сні

Тлумачить сонник: тонути в басейні — поганий знак, що натякає, що на фінішній прямій виникнуть непереборні перешкоди.

Настрій сну

До чого сниться басейн, в якому не хочеться плавати? Родичі або друзі намагаються розповісти свою «правду», яка неприємна сновидцу.

Страх перед спуском, зануренням говорить про психологічну неготовність перед виконанням майбутніх завдань.

Купатися в басейні з хорошим настроєм — в найближчому майбутньому відлучитися від роботи, почати подорожувати, отримати задоволення від цікавих зустрічей.

Зовнішній вигляд басейну

До чого сниться басейн, поруч з яким знаходиться сауна? Довірена особа виявиться ненадійним, у вирішальний момент видасть недругам інформацію. Для молодих людей це обіцяє розчарування в другій половинці.

Справи просуваються повільно, але обов’язково увінчаються величезною прибутком, якщо біля басейну варто шикарний будинок.

Великий басейн, розташований в старій будівлі, натякає на приховані страхи, які заважають особистісному зростанню сновидіння.

Давно спорожнілий резервуар уві сні сигналізує, що боротися з проблемами доведеться самостійно.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: