Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться батько?

До чого сниться батько?

Зміст:

Сонник батько

Батько — центральна фігура сім’ї, оплот, моральний стрижень і приклад для наслідування. Якщо приснився батько, можна готуватися до змін і нового життєвого етапу. Для того, щоб максимально точно розтлумачити, до чого сниться батько, важливо згадати, як він виглядав і що робив.

Намагаючись зрозуміти, до чого сниться батько, потрібно не просто згадати сон і свої почуття, важливо також брати до уваги звичний уклад сім’ї і, то, наскільки важливим є цей чоловік особисто для вас.

Він може попереджати про небезпеку або ж нечесній поведінці по відношенню до вас. А молодий здоровий і красивий батько уві сні — означає сімейний затишок і процвітання.

Щоб розшифрувати, до чого сниться батько, потрібно проаналізувати масу інших деталей сну:

Ідентифікація спорідненості

Якщо приснився батько

Якщо батько уві сні є центральною фігурою, то це може вказувати на ваші основні життєві пріоритети. Правильне тлумачення, до чого сниться батько, виходить з того, це — архетипний образ Бога-Отця, а значить, основна життєва лінія вимагає особливої уваги. Дочки подібний сон сниться як попередження — можливо, її хочуть обдурити. Синові — як моральна установка, нагадування про те, що він повинен надійти по совісті.

Рідний батько і самому стати їм

Сон, в якому з’явився рідний батько, як правило, вказує на основне моральна поведінка, особливо якщо він сниться синові напередодні важливого заходу, незалежно від того, є він зараз поруч з вами, або його вже давно немає в живих. Якщо ви лягали спати головою на схід — значить, батько уві сні ніс благо, а якщо на захід — попереджав про небезпеку. Це правило діє, тільки якщо його немає в живих.

Якщо потрібно прийняти серйозне рішення, значить, воно суттєво вплине на всю подальшу долю, особливо, якщо приснився померлий батько, але уві сні прийшов живим і здоровим.

Стати уві сні батьком дитини — значить здійснити дуже важливий і серйозний проект. Радіти цієї події, повідомляти всім, кричати на весь світ — хороший знак. Про вашій роботі дізнаються багато, і будуть пишатися тим, що знайомі з вами.

Якщо уві сні ви дуже засмучені тим, що вам довелося стати батьком, ви цього не хотіли і шкодуєте про те, що час не повернути назад — не варто впадати у відчай. Зараз — не найкращий час на роботі, але змінити нічого не можна. Тільки час допоможе вам стати тим, ким би ви хотіли, а отриманий досвід додати впевненості на новій посаді. Тлумачення новітнього сонника обіцяє досягнення мети протягом півроку.

Батько дівчини або хлопця

Якщо сон приснився дочки

Особливе хвилювання, навіть уві сні, викликає батько дівчини або хлопця. Тлумачення таких снів просте — вони означають, що він дуже піклується про свою дочку або сина, тому його образ уві сні нагадує про те, що дотримуватися моральних норм і правил — обов’язково. Розмовляти з ним уві сні — присвячувати старшого товариша в ваші душевні переживання.

Батько хлопця чи дівчини може снитися також напередодні прийняття важливих рішень. Якщо ви думаєте про весілля, то батько хлопця чи дівчини сниться тільки як відображення вашого занепокоєння. Це природно, тому що ви часто думаєте, як будете спілкуватися з рідними та друзями хлопця чи дівчини. Особливої тлумачення такий сон не вимагає.

Якщо батько дівчини не відпускає її, і ви почали битися, несамовито бити його — значить, ваші відносини зайдуть досить далеко, а батько стане вашим надійним помічником. Побитий або поранений батько хлопця чи дівчини, якщо уві сні ви бачили його кров знак швидкого спорідненості. Ви одружитеся, і скоро народиться спільна дитина. Для дівчини вийти заміж проти волі батька — втрата репутації.

Батько колишнього хлопця або колишньої дівчини сниться як нагадування про те, що колишні образи не повинні впливати на теперішнє життя, і не варто ні на кого тримати зла. Тлумачення пропонує забути минуле, навіть якщо було висловлено багато злих слів — це було суто в емоційному пориві. Вийти в одному зі снів заміж на зло колишньому — зробити непростий вчинок, від якого постраждаєте не тільки ви, але і інші люди.

Яскравий образ — святий отець

Для тих, хто не є служителем церкви, сон, в якому явився святий отець, може бути страшним. Але тлумачення його позитивне.

Як правило, святий отець несе благу звістку: стражденним пророкує зцілення, які сумували — втіха, а тим, хто шукає — істину.

Читати молитви в церкві — каятися за минуле неповагу до батьків, якщо слова молитви підказує вам священик — будьте впевнені, ваші батьки проживуть ще довго в доброму здоров’ї.

Якщо приснився святий отець

Святий отець також символізує причетність до високого, духовного, навіть якщо зараз у вашій душі нічого цього немає. Розмовляти з ним — намагатися зрозуміти минулі помилки. Він показує, що не тільки матеріальні блага є основою життя.

Бути може, ви дуже зайняті своїми щоденними справами і рутинними обов’язками, що зовсім забули, наскільки важливий і святий батьківський союз. Вони дуже турбуються про вас, про ваше життя і долі — це і хоче сказати святий отець з снів. Віддайте батькам належну повагу, при неможливості відвідати їх, хоча б зателефонуйте.

Читати молитви за батьків і замовляти молебень за їх здоров’я — хороший знак, якщо вони живі. Нехай у них зараз досить важка ситуація, але скоро все закінчиться. Вони подолають всі труднощі і ваші молитви будуть почуті — їх очікує спокійна і щаслива старість в колі дітей та онуків — таке тлумачення древніх сонників.

Бачити уві сні, що рідний батько, виступає як святий і вимовляє слова молитви — занадто ортодоксальне сприйняття вашим батьком своєї ролі вихователя. Вам дуже важко витримувати його беззаперечний авторитет, тому що ви рідко відповідаєте йому. Не варто так переживати про це — він все одно вас любить, таким, яким ви є, просто не говорить про це.

Вийти заміж за святого отця — в корені змінити своє життя. Деякі не підтримають ваших починань і вважатимуть їх дивними.

Тут також важливо тлумачення, до чого сниться хрещений батько, тому що для людей глибоко віруючих, образ священика може означати фігуру хресного в реальності. Якщо ви снитеся собі дитиною, і вас укладає спати хресний — це один з благих снів, який говорить, що саме цій людині буде під силу вирішити всі ваші проблеми.

Самому стати священиком — глибока зміна світогляду. Покласти священнослужителя спати в своєму будинку — допомогти хорошій людині в скрутну хвилину.

Зовнішній вигляд

Від того, як виглядає уві сні батько, залежить, чи будуть позитивними найближчі зміни, або до будь-якого з новою пропозицією потрібно проявити граничну обережність. Здоровий і красивий батько — символ благополуччя і стабільного життя. Хворий, злий і похмурий — попередження про нечесних друзях. А сивий — провісник сильних переживань.

Молодий і здоровий

Якщо батько в хорошій формі

Бачити батька уві сні молодим і здоровим — дуже хороший знак. Це говорить про те, що ви йдете правильним шляхом, зробили правильний вибір і батько пишається своєю дитиною, особливо, якщо його вже давно немає в живих. Розмовляти з ним, запитувати про що-небудь — намагатися вирішити важка справа.

Бачити в одному зі снів як мати виходить заміж за батька, а він на весіллі старий і весь сивий — до його тривалої і затяжної хвороби.

Помітити, що батько голий лягає спати — погано. Такий сон обіцяє йому хвороба і труднощі. Також це може бути знаком серйозних фінансових втрат. Якщо він стоїть голий і вам подобається його тіло — воно красиве, пружне і мускулисте — значить, він буде здоровий, але дохід значно зменшиться.

Якщо вам подобається його зовнішній вигляд, він в гарному одязі і хорошому настрої — вас чекають цікаві зміни в житті. Вони будуть пов’язані з вашою родиною і принесуть вам радість. Сивий батько з подібного сну говорить про велику кількість клопоту, але вони все вирішуватися швидко, нехай і зажадають значних переживань.

Молодий, але сивий батько означає переляк, сильне, але короткий переживання. Можливо, ви дізнаєтеся дуже страшну новину, але вона виявиться помилковою. Або ж ситуація буде критичною, але вирішиться дуже швидко і безболісно.

Хвороба і негативні емоції

Бачити уві сні, що батько хворий, худий і згасає прямо на очах — поганий знак. З ним самим все повинно бути добре, а ось ваша сім’я — позбавлена ​​надійного тилу і прикриття. Виною цьому — ви самі, тому що моральний стрижень і життєвий оплот, які давав вам батько, ви проміняли на матеріальні блага.

Сивий, хворий і злий батько символізує життєву втому і незадоволеність. В реальності він лає вас за минуле непослух, він лає себе за недостатню стійкість і схильність пороку, він лає свою долю за випробування, яке тоді здавалося йому не під силу. Вам залишається тільки терпіти і показати своїм прикладом, що життя його прожите не дарма, а його поради для вас — цінні і важливі, як і він сам.

Якщо ж його погляд злий, але ви розумієте, що лає він вас за справу, і ви знаєте, що лайка заслужена — незабаром вас чекає зустріч за сімейним столом. Буде невеличке свято, зберуться всі найближчі, і ви будете цьому дуже раді.

Розуміти уві сні, що у нього невиліковна хвороба — перешкода. Якщо цю хворобу виявив лікар і сказав вам про це — ви дізнаєтеся про складнощі від чужих людей. Батько приховує свою хворобу, йде спати без пояснень — батьки не хочуть відволікати вас або навантажувати своїми проблемами.

Якщо лаявся

Бачити, що батько хворий на психічну хворобу, і лається постійно на всіх на вся, значить, в реальності потрібно більше часу приділити батькові. Він нервує і переживає за вас, а оскільки ви віддалилися і зайняті виключно своїми справами, то він відчуває себе самотнім. Це і може викликати таку собі хвороба сприйняття будь-якої негативної дрібниці, яка може з вами трапиться.

Якщо сниться зовсім сивий і схудлий батько, якого вразила страшна хвороба, і він не може говорити і практично весь час намагається спати — будьте готові до серйозних випробувань. Хвороба в реальності може загрожувати вашим улюбленим, а важка життєва ситуація не буде мати у своєму розпорядженні до адекватного сприйняття лікування. Вам доведеться лаятися не тільки з безладними медсестрами і лікарями, але навіть з сусідами і близькими друзями.

Приснився плаче батько, тому що ви вирішили вийти заміж без його благословення — нині важко утримати один одного обіцянками, не покладайтеся на слова, а тільки на справи — батько вам допоможе зробити правильний вибір. Розмовляти з ним, намагаючись обґрунтувати свої почуття і вибір — будете публічно відстоювати свою точку зору.

Секс уві сні… про батька

Займатися сексом уві сні доводиться, напевно, всім людям, які досягли статевої зрілості, але такі сновидіння часті. Секс, як фізіологічне прояв любові — природно і красиво. А уві сні, коли зняті всі табу і обмеження, відчуття можуть бути вкрай дивними. Секс уві сні про батька — явище не таке вже й рідкісне. Це пов’язано з тим, що батько — є головним символом сили, тому участь його в таких снах ніяк не говорить про розбещеності або реальному бажанні близькості з ним.

Для молодих дівчат, які хочуть вийти заміж, секс може снитися, як бажання духовної близькості, нових і серйозних відносин з чоловіком. А ось для тих, хто намагається вийти заміж далеко не перший раз, секс з батьком одного може приснитися в той момент, коли жінка вже в нових відносинах дізнається про безсторонні вчинки свого чоловіка.

Зрада як символ в архетпіних батьківських снах

Загалом символічному тлумаченні зрада може означати невпевненість в справах, хитке становище в суспільстві, труднощі з гармонізацією власної особистості.

Якщо уві сні ви стали свідком такого дійства як зрада батька матері — значить, ви підозрюєте, що їхні стосунки якось змінилися, присутній якась натягнутість і нерозуміння. Розмовляти з ним, пояснювати, що так робити підлоти по відношенню до матері — ваша самостійність заважає вам побудувати нормальні відносини з людиною, яка готова проявити справжню турботу про вас.

Насправді зрада в реальності тут не загрожує. Це скоріше душевний відчуження, яке викликане тривалим шлюбом і фінансовими труднощами. В цьому випадку зрада — тільки неприємне бачення, яке говорить про те, що тільки діти і внуки допоможуть повернути сім’ї затишок і духовну близькість.

Якщо посварилися з батьком

Якщо ж уві сні ви побачили, що зрада батька стала приводом грандіозного скандалу, ви навіть почали його бити за це — готуйтеся до пишного свята в колі сім’ї. В цьому випадку побачений секс, батьківська зрада і сильна лайка — означають, що батьки близькі один одному і чекають своїх дітей і онуків у гості, нехай навіть приводу для цього немає.

Для дівчини в одному зі снів вийти заміж за батька одного, щоб мати з ним більше не зраджувала батькові — високоморальну рішення не завжди є найкращим, не варто приймати рішення перед тим, як йти спати, краще оголосіть про нього наступного ранку.

Сварка, бійка і вбивство

Дуже тривожний сон, в якому сталася сварка або навіть бійка з батьком. З одного боку — це маса негативних емоцій, а з іншого — сварка це символ зміни обставин, поява нових людей у ​​вашому житті і, відповідно, її зміна.

Сварка і бійка з рідними

Бачити, що відбувається сварка або навіть бійка між батьками — не поганий знак. Вони знайдуть спільну мову і зможуть жити разом до кінця днів, навіть якщо вже яскравих почуттів немає.

Почати битися, щоб захистити матір, бити батька або навіть вбити — швидка зустріч. Батько допоможе вам у багатьох питаннях, які ви ніяк не могли дозволити самостійно.

Сварка відбувається між вами і батьком — погано. У минулому, ви чимось образили батька, але він ніколи не давав вам знати про це. Але ця образа його гризе, і з часом сварка може статися в реальності, а привід для цього буде найменший.

Якщо сниться сварка між вами і батьком хлопця чи дівчини — зустріч з батьками, намічена на найближче майбутнє відбудеться успішно. Якщо сварка через якийсь час не вщухла, а навпаки, почалася бійка — відносини з батьками другої половини будуть просто чудовими. Бійка в цьому випадку символізує початок нового етапу відносин, і ви, швидше за все, будете жити з ними в одному будинку.

Битися, щоб захистити дівчину від розлюченого батька, сильно бити його в груди — зробити відмінне враження. Якщо ж довелося битися з-за неї з власним батьком і уві сні вам довелося несамовито його бити — буде момент нерозуміння між вами.

Загалом, символіка процесу проста — битися — значить, доведеться побачитися з цією людиною, розмовляти з ним, і, можливо, почати важливу справу. Якщо вам вдалося бити настільки сильно, що з’явилася кров — зустріч з кровними родичами або ж весілля, будете ріднею.

Сварка від того, що дочка вирішила вийти заміж за одного з найгірших її кавалерів — сім’ю очікують серйозні зміни, які відбуватимуться в основному через дочку.

Випадково вбити або навмисне вбивство

Якщо мало місце бути вбивство

Сни, в яких доводиться бачити вбивство, як правило, дуже важкі. Убити в сні людини — зробити непривабливий вчинок в реальності, який принесе біль тим, хто вас дуже любить. До того ж, сон в якому ви спокусилися на чиєсь життя, може символізувати ганебний хрест на вашій репутації.

Тому, якщо сниться бійка, в якій вам довелося вбити батька — гнітючий знак. Це означає, вчити частинку свого «я», яке несе силу і авторитет. Позбудеться цих якостей — значно погіршити не тільки свою репутацію, але і славу свого роду для національного егрегора.

Смерть і похорони

Будь-який з снів, в якому батько постає в труні, може сильно налякати сновидіння. Але не завжди його значення пряме, як і не кожен з снів — віщий. Важливо згадати максимальну кількість деталей — тоді буде простіше отримати точне тлумачення.

Поховати батька, і цілувати на прощання — поганий сон. Цілуватися в будь-якому з снів, незалежно від дійових осіб — недобрий знак. Він обіцяє недомовки, сварку або погіршення відносин, з тією особою, яку довелося цілувати.

Якщо батько довгий час в реальності значився як зниклий, а зараз прийшов уві сні як живий і ви при зустрічі кинулися його цілувати — скоро дізнаєтесь про нього неприємні новини про нього. Можливо, це буде таємниця, яку вам передадуть усно (цілувати — передавати свою інформацію через уста), але вона принесе вам біль.

Поховати батька, але уві сні він був живий — його хвороба або новий спосіб життя. Він може бути зовсім іншим і незрозумілим для вас (аж до чернечого постригу).

Вмираючий батько зі снів говорить про труднощі, які незабаром настануть у вашому житті. Хоча, цілком можливо, що вмираюча людина може снитися до того, що деякі якості вашого характеру повинні змінитися, тому, що ви часто приносите близьким людям біль.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: