Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться бігати уві сні?

До чого сниться бігати уві сні?

Зміст:

Сонник Бігати уві сні

Люди, що займаються бігом, ведуть здоровий спосіб життя і відмінно себе почувають. А біг уві сні віщує позитивні зміни в житті сновидіння?

До чого сниться бігти уві сні

Сниться, що ви бігаєте уві сні — зможете уникнути небезпеки, можливо, це станеться в самий останній момент. Також, подібні сни сняться до довгих років життя. Складаючи персональне тлумачення, ви повинні згадати всі деталі: де ви бігли, від чого, від кого, за ким, і так далі.

Місце бігу

Якщо бігали уві сні

Сонники наголошують на навколишнє вас обстановку. Важливо згадати, де ви бігли? Це було на парковій алеї, або по кладовищу? Або ж ви бігли по морю, по небу, по лісі, по снігу — нюансів того, що сниться, може бути маса.

Бігати по небу

Сниться біг по бруду під дощем

До чого бігати по кладовищу

Якщо бігли по кладовищу

Сниться біг по морю, по воді

Бачити себе на бігу по морю, піднімаючи при цьому сотні бризок — ви не соромитеся проявляти свої почуття і емоції. Така відкритість не припустима. Навіщо вашому внутрішньому морю виливатися на всіх оточуючих людей?

До чого бігати босоніж по чистому і спокійному морю? Подолаєте всі перепони, що встануть на вашому шляху.

Швидко ходити або бігати по воді, неважливо по морю, річці, калюжах — знак перешкод, що виникнуть перед вами.

Бачите себе уві сні на бігу по воді? Головний момент — яка була вода:

Мчати по дорозі

Мчати уві сні по дорозі — звертайте увагу на дрібні деталі, що зроблять життя більш повноцінним.

Важливо згадати якою дорогою ви бігли, що ведуть униз або вгору:

Біг по лісу

Бігати по лісі в пошуках виходу — ви гостро потребу у відпочинку, організм працює на межі.

Якщо під час вашого бігу по лісі бушує стихія, вам страшно, і ви все ніяк не можете знайти вихід — організм дає сигнал «СОС», ризик захворіти максимально високий.

Бігати по лісі в снігу або під дощем, потім пересуватися рачки або повзти, підтягуючись на руках — чекайте неприємну і тривале відрядження.

У Ванги сни про біг по лісі, в пошуках порятунку, сняться тим людям, що скоро розчаруються в собі. Ви переоцінили свої сили, вам здавалося, що зможете гори перевернути, миттєво піднятися вгору по сходах суспільній драбині, але, на жаль, цього не сталося.

Мчати по льоду, що покриває гори

В цілому пересуватися по льоду, що покриває гори — неприємності в справах.

Якщо будете бігти по льоду, що покриває гори вгору, то в підсумку досягнете успіху, зможете подолати всі перешкоди. Швидко спускатися по льоду, що покриває гори вниз, то невдачі зведуть всі старання до нуля.

Якщо зможете вибігти по льоду, що покриває гори вгору, і побачити пік гори в снігу, значить, перед собою ставите високо духовну мету, зберіться з силами і у вас все вийде.

Біг по даху

Бігати по мосту

Якщо бігли по мосту

Біг в інших місцях: по коридору, сходах, сходинках

Збігати вниз по сходах, або сходинках — виставили перед собою невірні пріоритети, через це, ви апріорі не можете досягти успіху.

А ось бігти по сходах або сходах вгору — просування по службі.

Тікати сходами від кого-то, наприклад, наздоганяючого вас чоловіки — ризик заразитися, захворіти. Якщо вас наздогнали, то хвороба все-таки здолає вас.

Біг по колу

Наснилося, що бігаєте по колу, чекають важкі завдання, для виконання яких необхідно багато сил.

Те, що уві сні ви мчали по колу, каже — грайте за правилами, розраховуючи тільки на себе.

Від кого довелося тікати

Важлива не тільки навколишнє оточення, а й персонаж, від якого довелося тікати, якщо такий був. У сновидінні можна тікати від дракона або іншого міфічної істоти, а можна і від цілком реальних тварин: миші, свині, ведмедя, корів. Можливо, за вами гналися коні, або бик, а може бути ціле стадо?

Тікати від миші

Бігти щодуху від миші — чекають серйозні і важливі розмови, від їх результату буде залежати ваша майбутня життя.

Якщо за вами гналася миша

Довелось бачити, як миші тікають від вас — перегляньте своє взаємовідношення з оточуючими людьми, ви часто буваєте занадто різкими, ніж сильно їх раните.

За вами женеться бик, стадо корів

Збігати від ведмедя

Тікати від свині

Біг від свині — про вас ходять неприємні чутки. Також втеча від свині — ваше бажання уникати недвозначних ситуацій, які виникають з начальством.

Якщо ж свині тікають від вас — тримайте язик за зубами і не довіряйте навіть найближчим.

Від чого ви намагалися втекти

Уві сні можна намагатися сховатися від чого завгодно. Наприклад, від війни або в’язниці, навіть якщо в реальності ви про це навіть не подумували.

Бігти подалі від війни — станете об’єктом для злих жартів.

Чи не зуміти втекти від війни — вас наздожене горе.

Втекти з в’язниці — в даний час ви перебуваєте в незавидному положенні, але скоро все зміниться, ви знайдете правильний вихід.

Спізнюватися на транспорт, літак, поїзд

Якщо бігли за йдуть транспортом

Буває, що уві сні ми в поті чола намагаємося добігти на поїзд, літак, інший засіб пересування.

Бігти на поїзд — колеги обговорюють вас за спиною. Якщо поїзд уже пішов, але ви його наздоганяєте — досягнете високого суспільного становища. Бігти, але не наздогнати потяг — самотність, незважаючи на те, що поруч буде натовп.

Встигнути добігти до того, як відправиться літак — здійсніть свої плани в життя вже сьогодні.

В цілому не важливо, що вам сниться літак, автобус, корабель — позитивно, якщо ви встигли добігти, якщо ж запізнилися, вас чекають труднощі і розчарування. Єдина відмінність в тому, що літак, це ваші надії і мрії, тоді як інші транспортні засоби уособлюють реальні дії і вчинки.

Біг — тлумачення сонників

Діти не мислять свого життя без гри в догонялки, вони бігають по калюжах, під дощем, по снігу. Все починається з бігу на четвереньках, закінчується біганиною з хлопцем. Потім ми дорослішаємо і вже біжимо по дорозі роботу, або по дорозі додому забігає в магазин. Біг займає значну частину нашого життя. Тож не дивно, що він періодично нам сниться. Це помітили і укладачі тлумачів снів.

Що говорить сонник Міллера про біг

У Міллера вважається, що бачити себе на бігу в групі людей — до веселого проведення часу.

Тікати від небезпеки, наприклад війни, тюрми, поліції, ведмедя, збройного чоловіка, або за вами женеться стадо корів, і так далі — на жаль, у вас не буде можливості вирішити свої справи так, як ви звикли. Необхідно буде чимось жертвувати.

На думку Міллера, бачити рятуються на бігу від небезпеки інших людей — ваш друг може загинути, очікуйте сумних звісток.

Сонник від А до Я

Сонник Федоровской

Сонник Фрейда

Бігати під сильним проливним дощем, по калюжах, снігу, воді, льоду, не могти при цьому підбігти до будівлі, укриття — вам не подобається секс з вашим хлопцем, дівчиною. При цьому ви не думаєте, що «зі мною щось не так», ви підсвідомо намагаєтеся знайти нового партнера.

Якщо пробіжка приносить вам задоволення, то ви знаходитеся в прекрасній фізичній формі і отримуєте задоволення від інтимного життя.

Онлайн сонник

Бігти уві сні, щоб встигнути на поїзд, літак — заплановані справи почніть виконувати вже сьогодні, тільки так, ви зможете все встигнути, і не пропустити важливого.

Бачити себе на бігу, а поруч натовп людей — всі ваші починання будуть успішними, а натовп ворогів впаде під вашим натиском.

Сонник 21 століття

До чого бігати в весільній сукні

Бігати голим, голою уві сні

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: