Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться берег моря?

До чого сниться берег моря?

Зміст:

Сонник берег моря

Напевно кожному сняться сни, після яких залишається незабутнє враження, їх хочеться продовжити, але щоденна суєта заважає це зробити. До чого сниться берег моря, якщо до теплих днів ще далеко, і відпустку за кордон не планувався?

З чого почати?

Перш ніж звертатися за допомогою до спеціальних снотолкователям, треба детально проаналізувати побачену картинку .

Як розповідає сонник, берег — знак, який намагається сказати сновидцу про те, що важкі часи залишилися позаду. Всі прикрощі та труднощі, які так довго не давали заснути, просто зникнуть.

Швидше за все, заплановане завдання буде успішно вирішена.

Якщо приснилося морське узбережжя

Як правило, бачити уві сні берег — до сприятливих змін, проте є випадки, коли приснився образ обіцяє негативні або нейтральні події. Велику роль гратимуть незначні дрібниці, які досить часто забуваються після пробудження.

Що пише Міллер?

До чого сниться будинок на березі моря? Ставлячи собі таке питання, хочеться відразу дізнатися відповідь на нього, а допомогти в цьому може сонник Міллера. Особлива увага в ньому приділяється тій людині, з яким сновидец знаходився на березі.

З коханою людиною

Вам може приснитися, що ви стоїте на морському березі в обнімку зі своїм улюбленим партнером. Такий сценарій говорить лише про те, що життя просто перевернеться з ніг на голову. Для того щоб зрозуміти напрямок змін, треба буде проаналізувати сам водойма:

Самотність

Дівчині сняться мірні хвилі

Що поганого в самоті? Вам може прийти в голову саме це питання, але оскільки людина — істота суто соціальне, то відсутність спілкування може призвести до великих проблем. Якщо незаміжньою представниці прекрасної статі в нічних мареннях приснився берег, на який накочуються маленькі хвилі, значить в реальності їй доведеться зробити непростий вибір між декількома кавалерами. Єдина порада, яку можна дати в цьому випадку — довіритися своїм почуттям і інтуїції, а не логікою.

Життя у води — добре чи погано?

Багато людей в різні відрізки свого життя мріють жити у води, насолоджуючись свіжим повітрям і мальовничими просторами. Якщо мова заходить про берег річки або моря, то більшість таких снотолкователей віщують радісні переживання.

Лоффа

На думку сонника Лоффа, побачити власний будинок і йти по берегу моря — до спокійного і легкого життя, але не варто розслаблятися завчасно.

Циганський

Приснився будинок на узбережжі

Як стверджує циганський сонник, берег моря і розташований поруч з ним будиночок — знак того, що сновидець вже досить близько наблизився до своєї мрії. Також варто відзначити: чим ближче будинок буде до води, тим швидше можна здійснити заплановане. У будь-якому випадку, не варто розслаблятися завчасно, фортуна — жінка не стабільна, а тому сподіватися на неї теж не варто.

Фрейд

Фрейд дає своє тлумачення, нехай і не зовсім традиційне. Сидіти на березі моря і побачити будинок — символ сексуальної незадоволеності і скутості, яка іноді заважає жити. Якщо поблизу немає ніяких споруд, то проблема дійсно суттєва. Не роблячи ніяких зусиль, можна зіткнутися з великими проблемами.

Погуляємо по бережку?

Морський бриз і теплий пісок, що може бути краще? Якщо такі картинки вам пощастило побачити в нічних мареннях, треба звернути увагу на те, з ким ви перебували.

Один

Якщо морський відпочинок ви проводите в гордій самоті, значить в реальному житті з’явився брак спілкування. Вам дуже хочеться, але просто нікому вилити свої душевні переживання, які великим тягарем постійно нависають і не дають нормально спати.

З другом

Гуляти по хвилях уві сні

Якщо вам приснилося, що ви йдете в компанії свого близького друга або родича, значить між вами сформувалися довірчі відносини. Людина, який склав компанію, заслуговує вашої уваги і часу.

В компанії

Якщо приснився сон на морському березі пройшов у великій компанії, значить вже скоро ви зможете отримати те, про що вже так давно мріяли. Мрії мріями, а й про рух до неї забувати теж не можна.

Який час доби?

Піщаний берег так і манить до себе, але в який час дня сновидец знаходився на ньому? Відповідь на це питання може дещо змістити вектор самого сновидіння.

За горизонтом

Приснився світанок над узбережжям

Якщо ви стали свідком того, як сонце сідає за горизонт, то на думку сонника Хассе, вам доведеться випробувати почуття задоволеності і приємної втоми після завершення проекту або певного етапу роботи. Чим більше ви будете намагатися, тим швидше буде досягнуто результат — таке просте правило, але чомусь про нього багато хто забуває.

Ранок

Якщо ранковий пісок просочений світлом ранкової зорі і вам представилася унікальна можливість розглянути сонце, що встає над морською гладдю, значить ви перебуваєте тільки на етапі планування. Якщо видатний шматочок сонця був червоного кольору, то шлях до мети буде наповнений емоційними переживаннями.

Ніч

Гуляти по нічному узбережжю — символ розгубленості і нерішучості, яка іноді заважає жити. Якщо сновидець не робитиме ніяких спроб, щоб виправити цю ситуацію, то ставатиме тільки гірше.

Отримаємо прибуток?

Що робити, якщо на берег накочуються великі хвилі або є загроза затоплення? В такому випадку треба згадати свій емоційний стан і зробити відповідні висновки, грунтуючись на тому, що радять сонники.

Якщо побачили сценарій, де ви сидите на лазурному березі, а до ваших ніг повільно доливають хвилі, значить в реальності вас чекатиме несподіваний сюрприз. Засмагати на березі під час виходу води з берегів — до отримання несподіваною прибутку або відкриття нового джерела доходу. Чим більше води вийшло, тим більше багатство очікує сновидіння.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: